Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
84
Favori
65.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 387
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 7 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 83
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Egeoptik (37 mesaj) Marjinal01 (15 mesaj) _magnetar_ (13 mesaj) CnnRose (12 mesaj) A380 (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (90 mesaj) Mobil (342 mesaj) Tablet (19 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet arkadaşlar diğer konu 2015 in konusu ve 2016 güneş gozlugu fırsatlarını bu başlık altında konuşalım

Edit:http://www.saglikliveguzel.com/catinfo.asp?src=rayban&imageField2.x=39&imageField2.y=10
    çıkan modellerden begendiginizi alın ben gecen yıl rb8183p model ve eşime de vogue aldım kesinlikle orijinal urunler rb 3183p 280 e vogue de 150 TL ye maletmistim.Ankarada bir firma. ben aldıktan sonra buradaki pek çok optikçi de orjinal olduğunu teyit ettirmiştim.fiyatlar piyasa fiyatlarının baya altında n11 de satış da yapıyorlar fakat ben sitelerinden almıştım.

atasun optikte %50 ye varan indirrim adında bir kampanya var link aşağıda
    http://www.atasunoptik.com.tr/firsatlarimiz/dunya-markasi-gunes-gozluklerinde-50ye-varan-indirim

Fiyatların uygun olduğu bir site orjinalliği hakkında fikrim yok
    https://www.saatinadresi.com/default.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 11 Nisan 2016; 10:06:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    59 Mesaj
    yerimi alayım da ben :D
    |
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Evet yerimizi alalım

|
    |
  • Binbaşı
    1594 Mesaj
    Rez

|
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    Gözlük alırken nelere dikkat etmeli ?
    İnternetten yapılacak alışverişler için ölçü nasıl yapılır ?
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    2015 konusuda aynı kişi tarafından açılmış. İlk mesaj güncel tutulmadıkça yeni başlığın ne farkı olacak acaba. 2015 başlığında ilk mesajda güncellenmemiş zaten. Sayfa sayfa kampanya aranacaksa 2015'ten başlık adı değiştirilip devam edilebilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arbalet -- 16 Şubat 2016; 1:42:57 >
  • Yarbay
    5570 Mesaj
    Güzel bir indirim görürsen ac konusu şu sitede indirim var de. Neden boyle bos bos konu acıyorsunuz anlamiyorum. Ana konulara izin veren yonetimide anlamiyorum. Biz bu basligi surekli takip etmek zorundamiyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    863 Mesaj
    Önlerden
    |
    |
  • Binbaşı
    1086 Mesaj
    Takip
    |
    |
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Dostum oradaki kampanyalar vs eski diye yeni konu açtım.bu senenin kampanyaları ayrı başlık altında olmalı ,ilk mesaja bütün indirimleri vs eklemek mümkün olmamıştı gecen yıl cunku böyle bisey olsa bile gözlük gibi imitasyon urunlerin bolca olduğu bir sektörde insanları yanlış yönlendirmek hos olmazdi mesela sağlık&güzellik adlı siteden kendime bir rb3183p almıştım ve gözlük orj. Bir urundu.

|
    |
    Arbalet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    Hocam ilgilenmeyecekseniz konu açmayın lütfen. Ana konunun mantığı kampanyaları takip edip konuyu güncel tutmaktır. Daha önce arkadaşların dediği gibi ilk mesajı güncel tutmayacaksanız başlık parsellemenin ne mantığı var? Size bir faydasıda yok bunun sırf konu açmak için konu açıyorsunuz.
    Geçen yıl konu çok bakımsızdı onun için söylüyorum bunları, bu sene ilgilenirim diyorsanız sözlerimi geri alıyorum.
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Yerimizi alalim umarim guncel yararli konu olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    takip
    |
    |
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yav ne alakası var kardeşim ilk mesaja bulduğum indirimli fiyat satan bir link ekledim bütün sitelerdeki indirimleri vs nasıl takip edeyim siz bir indirim kampanya vs bulursanız konuya yazarsiniz okuyanlar da faydalanır konuyu kapattirmaksa amaç kapansin gitsin evde 4 tane gözlük oldu zaten ,millet yazsın herkes faydalansin diye açtım yoksa bana ne faydası var canım gözlükçü muyum ben ?

|
    |
    cemilture kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

Ben siz araştırın demiyorumki hocam, mesela biri yazdı buraya, şurda şu kampanya var diye. Sizde ilk mesaja gerçekten uygunsa eklersiniz, değilse eklemezsiniz. Maksat ilk mesaj güncel tutulsun, geçen yıl bunu yapmadığınızdan söylediğimi de belirttim. Siz buraya "Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016" diye yazıyorsanız kusura bakmayın ama bu konuyu güncel tutmanız lazım.
    |
    |
    Bahsedilenler: quatrros
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Güneş gözlüğü takıp,kendini tarz hissedenlere selamlar.

|
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Rez

|
    |
  • Yarbay
    2432 Mesaj
    Benimde ihtiyacım var

orjinal ucuz olursa alırım.

Öneri bekliyorum
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şu tarz konular açarken 3 5 kampanya paylaşsanız bari
    |
    |
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    Takipteyiz
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.