Şimdi Ara

Günde 3 Kere & Her Gün Rüyalanmak. \ İğrenç Rüyalar Görmek [EDİT 1]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
38.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya LANET OLSUN diyerek başlamak istiyorum. Lanet ergenliğe girdiğimden 20 yaşıma kadar bu Lanet problemi yaşıyorum.

Ya bir insan, gece uyuyup saat 3 buçukta rüyalanmış bir şekilde kalkıp, yorgun argın söve söve boy abdesti aldıktan sonra tekrar yatıp, sabah namazına kalktığında tekrar rüyalanıp ve mecburen tekrar boy abdesti alıp, sonra TEKRARR saat 6 7 de uyuyup tekrar uyandığında tekrar rüyalanır mı LAN! Bu Lanet şey başıma geldiğinde yani sabah 3. kere boşaldığımı anladığımda öyle bi sinirleniyordum ki, bir daha sinirden hunharca 4. sünü de ben patlatıyorum öyle boy abdesti alıyorum, belki bir daha olmaz diye. Sonra annemin, bu çocuk niye 3. kere banyoya giriyor bakışına ve ard arda 4. kere boşaldığından çürümüş penisimin ağrısına maruz kalıyorum!

Size yemin ediyorum, Buraya kadar anlattığım tamamen gerçek ve şimdi anlatacaklarım da gerçek. Nolur çözüm varsa söyleyin..

16 yaşımda falan gördüğüm rüyalar mükemmeldi. Lücid rüya yı bir kızla çiftleşirken görüyordum, ama şimdi! Şimdi kedi köpekle yapıyorum şizofren miyim bilmiyorum ama bilinç altımda kesinlikle böyle bir şey yok! Tüm samimiyetimle söylüyorum hayatımda bir kere bile böyle bir şey düşünmemişimdir. Ama niyeyse rüyamda görüyorum! aha az önce Far Cry 4 deki Sabal (Erkek) ile seviştiğimi gördüm iğrene iğrene ama boşaldım niye bilmiyorum beyler ama her gün bu rüyaları görüyorum. Son örneğimi veriyorum, geçen hafta rüyamda kendi dışkımı yiyiyordum tuvalette ve annemler beni görüyor falan.

Bunlar size anlattığım rüya örnekleri, içimde ki şeytan bana öyle bi rüyalar göstertiyor ki buraya anlatsam beni gerçek hayatta bulup öldürürsünüz! Ama sorun şurda, bilinç altımda bir gram yok bunlar!

Bak bugün de rüyalandım, dün de rüyalandım, ondan 2 gün önce de rüyalandım. Hayatım alt üst oldu beyler. Ya hani şu dinde boy abdesti diye bir şey olmasa bari ama çok sıkıntıya giriyorum isyan da edemiyorum ama neyin cezasını çekiyorum ben..

Edit : LAN YETER LAN YETER LANET OLSUN YA YETER VÜCUDUMDAN NEFRET EDİYORUM.
    Dun de rüyalandım lanet okuya okuya abdest aldım bugün de rüyalandım bide hafta içi misafirlikte kalıyorum. Yeter ya sırf bu yüzden inşaat etmeyi düşündüm gene aklıma geldi. Acayip ana avrat sövüyorum şuan kendime penisime ama yok abi yok. Gene bu son iki rüyalanmada rüya görmedim ama bu konuyu açtıktan sonra iğrenç rüya görmeye devam ettim. Bir tanesi kendi organımı yalarken kendi ağzıma... Ya beynime format atmam beyler çıllllldırıcam yeter bir şeyler söyleyin nolur sinirden elim ayağım titriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasasa671 -- 6 Nisan 2017; 7:12:24 >

• Fazla dindar olduğun için düşünce yapınla gerçek doğan çatışıyor bu da yan etki yapıyor. Gece niye banyoya giriyorsun ki? Üstünü değiştir uyumaya devam et, sabah namazından önce toplu banyo edersin en fazla. Fazla dindarlık iyi değildir gönül ister ki dünyada dindarlık kalmasın ama bu sizin tercihiniz saygı duymak zorunda herkes.
  • Bu nası bir şey lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • troll beyler dahası olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos Bebop

troll beyler dahası olamaz

Sana kendi AİLEMİN ÜZERİNE YEMİN EDERİM Kİ DEĞİL. İmkansız bir şey söyledim sanki okuduğunun fazlasını yaşıyorum. Bugün de oldu sinirlendim konu açtım belki benim gibi biri vardır düzelmiştir diye..
  • Ciddi ciddi okuyodum sabal bölümünde kahkaha attım

• bune lan gfkhkgdhdsahknsüdgb
  • Indir o penisi evlat. Cok kotu bir sey olmalı başıma gelmedi gelmesinide istemem.

• Al sana no fap ?
    Haftada 1 defa yapsaydın böyle olurmuydu evlat ?
  • Gerçekse kesinlikle bi doktora git.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi rüyalanmayı engellemek için yastığının altında atkestanesi bulundurduğunu ve işe yaradığını söylemişti. Denenebilir diye düşünüyorum.

• Sen de 3. Kez rüyalandıktan sonra abdesti al. Cünüp olduktan hemen sonra abdest alın demiyorlar ki.

• Hocam sen bi kariya git en iyisi

• oha lan herif biriyle bi sex yapsa 100 yılın patlamasını yaşayacak

• Lucid Dreaming'e devam edemiyor musun?

• Kardeşim yazını okudum.

Troll olmadığını düşünerek konuşacağım.

Eğer gerçekten öyle fantezilerin yoksa ve ona rağmen o şekilde rüyalanıyorsan, doktora kesinlikle görünmelisin.

İnşallah iyileşirsin.

• Doktora git kardeşim buraya konu açmakla bi şey elde edemezsin. Önce doktora yemin ettir kimseye söylemeyeceğine dair sonra anlat derdini.

• Kes kurtul.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.den sonra sinirden bi de ben patlatıyorum 4.yü, battı balık yan gider hesabı herhalde hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SnowJon

Kardeşim yazını okudum.

Troll olmadığını düşünerek konuşacağım.

Eğer gerçekten öyle fantezilerin yoksa ve ona rağmen o şekilde rüyalanıyorsan, doktora kesinlikle görünmelisin.

İnşallah iyileşirsin.

Kimseye anlatmadım da anlatmam zor ve hangi doktora gideceğim? Varikosel diye ürolojiye gitmiştim zamanında orada doktora çok sık rüyalanıyorum demiştim oda tam hatırlamıyorum ama olur öyle falan demişti bende bir şey demedim..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.