Şimdi Ara

Güncellenecek (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_rockcoola

Arkadaştan bir adet cks55x aldım, aynı gün kargoladı, 1 gün sonra eksiksiz olarak elimde oldu kulaklık. Şimdilik iyi görünüyor durum, burn-in den sonra daha da iyi olacak gibi, çok teşekkür ederim.
    Bahsedildiği gibi evet basslar biraz yüksek ama şişirme değil, flat a yakın baslar, uğuldama vs. yok metal ve türevi müziklerde kütür kütür duyuluyor kick davullar ve bas gitarlar. Arkadaşa sorunsuz güvenebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederim, hayırlı olsun.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhabalar. Daha önceden Sennheiser Cx200 kullanan biriydim. Fakat benim sorunum kulaklığın kulak tırmalıyor olmasıydı. Ben yeri gelir Full baslı müzik dinlerim yeri gelir slov müzikler açarım enstrümanları mid sesleri dinlerim. Kulak tırmalama ve kulaklıkta ses patlaması pek sevmiyorum. Dengeli bir kulaklık da olabilir. Shure modeli alacaktim fakat basslarda çok zayıf gördüm onu o yüzden cks ya yöneldim bana ne önerirsiniz. Hemen bu hafta alabilirim sizden. İlanı görünce foruma size yazmak için kayıt oldum. Birde elinizdeki ürünler sıfır mi acaba
  • Hocam öncelikle stokları yenilemişsiniz hayırlı olsun Sizden aldığım cks77 hala taş gibi 1 yılı devirdi lakin ben daha üst bir kulaklığa geçmeyi planlıyorum yakın zamanda ve yine audio technica tercih etmeyi planlıyorum.Bassları cks77 den daha iyi bir kulaklık düşünüyorum sizce cks770 vb yeni seriyi mi beklemek lazım yoksa cks1000 alıp geçmeli miyim ? Yahut başka öneriniz varsa değerlendirmek isterim kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meisida

Hocam öncelikle stokları yenilemişsiniz hayırlı olsun Sizden aldığım cks77 hala taş gibi 1 yılı devirdi lakin ben daha üst bir kulaklığa geçmeyi planlıyorum yakın zamanda ve yine audio technica tercih etmeyi planlıyorum.Bassları cks77 den daha iyi bir kulaklık düşünüyorum sizce cks770 vb yeni seriyi mi beklemek lazım yoksa cks1000 alıp geçmeli miyim ? Yahut başka öneriniz varsa değerlendirmek isterim kolay gelsin.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Öncelikle cks1000 bassları cks77'den daha iyi, bu sebeple ihtiyaçlarınızı karşılar. Yeni seri açısından şu an yorum yapmak pek doğru olmaz. Ama yeni seri fiyatlarınında düşmesi zaman alacaktır. Cks1000 üst modeli ve muadil olacak modeli cks1100 olacak ama onunda şu anki fiyatı 270 $ seviyesinde. Hem fiyatların şu anki durumu hemde pek fazla incelemesinin olmamasından dolayı üst modelleri yakın zamanda beklememek daha doğru olur diye düşünüyorum.

@meisida

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 11 Kasım 2015; 17:53:31 >

• dESiLVer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam cevabınız için o zaman ben cks1000'e odaklanayım üzmeyeceğini düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meisida

Teşekkür ediyorum hocam cevabınız için o zaman ben cks1000'e odaklanayım üzmeyeceğini düşünüyorum :)

Ben teşekkür ederim, kesinlikle üzmez sınıf atlatır.

@meisida

• hocam merhabalar,HTC m8 telefonum bulunmakta ve bunun içerisine root ile harman kardon ses özelliği ekledim. kulaklığımda htcnin beats'e benzeyen kulaklığıydı ve tatmin ediciydi.fakat geçen gün kulaklık çalışmaz oldu.Kulaklık almayı düşünüyorum neyi önerirsiniz.
  • Kemal Bey'den dün cks77x siparişi verdim. Ürün bugün dertsiz tasasız elime ulaştı. Kendisi son derece yardımsever birisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpozge

hocam merhabalar,HTC m8 telefonum bulunmakta ve bunun içerisine root ile harman kardon ses özelliği ekledim. kulaklığımda htcnin beats'e benzeyen kulaklığıydı ve tatmin ediciydi.fakat geçen gün kulaklık çalışmaz oldu.Kulaklık almayı düşünüyorum neyi önerirsiniz.

Merhaba, bir çok model önerilebilir, fakat asıl önemli olan kulaklık için ayırdığınız bütçe nedir ? Hesaplı çözümler cks55x,cks77x ve cks77, mesela cks55x işinizi görür.

quote:

Orijinalden alıntı: tarantula1905

Kemal Bey'den dün cks77x siparişi verdim. Ürün bugün dertsiz tasasız elime ulaştı. Kendisi son derece yardımsever birisi.

Yorumunuz için teşekkür ederim, keyifle kullanmanız dileğiyle

• Merhabalar hayırlı satışlar
    Cks55x kullanıyorum 1 yılı aşkın
    Günlük kullandığımdan dolayı kabloda ezilmeler ve aşırı bir renk atması oldu kozmetik durumu baya kötü ancak ses olarak maşallah taş gibi
    Üst bir modele geçmek istiyorum cks77x geçmeye değer mi yoksa cks1000 için mi para biriktirmeli yoksa yine sizde bulunan elektronik müzik için önerebileceğiniz başka kulaklık var mı ? (kulaküstü kafa üstü kulak içi farketmez)
    Şuan cks55x i sony nwz-e363 le kullanıyorum bass lardan gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shalesh

Merhabalar hayırlı satışlar
    Cks55x kullanıyorum 1 yılı aşkın
    Günlük kullandığımdan dolayı kabloda ezilmeler ve aşırı bir renk atması oldu kozmetik durumu baya kötü ancak ses olarak maşallah taş gibi
    Üst bir modele geçmek istiyorum cks77x geçmeye değer mi yoksa cks1000 için mi para biriktirmeli yoksa yine sizde bulunan elektronik müzik için önerebileceğiniz başka kulaklık var mı ? (kulaküstü kafa üstü kulak içi farketmez)
    Şuan cks55x i sony nwz-e363 le kullanıyorum bass lardan gayet memnunum

Merhaba, cks77x kesinlikle yükseltme olur. Bütçenizi artırabiliyorsanız tabiiki cks1000 daha iyi tercih olur.

Olabildiğince fazla ama diğer frekansları fazla örtmeyen bass'a sahip bir kulaklık isterseniz bgvp sidy dm3'te öneririm oda fiyatının üzerinde performans veren bir kulaklık, diğer ilanımdan bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 7 Aralık 2015; 11:02:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam cks55x yada 77 de müzikleri durdur/çal veya ses aç kapa yapabileceğimiz bi tuş var mı? @dESiLVer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaswa -- 9 Aralık 2015; 10:12:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

Hocam cks55x yada 77 de müzikleri durdur/çal veya ses aç kapa yapabileceğimiz bi tuş var mı? @dESiLVer

Merhaba, elimdeki modellerden sadece cks1000'de bu özellik var ama aşağıdaki linkteki diğer ilanımda, istediğiniz tarzda bir kaç model mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=48134481

@printerrr

• Merhabalar,

RHA MA750i modelini satin almak uzereyken konunuza denk geldim. 150-250tl civarinda bahsettigim kulaklik seviyesinde modelleri mevcut mu acaba Audio Technicanin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berq219

Merhabalar,

RHA MA750i modelini satin almak uzereyken konunuza denk geldim. 150-250tl civarinda bahsettigim kulaklik seviyesinde modelleri mevcut mu acaba Audio Technicanin?

Merhaba, ne tarz müzikler dinliyorsunuz ?

@berq219

• Merhaba hocam cks77x bk ve brd modelleri arasında ne gibi farklar var bunlardan birini almayı düşünüyorum 1 2 hafta içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4nte

Merhaba hocam cks77x bk ve brd modelleri arasında ne gibi farklar var bunlardan birini almayı düşünüyorum 1 2 hafta içinde

Merhaba, sadece renk farkı vardır.

@D4nte

• Pazar gunu satin aldigim cks77x bugun elime ulasti, sorunsuz bir alisveristi. Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Izaya

Pazar gunu satin aldigim cks77x bugun elime ulasti, sorunsuz bir alisveristi. Tesekkurler.

Hayırlı olsun, keyifle kullanmanız dileğiyle

• Dostum Selamlar,

İzmirden yazıyorum motorcuyum, daha önce Sansa Clip+ ve Sennheiser cx300 kullandım. Audio technica ararken seni buldum ve hemen güveniverdim.

Kendimi izah edeyim;
    Motor üzerinde, kaskın içinde dinlemek için bir kulaklık bir de mp3 çalara ihtiyacım var.
    Eşimle uzun yolculuklarımızda aynı şarkıları dinlemek ve sesi yükseltmek için çift çıkışlı bir amfi ile de ilgileniyorum.
    Bütçem 300 ama eşimi ikna edersem biraz daha ıkınablirim.
    Deep House, rock özetle kaliteli müzik diniyorum. Sen kalitesine derinliğe önem veriyorum

Allah seni inandırsın şimdiye dek 3 tane Clip+ aldım bi motordan düştü bi yağmurda ıslandı gitti bi ekranı patladı derken bir daha alasım gelmiyor, motor üzerinde şark değiştirmek ve klipsi, hafızası, yazılım değiştirince sesin yükselmesi iyi oluyordu. Sennheiser da kaskın içinde rahatsızlık vermiyordu.

Nachizane bu bütçeye senin kulaklıklarından almak ve gösterdiğin yolda ilerlemek isterim, çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.