Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son gelen güncelleme ile uygulamadan atıyor cihazım jbli başına gelen varmı jbsizken böyle bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios sürümünde eskiden favorilerin en altında whatsapp kişilerinde kaç kişi olduğu görünüyordu, şimdi görünmüyor yahu
  • Whatsapp konuşma geçmişini androidden iosa aktarmanın kolay bir yolu var mı? Hep 3.parti yazılımlar mı şart?
  • İosdan androide whatsapp aktarmak istiyorum arkadaşlar, bilgisi olan varmı?

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    google drive indir hesab ac
    sohbetlerine tikla sag da sohbeti aktar whatsapp a at
    android de google drive indir hesabini ac dosyayi aktar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Hocam sohbetlerde nerde aktar var bulamadım, biraz daha detaylı yazarmısın?

• sohbetlerde mesajlasdiginin kisinin ok > isaret var sola kaydirin diger ...cikacak alta sohbeti aktar var sessiz var sohbeti temizleme var sohbeti sil var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutalvarol -- 18 Haziran 2017; 11:1:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam komple tasımanın bi yolu yokmu öyle tek tek oluyor sadece

Hocam o şekilde yaptığımızda androiddeki whatsapp yedeği bulamıyor nasıl olacak?

• android telefonlarda, whatsapp profil resmini, rehberdeki kişilere eklemek istiyorum. bu işi halleden bir uygulama var mı kullanan ?
  • Telefonum bozuldu C3 e geçtim, önceleri bu telefondan kullanıyordum whatsapp ı ama sımdı sorun verıyor, son surum yuklu olmasına ragmen, sms onay kısmında numaramı yazınca lutfen son surumu guncelleyın dıyor tamam dıyorum zaten yuklu dıyor bu sefer. 2 defa ındırdım yıne de ama yok hep aynı hata, rastgele 55555555 dıye yazınca dogrulama kodu yollansın mı dıyor numaramı yazınca guncelleme hatası verıyor, delırecem artık

• Arkadaşlar çok eskiden olan profil resmimi geri getirme şansım var mı?
  • Arkadaşlar çok değişik bir sorunla karşı karşıyayım.
    Telefonum S7 Edge.
    Bir kişiye seneler önce rehber üzerinden atadığım fotoğrafı Whatsapp gitti o kişinin Whatsapp profil fotoğrafı olarak atadı.
    Bunu nasıl düzeltebilirim ?
  • Whatsapptaki sık görüşülenlerin sırası neye göre belirleniyor? Sürekli aktif yazıştığım bir grup genelde birinci sıradayken 3 gündür yazışmadığım biri birinci sıraya çıktı bugün

• Arkadaşlar karşı tarafın rehberinde kayıtlıyım fakat o benim rehberimde kayıtlı değil. Bu durumdayken karşı tarafın durum güncellemesi neden bende gözüküyor? Daha önce gözükmüyordu artık gözükmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 11 Temmuz 2017; 2:8:26 >
  • Arkadaşlar, benim 2 hattım var. Birisinde Whatsapp kullanıyorum diğerinde kullanmadım hiç. Şimdi ondada kullanmak istiyorum fakat onun için de Akıllı telefon almak istemiyorum.

Bilgisayarda yada herhangi bir şekilde kullanmanın yolu varmı? Sürekli girmeme gerek yok mesela Sabah, öğle, aksam 1'er kere baksam bana yeterli

• Araştırmama rağmen cevap bulamadım, buraya yazmak istedim:
    Malum engellendiğinizde kişinin son görülmesini, profil fotoğrafını göremiyorsunuz ve atılan mesajlar da tek tikte kalıyor.
    Kısaca sorumu sorayım, Aynı durumun başka şekilde, bir sorundan kaynaklı gerçekleşmesi mümkün mü? ( örneğin iphone 6 telefonda sorun olması, whatsapp hesabının kilitlenmesi yani mesaj atamama / gelen mesajları geç alma v.b )
    Teşekkürler...
  • ilk sayfada ki mesajlar efsane
  • 2 kişiyi rehberden sildim ama durum güncellemeri hala cıkmakta sanırım 24 saat olmadan gitmiyor
    suanda silmenin bir yolu var mıdır
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Telefon iphone ise rehberin son kısmında bazen sildiğiniz kişiler sadece numara olarak gözükür. Bundan dolayı durumunu görebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.