Şimdi Ara

Güzel bir dolandırıcılık hikayesi SS'li YARGI KISMI Başlıyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
33.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilet nolari yazmak sirf 5dk

Ss aldigi goruntulerde hep 1dkya 5 6mesaj yazilmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srondad kullanıcısına yanıt
    Bu kanunu takan yok sanirim.

Youtubede iki kisinin facedeki ifsa konusmalari.

Arda turanin dmden yurumesi goruntuleri

• Rezil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Cinemaximum biletleri hangi konu/topic de satılıyor?
    benden duymus olmada cek satis takas bolumunde..

• salihefe kullanıcısına yanıt
    Hocam senaryo tanıdık geldi. Biz bu konuyu araştırdık. Daha öncede "nasıl olur da bu kadar indirim yapabiliyor " diye düşünüyorduk forumda konuları mevcut . Sonra baktık ki adamlar çalıntı kartlara alışverişi 2d olarak yapıyor, size de sonra biletleri satıyor. Yani kara para akliyor .bilginiz olsun öyle yerlerden bilet almayın bir daha

• Ben yıllardır forumda beyaz eşya satarım, 5-10 binler havada uçuşuyor bazen faturasını göndermeden karşı taraf havalesini yapıyor.
    Burada böyle bir güven ortamı varken, böyle şeref yoksunu insanlar ortamı bozuyorlar başka hiçbir şey değil.
  • sonunda evden çıkabilmiş :D
  • zZABREKZz kullanıcısına yanıt
    Bir leech sitesinden tanıştığım benden 5den fazla yaş küçük olan Doğukan Durak isimli kişiyle uzun süre muhabbetimiz oldu. VDS hesabım vardı beraber kullandık çok yalvardığı için kıramamıştım. Neyse bir gün geldi bu kişi kendini bana çok güvendirdiği için bir oyun satıcısının hesabına 20 lira göndermemi istedi ben sana sonra gönderirim dedi. Açıklama kısmını da kendi dediği gibi girdim yolladım. Daha sonraki gönlerde ne zaman geri yollayacaksın dedim göndereceğim bugün yarın derken bana hesabımdan aynı hesaba yine para göndermemi onu da ödeyeceğini söyledi ben de sen daha öncekini bana iade etmedin para falan gönderemem dedim. Yine yalvardı yakardı baktım bunun göndersiğim parayı vereceği yok daha fazla para koparma derdinde söyleyeceğimi söyleyip engelledim. Zaten genelde eft ile para isteyenler ya oyun sitesine ya da başkasının hesabına istiyor. Bu kişiyi bulamayacağım için heryerden engelledim. Dh de de arkadaşımdı çıkarmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Üç Kağıtçı Mesut

Bir leech sitesinden tanıştığım benden 5den fazla yaş küçük olan Doğukan Durak isimli kişiyle uzun süre muhabbetimiz oldu. VDS hesabım vardı beraber kullandık çok yalvardığı için kıramamıştım. Neyse bir gün geldi bu kişi kendini bana çok güvendirdiği için bir oyun satıcısının hesabına 20 lira göndermemi istedi ben sana sonra gönderirim dedi. Açıklama kısmını da kendi dediği gibi girdim yolladım. Daha sonraki gönlerde ne zaman geri yollayacaksın dedim göndereceğim bugün yarın derken bana hesabımdan aynı hesaba yine para göndermemi onu da ödeyeceğini söyledi ben de sen daha öncekini bana iade etmedin para falan gönderemem dedim. Yine yalvardı yakardı baktım bunun göndersiğim parayı vereceği yok daha fazla para koparma derdinde söyleyeceğimi söyleyip engelledim. Zaten genelde eft ile para isteyenler ya oyun sitesine ya da başkasının hesabına istiyor. Bu kişiyi bulamayacağım için heryerden engelledim. Dh de de arkadaşımdı çıkarmıştım.
    Nick mesaj uyumsuzluğu

• T Square kullanıcısına yanıt
    Dostum bu hesap daha yeni ve adım mesut değil başkasına yazdım 💪😁

• Arsız, kapı gıcırtısı olayı olmuş resmen 😁

• Özenle hazırlanmış güzel bir csb
  • Geçmiş olsun hocam

• Okurken güldüm :))

İnsanlara şaşırıyorum. Bir yalan bu kadar rahat nasıl söylenir.

• Ya özür dilerim, bu yaratık, eşim kaza yaptı felan demiş. Gerçekten eşi felan var mı acaba bunun. Ulan eşi varsa ikin gün sonra çoluğu çocuğu da olur. Bunlar üzüntü verici şeyler

• Kurumsal olmayan hiç kimse ile alışveriş yapmam. Ne öyle 24 tl için kendimi yoramam.

Forum içinde satış alışveriş yapmak riskli iş buna göre almak vermek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bilet nolari yazmak sirf 5dk

Ss aldigi goruntulerde hep 1dkya 5 6mesaj yazilmis.
    Aynen hocam sadece 1 ss'te değil birçok ss'te aynı dakikada karşılıklı uzun uzun yazışmalar var. Ama görüyorum ki kimsenin de umrunda değil, millet meraklı hemen inanmaya.
  • dolandırıcılığında mı güzeli oluyor
  • Bu utanmaz herifin yaşı kaç acaba ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.