Şimdi Ara

Güzel bir dolandırıcılık hikayesi SS'li YARGI KISMI Başlıyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
33.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İban miban ortada bence birisi hayir olsun bide sussun diye ativerdi sana 24 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatılı kalmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaptığı hırsızlıktan başka birşey değil para için bir insan bu kadar şerefini aşağıya çekmemeli.

• gerçek olamaz bu ya

• Burada sayfalarca paylaşım ve hak arama mücadelesi var hem de 24 lira için.Tabii ki konu sahibi arkadaş haklı ancak bu olayları duyunca istemeden bizim komşunun yaşadığı olay aklıma geliyor.Adamcağız bir müteahhitten bir daire almış oturuyordu daha sonra aynı kişiden parasını peşin ödeyip bir daire de çocuğuna almak için nakit para verdi.Ancak 2 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen ne ortada daire var ne de satıcı var.Allah hepimizi iyi niyetli insanlarla karşılaştırsın.Nedir bu 24 liralık şerefsizlik anlamadım? Halbuki param yok dese satıcı en azından yardımcı olayım der diye düşünüyorum.
  • Bak arkadaş seni 24 tl dolandırdı ama o şekilde numarasını paylaşıp hakaret etmen büyük suç haberin olsun bi bakmış dava açmış sana 2 bin ceza yemişsin. Arkadaşı savunduğumdan değil ama yanlışa yanlışla karşılık verme. Adam da çok yüzsüzmüş arkadaş 1 ayda ödeyememiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolandırıcının da bir vizyonu olmalı tosun gibi mesela adının konuşulduğuna değsin. 24 liralık vurgun mu olur bu nedir ya

• Gevşeklikte Nirvana’ya ulaşmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabrını takdir ediyorum dostum. 24 lira belki para değil ama şu mesajlara sakin kalamazdım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_canakci

Adam değilsin deyip bi daha yazma dedim. Bu seferde ısrarla arıyor :)
    Çalıyor ama gururlu...

• Rezalet! Adamdaki pişkinliğe bak, uydurduğu mazeretleri alt altta sıralasan, dünyanın çevresini 2 kez dolaşır, yüzsüzzz

• Valla bende 2 tane pnr kod olsun bu adama yazacam 2 gun boyle yaz beni guldur eglendir para neyim.istemez derim

• Şikayeti bas uğraşsın anası babası ne üzüleceğin böyle pislikler yüzünden ipini koparan hırsız oluyor

• 3 kuruşluk bilet icin milletin düştüğü duruma bak ya, insanligimdan utandım. Yazık, gerci bizim millet 1 liranın hesabini yapar genelde ihtiyacı olmasa bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 12 Ocak 2019; 2:6:26 >
  • Çok tatlı dilli bir dolandırıcı kardeşimizmiş valla dolandırılasım geldi.
  • Cinemaximum biletleri hangi konu/topic de satılıyor?

• yazık ya sinema bileti için insan bu duruma düşer mi ?
    gerçi sinema bileti için bunu yapıyorsa başka şeyler yapma ihtimali de var demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sawasson

Ana konudan başlayayım okumaya dedim ve daha ilk resimde:

Aleyküm selam, 3 bilet lazım, 8tl tanesi, kartım evde kalmış, al sana 3 bilet şifresi... hepsi 16:58 de aynı saniyeler içinde

Okusam mı okumasam mı devamını?

Millet kusura bakmayın ama alıntıladığım mesaja herkes baksın, vallahi ben kıllandım biraz bunu görünce. Kimse kusura bakmasın ama "1 dakika" içerisinde bu kadar uzun ve çokça mesaj atılamaz, atılması imkansız gibime geliyor. Hem de karşılıklı olarak bir de. Ben Whatsapp'ı PC'den açıyorum ona rağmen bu kadar hızlı yazışamadım kimseyle. Düşünmeden etmeden anında otomatik yazılmış gibi duruyor mesajlar.

Konu CSB olabilir gibime geliyor, zaten bu kadar apaçık adamın her şeyini ifşa edip, hakaretler edilmesi de bunu destekler nitelikte. + Bir de ısrarla hangi @Boss nickli üye olduğundan da bahsedilmemiş defalarca sorulduğu halde. Zaten adamın her şeyini ifşalamışsın, forum hesabını mı söylemiyorsun?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.