Şimdi Ara

Gunde 100 şınav 200 mekik kac kalori yaktırır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
58.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sabahları yarım saat kosuyorum eve gelip 100 şınav 200 mekik yapıyorum .Mekik ve şınav cekerken yaklasık kac kalori harcanıyor olabilir?

• Öyle bir performansın varsa vücuduna girmemiş kalorileri bile yakabilirsin.
  • Gelince tek yapısta yapmıyorum tabi ki 4 sete boluyorum ikisini de.Setler arası 20 saniye dinlenme.Bunlar dısında gun ıcınde aklıma geldıkce ekstradan 1 set maksımum tekrar yapıyorum(40 felan cekıyorum)
  • Avatarında ki gibi yeme bizi ziyaaa
  • Panpa sende yakacak kalori kalmaz sakin biraz. Sabah yarım saat kosmak yetiyo bana hatta kilo bile veriyorum ( 74'den 72.5'e düştüm )
  • koşcan gardaş. mekik kalori yakmaz üst karına çizgi kas yapar. şehir efsanelerine inanma. 1 saatte 6000-7000 m koş. 2 ay. sülün gibi gez. benim gibi
  • vallaha dostum dediğine pek inanan olmaz çünkü 25 er 4 set şınav birde 20 sn set arası diyorsun her babayiğidin harcı değildir bu
    ha eğer yapabiliyorsanki nizami düzgün 25 er şınav helal olsun
    yaktığın kaloride hesaplaması zor 100 şınav 200 mekik sana 200-250 arası kalori yaklaşık olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sgt. Roach -- 8 Temmuz 2011; 10:42:03 >
  • Kalori(yağ) yakmak istiyorsan bisiklet/koşu vb. kardiyo sporlarına yönelmelisin, kas geliştirme çalışmalarında vücut aşırı kalori yakmaz.
  •  Gunde 100 şınav 200 mekik kac kalori yaktırır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

koşcan gardaş. mekik kalori yakmaz üst karına çizgi kas yapar. şehir efsanelerine inanma. 1 saatte 6000-7000 m koş. 2 ay. sülün gibi gez. benim gibi

Hocam 1 saatte 7000 metre ne demek yav 1 saatte okadar kosarsam bacagımdan bir daha hayır gelmez bana.Yaz geldıgı ıcın beyler waffellar ,dondurmalar gıdıyor.O yuzden gunluk olarak bu yaptıgım duzenlı hareketlerden yaklasık kac kalori yaktıgına bakacagım ona gore yiyecegim.

Sabah - Yarım saat koşu
    100 şınav 200 mekik
    Oglen 1 saat yuzme.(Serbest )

Bu kadar.

Not:Mekik ve şınavın fazla kalori yaktırmadıgını bılıyorum zaten onları kosudan hemen sonra vucut sıcakken yapıyorum.Karın kaslarını belirginlestirmek icin ı. ama yıne de ogrenmek ıstedım ne kadar yaktıgımı cunku bodyforumlarında şınavın 15 ten sonra vucudda yag yakmaya basladıgını okumustum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 8 Temmuz 2011; 10:54:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vellastus

quote:

koşcan gardaş. mekik kalori yakmaz üst karına çizgi kas yapar. şehir efsanelerine inanma. 1 saatte 6000-7000 m koş. 2 ay. sülün gibi gez. benim gibi

Hocam 1 saatte 7000 metre ne demek yav 1 saatte okadar kosarsam bacagımdan bir daha hayır gelmez bana.Yaz geldıgı ıcın beyler waffellar ,dondurmalar gıdıyor.O yuzden gunluk olarak bu yaptıgım duzenlı hareketlerden yaklasık kac kalori yaktıgına bakacagım ona gore yiyecegim.

Sabah - Yarım saat koşu
    100 şınav 200 mekik

Bu kadar.

Not:Mekik ve şınavın fazla kalori yaktırmadıgını bılıyorum zaten onları kosudan hemen sonra vucut sıcakken yapıyorum.Karın kaslarını belirginlestirmek icin ı. ama yıne de ogrenmek ıstedım ne kadar yaktıgımı cunku bodyforumlarında şınavın 15 ten sonra vucudda yag yakmaya basladıgını okumustum.

ben az söyledim. 10bin koşan var

ama adonisi six packi çıkarırsın. kızlar teklif ettiği zaman dua edersin bana

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vellastus

quote:

Sabah - Yarım saat koşu
    100 şınav 200 mekik

Bu kadar.

ben az söyledim. 10bin koşan var

ama adonisi six packi çıkarırsın. kızlar teklif ettiği zaman dua edersin bana

• 1 saatte yürüyerek zaten 4 km rahat yapılır. Koşu yaparak 6-7 km yapmak o kadar zor olmaz.

Gerçi benim kondisyonumda 15 dk koşmak bile bir başarıdır ama rutine bağlanırsa dert değil. Tabi bir de koşu yapacak uygun yer lazım.
  • Ben başladım koşmaya. Yarın 3.günüm olcak, ne kadar dayanabilcem bilmiyorum. İlk gün 1.5km yürüdüm ardından koşmaya başladım, 2 km koştum, ölüyordum ... ertesi gün dinlendim. Sonraki gün 700metre kadar yürüyüp öyle başladım koşmaya, 5km koştum, daha zorlasam giderdim.. Bakalım yarın kaç yapıcam...
  • Cardio yapman gerekiyor senin yani koşman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.