Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
81
Favori
65.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: natbolad

quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba Calligiato,

n11.com olarak sizlere 11 konuda güvence veriyoruz. Detaylarahttp://****/1VjIaDg sayfasından ulaşabilirsiniz.

n11.com

ya babacım her mesajın copy paste, onu da beceremeyip link atamıyorsun.

11 konuda güvenceymiş, telefon aksesuarı ve gözlük kategoriniz çakma mallarla dolu,

sahte mal satan satıcıya yaptırımınız var mı? yok
    çakma olduğunu anlayanların yorum yazmasına izin veriyor musunuz? yok

anca sahte olduğunu anlamayan insanlar iade etmesin de 15% cukkayalım...

denizli okyanuslu bir gözlükçü vardı sizde, kaç kişinin gözünü bozmuştur çakma gözlüklerle, umrunuzdaysa cevap verin dediklerimi yutacağım.

arkadaşlar bu adam kafasına göre n11 nickiyle n11cilik oynuyor uymayın yokmuş gibi yapın :)

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    Merhaba tuncaybe,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Gümrük problem olmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır. Ödemesini bastan yapıyorsun. Sen beğendiğin model hesaplı mı ona bak bence
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    En ucuzu 100 euro zaten 380-400 lira yapıyor Atasun'dan almak daha mantıklı sanırım. Sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba tuncaybe,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

Tamam görüşün siz yine...Yukarıda adam sorular sormuş cevap versenize..

Sahte mal satan satıcıya yaptırımınız nedir?
    Sahte mal aldığını anlayan müşterilerin yorumlarını yayınlıyor musunuz?
    Bu gibi durumlarda mağaza sahiplerinin mi yanındasınız yoksa müşterinin mi?

kopyala/yapıştır cevap yazarsanız en hafif tabirle ahlak yoksunu olduğunuzu düşüneceğim.
    Saygılar.
  • Konusu değil ama şu gözlük nedir bilen var mı ? Markası Mustang imiş ama model numarası vs yok elimde

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Bir oakley bulsak ucuza

valla bulursanız banada haber verin . bu hafta sonu izmite gidebilirsem biraz gezeceğim gözlükçüleri. eğer birşey çıkarsa paylaşırım sizinlede .

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agresif KUZU -- 9 Mart 2017; 0:50:32 >
  •  Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016

Sitede ana ekran kampanyalarda görünüyor tıklayınca belirli seçenekler var emin olamadım herşeyi mi kapsıyor yoksa sınırlı mı

• http://www.hepsiburada.com/italia-independent-i0115-58-009-erkek-gunes-gozlugu-p-SABAI011558009?magaza=baonline

Sunu almayi dusunuyorum ama italia independent icin fazla ucuz geldi. Cakma olma ihtimali nedir? Anlayan arkadaslar yardimci olabilir mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: United States

http://www.hepsiburada.com/italia-independent-i0115-58-009-erkek-gunes-gozlugu-p-SABAI011558009?magaza=baonline

Sunu almayi dusunuyorum ama italia independent icin fazla ucuz geldi. Cakma olma ihtimali nedir? Anlayan arkadaslar yardimci olabilir mi.

italya independent nedir arkadaş senin firmamı bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

quote:

Orijinalden alıntı: United States

http://www.hepsiburada.com/italia-independent-i0115-58-009-erkek-gunes-gozlugu-p-SABAI011558009?magaza=baonline

italya independent nedir arkadaş senin firmamı bu ?

He

• Geçen sene Maui Jim marka güneş gözlüğü almıştım, tavsiye ederim, bu sene Serengeti düşünüyorum İzmir'de nerede bulabilirim yeni taşındığım için tam bilmiyorum, yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: son kararım

Geçen sene Maui Jim marka güneş gözlüğü almıştım, tavsiye ederim, bu sene Serengeti düşünüyorum İzmir'de nerede bulabilirim yeni taşındığım için tam bilmiyorum, yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

Her sene gözlük mü alıyorsunuz

• sioux kullanıcısına yanıt
    Bi ayakkabı felan olsa neyse ama gözlük 1 yada 2 tane olsa yeter bence :)

• son kararım S kullanıcısına yanıt
    Mert optikte var fakat model sınırlı, en fazla 20 çeşit bulunuyordu baktığımda ve bir yıl geriden geldiğinden bakıp amazondan getirtme imkanı da olmuyor ne yazıkki.
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    Yok hocam her sene almıyorum, Serengeti en iyi olduğu söyleniyor denemek istiyorum optikte, fiyat uygun olursa belki alabilirim.

• impure İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için, hangi şubede var acaba?

• son kararım S kullanıcısına yanıt
    Tüm şubelerinde az da olsa çeşit bulunduruyor diye biliyorum. İzmir Çiğli kipada 10 dan fazla modelini denedim.
  • https://www.atasunoptik.com.tr/rayban-rb-3025-00478-58-erkek-gunes-gozlukleri_78102?d=8906&gclid=CJ_KzbzE1tICFQw4GwodbOcIyA

bu modeli indirimle nerden alabilirim var mı bilen :)

rayban-rb-3025-00478-58 modeli
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.