Şimdi Ara

Güncellenecek (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdemayli

Dostum Selamlar,

İzmirden yazıyorum motorcuyum, daha önce Sansa Clip+ ve Sennheiser cx300 kullandım. Audio technica ararken seni buldum ve hemen güveniverdim.

Kendimi izah edeyim;
    Motor üzerinde, kaskın içinde dinlemek için bir kulaklık bir de mp3 çalara ihtiyacım var.
    Eşimle uzun yolculuklarımızda aynı şarkıları dinlemek ve sesi yükseltmek için çift çıkışlı bir amfi ile de ilgileniyorum.
    Bütçem 300 ama eşimi ikna edersem biraz daha ıkınablirim.
    Deep House, rock özetle kaliteli müzik diniyorum. Sen kalitesine derinliğe önem veriyorum

Allah seni inandırsın şimdiye dek 3 tane Clip+ aldım bi motordan düştü bi yağmurda ıslandı gitti bi ekranı patladı derken bir daha alasım gelmiyor, motor üzerinde şark değiştirmek ve klipsi, hafızası, yazılım değiştirince sesin yükselmesi iyi oluyordu. Sennheiser da kaskın içinde rahatsızlık vermiyordu.

Nachizane bu bütçeye senin kulaklıklarından almak ve gösterdiğin yolda ilerlemek isterim, çok teşekkürler.

Merhaba, ilginiz için öncelikle teşekkür ederim. Kulaklık olarak cks55x, cks77x öneririm, işin içine rock girince ckr7'de öneresim var, ama diğer ikisinden bass şiddeti olarak biraz daha azdır. Amfi olarakta elimde hem hesaplı hemde istediğiniz özellikte brainwavz ap001 amfi var buda ihtiyaçlarınızı karşılar, istediğiniz gibi çift kulaklık çıkışıda var. Daha detay konuşalım derseniz özel mesajda atabilirsiniz, iyi günler.

@erdemayli

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Cuma günü aldığım cks77x elime ulaştı daha önce cks55x vardı kulaklığın kalitesinden zaten şüphen yok satıcıda gayet ilgili biri benim için muhteşem bi kulaklık Trance a kaldığım yerden devam edebilirim artık teşekkürler hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4nte

Cuma günü aldığım cks77x elime ulaştı daha önce cks55x vardı kulaklığın kalitesinden zaten şüphen yok satıcıda gayet ilgili biri benim için muhteşem bi kulaklık Trance a kaldığım yerden devam edebilirim artık teşekkürler hayırlı satışlar.

Hayırlı olsun, keyifle kullanmanız dileğiyle

• Cks55x ile cks77x arasında ne gibi farklar var, fiyat farkına değer mi? Genellikle deep house, edm, psychedelic müzikler dinlerim ve bass severim.

• AUDİO TECNİKANIN GAMİNG KULAKLIKLARINDAN GETİRİYormusunuz yada gamer kulaklıkları nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Cks55x ile cks77x arasında ne gibi farklar var, fiyat farkına değer mi? Genellikle deep house, edm, psychedelic müzikler dinlerim ve bass severim.

Merhaba, ses kalitesi açısından farklar var. Bende ağırlıklı olarak sizinle benzer tarzda müzikler dinlyorum. Cks77x rahatlıkla öneririm.

quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

AUDİO TECNİKANIN GAMİNG KULAKLIKLARINDAN GETİRİYormusunuz yada gamer kulaklıkları nasıldır

Sadece kulakiçi modelleri getiriyorum, gaming kulaklıkları hakkında hiç bir fikrim yok, yanlışta yönlendirmek istemem.

• Hocammobildeyim özelden mesaj atabilirmisiniz

• Öncelikle belirtmeliyim ki böyle kral satıcı yok, ilgi alaka, memnuniyet garantisi veriyor. Kulaklığım bugün elime geçti aşırı memnun kaldım, Keşke böyle satıcılar daha fazla olsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemayli

Öncelikle belirtmeliyim ki böyle kral satıcı yok, ilgi alaka, memnuniyet garantisi veriyor. Kulaklığım bugün elime geçti aşırı memnun kaldım, Keşke böyle satıcılar daha fazla olsa..

Yorumunuz için teşekkür ederim. Hayırlı olsun dileklerimle

@erdemayli

• AUDIO-TECHNICA CKR7 LIMITED EDITION (KUTULU satılmadıysa urbeats verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmetts

AUDIO-TECHNICA CKR7 LIMITED EDITION (KUTULU satılmadıysa urbeats verebilirim

Merhaba, takas düşünmüyorum. Teşekkürler.

• Dün 1 adet cks55X siparişi vermiştim bugün elime ulaştı. Teşekkür ediyorum kendisine hızından dolayı. Son derece de ilgili bir arkadaş.

Kulaklık için gereken herşey zaten önceki sayfalarda da yazılmış. Benim gibi bass eşiği çok çoook yüksek olan birini bile tatmin etti. Ben yine "millet abartıyordur ne kulaklıklar denedik de bassları fıs çıktı" gibisinden olur dedim ama bu kesinlikle öyle değil. Kafaüstü kulaklığım da audio technica olunca güvenim arttı.

Yalnız benim kulak yapısı problemli sanırım kullanmaya başlamadan önce 5 dk ayarlama yapmaya çalışıyorum. Şağ taraf şak diye oturuyor aslında ama sol için epey uğraştım. Bence ufakta olsa kulaklığın şekilsizliğinden kaynaklanan bir ergonomi problemi mevcut. Belki de hala takmayı becerebilmiş değilim bilmiyorum ama uzun uğraşlar sonucu çok iyi bir performans elde etmeyi başardım şimdi çıkarmaya korkuyorum bir daha nasıl takıcam diye :) Şaka bir yana gözünüzü korkutmayayım, zamanında IE 4 için de epey uğraşmıştım sonra alıştım benim beceriksizliğimden kaynaklanıyor biraz.

İşin özü ben bu bass performansı için elin Kanada'larında yüzlerce dolar para harcadım kafaüstüne. 100 lira bedava bu kulaklığa. Az kullanayım da solid bass serisinin üst modellerine geçerim.

• Keyifle kullanmanız dileğiyle

• senheisser cx 300 ii kulaklığımdan bıktım. Bundan daha iyi bir ses veren kulaklık arıyorum. Hangi modeli önerirsiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: propet

senheisser cx 300 ii kulaklığımdan bıktım. Bundan daha iyi bir ses veren kulaklık arıyorum. Hangi modeli önerirsiniz acaba?

Merhaba, bütçeniz nedir ? Daha çok ne tarz müzikler dinliyorsunuz ?

@propet

• 200-300 civarında.. Tarzlarım ise yerli müziğin her türlüsü, yabancı pop ve bazende trance dinlerim.
  • Bassları ortalamanın üzerinde olsun derseniz cks550 yada cks770 tercih edebilirsiniz. Ama bassları kararında olsun daha dengeli olsun dersenizde kesinlikle ckr7ltd öneririm.

@propet

• Merhabalar bu konu üzerinde 2. yorumum olacak. Kedisinden daha önce 2 adet audio technica cks1000 almıştım. Gözüm kapalı içim rahat audio technica ckr10'da satın aldım. Kendisi ile ilgili burada bir sürü yorum var bende daha önce yorum yapmıştım (soru cevaplama, ilgi, alaka, hız güvenirlik vb. her şey). Bir insan sıkılmadan kendisi ile alakalı olmayan başka konulardaki sorularınıza dahi yardımcı olur mu bilmiyorum ama Kemal bey o nadir insanlardan. Burada var olduğu ve ilgi alnımda ihtiyacım olan ürünler kendisinde olduğu sürece ilk tercihimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsalg

Merhabalar bu konu üzerinde 2. yorumum olacak. Kedisinden daha önce 2 adet audio technica cks1000 almıştım. Gözüm kapalı içim rahat audio technica ckr10'da satın aldım. Kendisi ile ilgili burada bir sürü yorum var bende daha önce yorum yapmıştım (soru cevaplama, ilgi, alaka, hız güvenirlik vb. her şey). Bir insan sıkılmadan kendisi ile alakalı olmayan başka konulardaki sorularınıza dahi yardımcı olur mu bilmiyorum ama Kemal bey o nadir insanlardan. Burada var olduğu ve ilgi alnımda ihtiyacım olan ürünler kendisinde olduğu sürece ilk tercihimdir.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

• 3 taksit var mi hocam, ogrenci adamiz

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.