Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha düne kadar 45 saniyelik video durum paylaşabiliyorduk fakat bugün 30 saniye ile sınırlandırılmış. Nedendir acaba? Çözümü var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı.

• Androidte güncelleme geldi durum geldi iosta birşey yok hayret.
  • Valla ben iOS'ta sürüm düşürdüm. Bende şu "durum" zımbırtısı yok. Eskisi gibi "favoriler" geri geldi. Böyle kafam kulağım rahat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi nihayet.

• Az once sarjim bitti telefon kapandi. sarja taktim actim butun mesajlarim silinmis + bastan aktivasyon yapti program. cok ilginc.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Kız arkadaşımla farklı şehirlerde öğrenciyiz. Son buluşmamızda whatsapp hesabına benim bilgisayardan whatsapp web ile bağlandım. Bundan haberi yok tabi. Fakat chrome'da geçmişi silince hesapta gitti.

Şimdi sorun şu; ben whatsapp web'e kendi hesabımdan girip yine geçmişi sildim ve mesajları göremez oldum. Fakat şunu farkettimki telefonda whatsapp web tıklandığında halen bağlı görünüyorum. Uzun lafın kısası onun telefonundada halen bağlı görünüyorum muhtemelen. Yani onun telefonuna dokunmadan tekrar bağlanmamın bir yolu varmı? Onun telefonunda bağlantı göründüğüne göre bir yolu olmalı diye düşündüm ama henüz çözemedim.

Yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Arkadaşlar whatsapp'da internet ortamında gördüğümüz bir gifi nasıl anında whatsapp a alırız. Örnek: bunun için bir uygulama varmı bildiğiniz

Uygulamaya gerek yok, uygulamasız yapılıyor.
    Şunu dene; tarayıcı ile gifi bul sonra bunu paylaşyap whatsapp ile, kayıt edip resmi ekleme yapma direk tarayıcı üstünden paylaş yap. İphone'da bu şekilde yapıyorum androidde bu şekildedir sanırım, bi dene bakalım
  • İphone hocam malesef paylaş seçeneği gelmiyor. Görüntüyü kaydet ve kopyala geliyor.

• baranel B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aslında şimdi baktımda eksik anlatmışım, resimli göstermeye çalışayım. Ben bu şekilde gönderiyorum.

1- google görsellere girip isimle gif araması yapılıyor.

2-bulduğumuz gif in üstüne basıyoruz ve daha sonra orjinal görseli görüntüle diyoruz.

3- böyle yapınca gif tek başına sayfada belirmiş oluyor, ve aşağıdan paylaşma tuşuna basıyoruz.

4- seçeneklerden whatsapp seçilir

5- ekranda gif video gibi dökülmeye başlar, bunu gördüğünde olmuştur.

Not: Mutlaka orjinal görsel gör'e basman gerekli yani mantık sayfada sadece gif olmasıdır, bunu yapmayında dediğin gibi kopyala ve kaydet çıkar.

Dene bakalım.

• memnunov kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar kullandığım telefon akıllı değil herhangi bir akıllı telefondan whatsappa giriş yaptım. Sonra whatsap webten giriş yaptım, Sonra telefondan girdiğim whatsaaptan çıkış yaptım. Pcden bağlandığım whatsaptan da çıkış oldu. Telefondan çıkış yaptığım zaman pc den çıkış yapmasını istemiyorum. Böyle bişey mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: topac31

Arkadaşlar Merhaba,

Kız arkadaşımla farklı şehirlerde öğrenciyiz. Son buluşmamızda whatsapp hesabına benim bilgisayardan whatsapp web ile bağlandım. Bundan haberi yok tabi. Fakat chrome'da geçmişi silince hesapta gitti.

Şimdi sorun şu; ben whatsapp web'e kendi hesabımdan girip yine geçmişi sildim ve mesajları göremez oldum. Fakat şunu farkettimki telefonda whatsapp web tıklandığında halen bağlı görünüyorum. Uzun lafın kısası onun telefonundada halen bağlı görünüyorum muhtemelen. Yani onun telefonuna dokunmadan tekrar bağlanmamın bir yolu varmı? Onun telefonunda bağlantı göründüğüne göre bir yolu olmalı diye düşündüm ama henüz çözemedim.

Yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Yapamazsın. Çerezleri de silmişsin. Sistemi geri alabiliyorsan bi' ihtimal olabilir sanırım. Telefonda etkinleştirilen tüm aygıtlar görünür. Sizin tarayıcıdan çıkış yapmanız o listeyi temizlemez. Karşı taraf Android kullanıyorsa Whatsapp Web aktif iken bildirim görecektir.

Bu arada Whatsapp'ta GIF paylaşımını bilmeyen arkadaşlar sormuş hemen anlatayım:

1- Whatsapp'ta GIF göndermek istediğiniz konuşmayı açın.
    2- Mesaj yazma kutucuğunun solundaki "+" işaretine tıklayın.
    3- Fotoğraf ve Video Galerisi seçeneğine girin
    4- Sol en altta GIF ibaresini göreceksiniz. Oraya tıklayın.
    5- Tüm GIF'ler artık karşınızda. Üst taraftaki arama kutusuna anahtar sözcük girerek girdiğiniz kelimeye uygun GIF'ler bulabilirsiniz. Örneğin: OMG, Shut Up, Yes vs...

• arkadaslar eski telefon numaramin sohbet gecmisini yeni telefon numarama whatsapp tan numara degistir yapmadan silip yeniden yuklesem sohbetler yeni hatta yuklenir mi

• Merhaba arkadaşlar. İphone 6s kullanıcısıyım. Eskiden whatsapp'ta mesaj içinde kelime araması yapabiliyordum. Tüm görüşmelerin olduğu yeri aşağı sürükleyerek. Fakat şimdi sadece isim buluyor. Bir çaresi varmıdır?

• Arkadaşlar merhaba, iPhone 6 kullanıyorum ve 3 gündür Whatsapp'tan bildirim alamıyorum. Whatsapp Web'e de ancak telefonda Whatsapp uygulaması açıkken girebiliyorum fakat bir süre sonra Whatsapp Web'den "telefon bağlı değil" uyarısı alıyorum. Sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

Merhaba arkadaşlar. İphone 6s kullanıcısıyım. Eskiden whatsapp'ta mesaj içinde kelime araması yapabiliyordum. Tüm görüşmelerin olduğu yeri aşağı sürükleyerek. Fakat şimdi sadece isim buluyor. Bir çaresi varmıdır?

Kontrol ettim, normal çalışıyor, arattığın cümle veya kelime çıkıyor komple, bence silip tekrar yükle uygulamayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnunov -- 4 Haziran 2017; 9:57:48 >
  • Arkadaşlar whatsapp haftalık yedeklemesinde sadece belirli sohbetleri veya grupları yedekleme yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

Arkadaşlar kullandığım telefon akıllı değil herhangi bir akıllı telefondan whatsappa giriş yaptım. Sonra whatsap webten giriş yaptım, Sonra telefondan girdiğim whatsaaptan çıkış yaptım. Pcden bağlandığım whatsaptan da çıkış oldu. Telefondan çıkış yaptığım zaman pc den çıkış yapmasını istemiyorum. Böyle bişey mümkün müdür?

Telefon üzerinden bağlı olduğu için PC'den de çıkış yapıyor. Bunun başka bir yolu yok maalesef. Telefonun interneti bile kesilse bağlantı kopuyor.
  • Eski sürüm Whatsapp kullanan var mı ("Kişiler" sekmesinin olduğu)?

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.