Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
81
Favori
65.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: voodoo child

quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

n11 de 200 tl ye satılan ray ban ler orijinal mi arkadaşlar wayfarer olanlar?

Aslında ben new wayfarer istiyorum orijinal bulsam paraya kıyacağım 200 tl

n11, gg, hepsiburada 200 civari olan butun raybanler sahte... kendim aldim sonra youtube a baktim sahteler boyle dedikleri hersey var... saticiyi aradim o bile yok ayni fabrika yok bilmem ne falan diyor... utanmadan ilanlarinda da distributor yok luxotica garantili diyorlar... neyse geri gondermede sorun cikarmadi.. 1 hafta kullandim geri gonderdim...

http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/rayban-new-wayfarer-rb2132-901-52-18-gunes-gozlugu-282368342

Bu da sahtemidir hocam? Rayban distributor garantili diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    ben de bu satıcıdan almistim, saticinin kendisi de sahte diyor zaten... 1. sinif kopya yok ayni fabrika diye kivirtmaya calisiyor ( telefonla gorustum )... ama 1 hafta sonra iade ettim sorun cikarmadi..
    ucuz diye 1. sinif kopya almak istiyorsaniz alip bakabilirsiniz... orjinalleri en az iki kati... ama benim icime sahte bir raybane 250 lira vermek sinmedi geri gonderdim... o kadar yorum ve iyi yoruma da bakmayin...hepsi cahilce kesinlikle orjinal diyor, saticinin kendisinin bile orjinal diye bir iddiasi yokken...

bu arada gittigidiyor'a orjinal degil urunler distributor garantili degil diye kac kere sikayet ettim ( sikayet.com uzerinden de ) hic birsey yapmadi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 4 Temmuz 2017; 9:40:51 >

• Trendyol da rayban lar 250 den başlıyor eğer ki fazla bütçe ayırmak istemiyorsaniz gozlukculerdeki yan markalar ornek:osse güzeldir

• Hocam ben bir kaç gün önce Bu gözlüğü aldım gayet memnunum. Fiyatı gayet uygun ve camlar polarize.
  • Atasundaki seen marka gözlükler iyi midir?Bir de 100 tl bütçeye önerebileceğiniz gözlük var mı?

• sli expressten alın abi. adamlar polorize yazınca polarize gönderiyor hakketen. belki rayban polorizesi daha iyi fakat polorize yazan aliexpress mallarında da polarize var.
  • İzmirde elit optik var. Yukarıdaki arkadaşın dediği osse ve mustanglar uygun fiyat. 2 tanesi 288, tanesi 168. Eşim bir gözlük beğenmişti. Tek alip pazarlik yapip 144 verdim. İhtiyacı olan bakabilir.

• decathlon walking 500 gözlük aldım. Çerçevesi biraz fazla büyük. Bi kaç gün dursun alışamazsam iade ederim.
  • Rayban RB3539 002/8G Kadın Güneş Gözlüğü

http://www.hepsiburada.com/rayban-rb3539-0028g-kadin-gunes-gozlugu-p-HBV000006DXVT?magaza=Ottica%20Grup

sizce nasıl arkadaşlar orjinalmidir dısarıya göre uygun fıyata gelıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil0640 -- 3 Ağustos 2017; 10:39:55 >
  • Asagidaki gozluk mineral cam midir? Plastikmidir?

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/18610793/60712/polaroid-prld-x4305-c-gunes-gozlugu

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 1 senelik hort olacak ama 2017 konusunu bulamadım.

n11de orijinal rayban satan mağaza var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 17 Ekim 2018; 15:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Hocam pek bilgim olmayan bir konu. Bilen varsa cevaplar...

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    ben pek güvenmiyorum.
    kötü yorumları n11 yayınlamıyor.
    en iyisi atasundan almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

atasundan al hocam nisan ayında axess kampanyası ve yeni üye indirimiyle iyi fiyata geliyordu. Ömür boyu destek hizmeti de sunuyorlar.
    GG den ucuzmuş diye almıştım çakma çıktı 2 hafta iade için uğraştım.
  • şu atasun n11de mağaza açsaymış iyi olurdu. baktım da fiyatlar uçuk, trendyolda falan daha ucuzu bulunuyor, banka kampanyası da yok bu aralar atasunda
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.