Şimdi Ara

Güncellenecek (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeRS..U..ZaLa

Merhaba. Daha önce CKS77 kullandım. Sanırım üretilmiyor artık. CKS550 alternatifi olabilir mi acaba? Ses yapısı nasıldır?

???
  • quote:

quote:

Merhaba. Daha önce CKS77 kullandım. Sanırım üretilmiyor artık. CKS550 alternatifi olabilir mi acaba? Ses yapısı nasıldır?

???

Merhaba, kusura bakmayın bu mesaj gözden kaçmış. Ses yapısı benzer ama cks550'nin ses kalitesi çözünürlüğü kesinlikle daha üst seviyede.

@DeRS..U..ZaLa

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• dESiLVer kullanıcısına yanıt
    Bass yoğunluğu açısından da geride kalmaz değil mi?
  • quote:

Bass yoğunluğu açısından da geride kalmaz değil mi?

Bass yoğunluklarıda benzer, sonuç itibariyle solid bass serisi kulaklıklar.

@DeRS..U..ZaLa

• merhaba audio t.ckr7 aldım. Yahya abinin verdiği teknik bilgiler ile yardımcı oldu.kaliteli ve iyi niyetli bir satıcı,kulaklik ise sağlam yapısı ve gercek (reality) ses kalitesiyle pisman etirmez
    Basta bira tereddut ettim ama kulakligi dinleyince gercekten parasinin hakkini veren bir kulaklik almak isteyen arkadaslar kulaklik çok iyi
    Herekese tesekurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

ckr7ltd/ckr9 elinizde var mi? Fiyatlari nedir?

Tsk.ler

• quote:

Orijinalden alıntı: scaltinkaya

Merhaba,

ckr7ltd/ckr9 elinizde var mi? Fiyatlari nedir?

Tsk.ler

Fiyatları konunun ilk mesajına yazmıştım, ayrıca özel mesajda gönderdim.

• Merhaba. Daha önce cks77, cks90 ve ckr9 kullandım. Ckr9 iyiydi ancak bass konusunda tam tatmin etmedi beni. Genel olarak popüler şarkılar dinliyorum. Bana önerebileceğiniz kulaklık hangisidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lova

Merhaba. Daha önce cks77, cks90 ve ckr9 kullandım. Ckr9 iyiydi ancak bass konusunda tam tatmin etmedi beni. Genel olarak popüler şarkılar dinliyorum. Bana önerebileceğiniz kulaklık hangisidir?

Merhaba, size rahatlıkla cks990 önerebilirim.

@Lova

• Cks99 bozuldu. Ne onerebilirsiniz? Genelde rap dinliyorum ama diğer tarzlarıda dinlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BarkingFrog

Cks99 bozuldu. Ne onerebilirsiniz? Genelde rap dinliyorum ama diğer tarzlarıda dinlerim.

Merhaba, cks99'un gelişmiş yeni versiyonu cks990 sizin için uygundur.

@BarkingFrog

• Merhaba daha önce sizden CKS77 ve CKR7 almıştım biri 3 biri 2 yılı doldurdu hala kullanırım Fakat mikrofonlu bir kulaklık bakıyorum telefon ve bilgisayarda kullanmak için. CKS990iS modelini getirmeyi düşünüyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Merhaba daha önce sizden CKS77 ve CKR7 almıştım biri 3 biri 2 yılı doldurdu hala kullanırım Fakat mikrofonlu bir kulaklık bakıyorum telefon ve bilgisayarda kullanmak için. CKS990iS modelini getirmeyi düşünüyor musunuz?

Merhaba, siparişle getirebilirim. Özel mesaj gönderdim.

• Merhabalar ...
    Sattığınız kulaklıklar hakkında kısa bilgiler vermenizi rica ediyorum.
    Şu tür müzikle şu kulaklıkları öneririm... Bass ağırlıklı olanlar şunlardır,
    Şu amfi ile sürülebilir, Şu sitede bir karşılaştırma var gibisinden bilgiler ...
    Ürünleri nereden temin ediyorsunuz? Orjinal mi? Sorun çıktığında ilgileniyor musunuz?
    Teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Merhabalar ...
    Şu amfi ile sürülebilir, Şu sitede bir karşılaştırma var gibisinden bilgiler ...
    Ürünleri nereden temin ediyorsunuz? Orjinal mi? Sorun çıktığında ilgileniyor musunuz?
    Teşekkürler ...

Merhaba, siz istek, ihtiyaç ve bütçenizi yazarsanız hangi seri yada hangi kulaklık hangi sebepten size uygun olur açıklamasını yapabilirim. Bass'tan bahsettiğinize göre bass ağırlıklı bir kulaklık istiyorsunuz sanırım. Cks serisi sizin için uygundur. Solid bass serisi olup bass severlere uygun bir seridir. Standart dirence sahip oldukları için amfi ihtiyacı olmaz orta güçte olan her cihazla rahatlıkla sürülebilir. Ürünleri yurtdışından bir arkadaşım aracılığı ile temin ediyorum. İlandada yazdığı üzere kulaklıklar orjinal ve sorun çıkarsa elimden geldiğince yardımcı oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Merhabalar ...
    Teşekkürler ...

Merhaba, siz istek, ihtiyaç ve bütçenizi yazarsanız hangi seri yada hangi kulaklık hangi sebepten size uygun olur açıklamasını yapabilirim. Bass'tan bahsettiğinize göre bass ağırlıklı bir kulaklık istiyorsunuz sanırım. Cks serisi sizin için uygundur. Solid bass serisi olup bass severlere uygun bir seridir. Standart dirence sahip oldukları için amfi ihtiyacı olmaz orta güçte olan her cihazla rahatlıkla sürülebilir. Ürünleri yurtdışından bir arkadaşım aracılığı ile temin ediyorum. İlandada yazdığı üzere kulaklıklar orjinal ve sorun çıkarsa elimden geldiğince yardımcı oluyorum.

Merhabalar ... Elektronik müzik dinliyorum. Kulak içi ve kafa üstü tavsiyelerinize açığım.
    CKS-90 kullanıyorum. Dinlediğim müzik türüne göre kulak içi ve kafa üstü kulaklık alabilirim.
    Bütçe sınırlaması olmamakla birlikte, ortalama veya orta-üst segmentte bir ürün almak isterim.
    Kulaklık amfisi tavsiyeniz varsa alabilirim. Audia Technica hariç başka kulaklık-amfi ilanlarınız var mıdır?
    Teşekkürler.
  • Arkadaştan cks77x brd satın aldım aynı gün kargoya verdi ertesi gün ise elime ulaştı. Kulaklığın performansı oldukça iyi bassları çok doygun ve oldukça güzel. Gönül rahatlığıyla önerebilirim

• Bir adet ikinci el audio technica cks77x tarafımdan alınmıştır. Üründe fiziki olarak hiçbir sıkıntı yoktu, sıfırdan farksızdı. Kemal abimin yanına gidip elden aldım, güzel bir alışveriş oldu ekstra olarak bir güzellik de yaptı sağolsun Tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlar hayırlı olsun, keyifle kullanmanız dileğiyle

@iar

@alperen450

• An itibariyle kemal abiden elden teslim almış bulunmaktayım. Kendisiyle de tanışmış oldum 10 numara bir insan güler yüzlü. Kulaklık da kusursuz tereddüt etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.