Şimdi Ara

[Güncellendi] Kasamın İçi Neden Böyle Gözüküyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Fotoğraf 4 Bin TL Değerinde Ama Ben 4 Binlik Birşey Göremiyorum Bu Nedir Böyle Nerde Hata Yaptım Milletin 2 Binlik Kasası Uzay Gibi Gözüküyor (Küçümseme Amaçlı Söylemiyorum) Benimki 100 TL'ye Toplanmış Mahalle Pcsi Gibi Montajı Ve Kablolamayı Kendim Yaptım Bu Arada

Evet Güncellendi Ve Artık İdare Edecek Kıvama Geldi (Toz İçin Üzgünüm )

Güncel Edit: Bir Kahkaha Attım Böyle Bir Konu Açtığımı Görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 3 Ekim 2017; 8:33:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Her şey yamuk duruyor nasıl montajladın ki bu halde. Deliklere oturtsan düz durur sanki bilerek böyle yamuk koymuş gibisin ya da montajda cidden kötüsün. Şunları düzgün tak tekrardan sonra kasaya iki led tak güzel gözükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parçalara ne kadar para verdiğinizin önemi yok. İsterseniz 30bin TL harcayın, düzgün montajlanmazsa veya amacına uygun bir kasa olmazsa birşeye benzemez. İşçilik oldukça kötü, ince ince uğraşarak düzeltilse bile bu sefer kasanın sınırlarına takılacaksınız. Kablo saklamaya uygun bir kasa değil çünkü.
  • sleeveli psu alsan ve ekran karti anakarti renk olarak uyumlu ve guzel gorunen birsey secsen daha guzel gozukebilirdi
  • Yamuk yumuk bu nedir ya :)

• İlk dikkatimi çeken bu kablolar oldu arka taraftan çıkıp yine arka tarafa gidiyor. Arka kapağı açtığınızda sallanmasın diye mi yaptınız. Anlamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CappadociaLe -- 13 Temmuz 2017; 10:32:53 >
  • Halıyı değiştir, halı yüzünden.

• sorunun cevabı basit.

atx bir kasa almanıza rağmen matx bir anakart tercih etmişsiniz. haliyle tarla büyüklüğünde alanlar kalmış kasada. sizin de kablolamada pek iyi olmamanız iyice tuz biber olmuş.

çözüm olarak matx bir kasa alabilirsiniz. 130 liralık dark f40 güzel bi kasa mesela.

ayrıca soğutucuyu da yine 110 liraya dark freezer x120 veya su soğutmalı bir sistemle ile değiştirirseniz görünümdeki o ucuzluk hissi yerini kaliteye bırakacaktır.
  • Uzay mekiği gibi göstermek senin elinde olan birşey. Yapanlar mucize birşey yapmıyor, elbette çok abartı görünenler biraz daha fazla para harcıyor.

1) matx anakart kullanman.
    2) stok fan kullanıyorsun.
    3) modüler psu yok.
    4) sleeve kablo olmaması
    5) kasa içi led olmaması
    6) ekran kartı biraz tarihi eser.

4 bin liralık sistemin özelliklerini yazmamışsın, yeni anakartlarda dahili led aydınlatmalar var onlarda görünümü çok değiştiriyor.

Siz bu kasayı bilgisayar işlevi için toplamışsınız, görevini bu haliyle yapıyordur görüntüde iyi olsun istiyorsanız daha detaylı düşünmek gerekiyor.

Şu sitede insanlar çok daha az bütçelerle sistem toplamış ve fotoğraflarını atmış birçoğu çok iyi görünüyor, belki fikir verebilir.
    https://pcpartpicker.com/builds/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 13 Temmuz 2017; 14:53:53 >

• Yıl olmuş 2017 hala 5.25 yuvası olan kasalara para verenler var...

• Bu kasaya 4 bin verdiysen sıkıntı sende zaten.

Stok soğutma, alt seviye anakart, görselliği olmayan ekran kartı.
  • They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    Hocam Kasanın 1 Vidasi Kırık Geldi Bana Bende Uğraşmak İstemedim İadeyle Falan Bu Şekilde Anca Oldu

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    280 TL'ye 600W Psulu + 4 Fanlı Hangi Kasayı Almamı Önerirdin?

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Görsellik Ön Planda Olsun Diye Toplamadım Fakat Geçen Gün Gözüme Takıldı Bu Ne Diye. Performans Konusunda Dehşet Çok Şükür. Bu Arada 4000den Aşağı Toplamak İmkansız Bu Kasayı

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Evet Alırken Hiç Görünüşlerine Dikkat Etmedim Görevini Layıkıyla Soğuk Biçimde Yapsın Diye Uğraştım. Zaten Kasa Aşağıda Duruyor İçini Görmüyorum Soğuk Olması Yetiyor Ama Gözüm Takıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Çetooooo

Görsellik Ön Planda Olsun Diye Toplamadım Fakat Geçen Gün Gözüme Takıldı Bu Ne Diye. Performans Konusunda Dehşet Çok Şükür. Bu Arada 4000den Aşağı Toplamak İmkansız Bu Kasayı

Özellikleri yazda biz karar verelim ona

Bir kazık durumu hissettim, çözelim şu olayı.
  • NoobEater kullanıcısına yanıt
    Hocam Büyük Alan Kalsın Hava Daha Fazla Bulunsun Diye O Şekilde Anakart Tercih Ettim. Yanlış Yapmışım Sanırım

• Hocam Bende Yeni Gördüm Açıkçası

• Bu ihtiyarin ozellikleri nedir :)

• Yeni Toplanmış Birşey Değil

Eski Ekran Kartıyla Beraber 2000 TL'ye Toplamıştım Sonra Eklemeler Falan Derken Pahalılaştı Şuanda. Benim Toplam Verdiğim Miktar 2800 TL Ama Şuanda Toplasan 4000 Falan Ediyor

H110M Pro Vd

i5 6500

GTX1060

Zalman Z3 Plus 600W +4+3 Fan

1 Tb HDD

8 GB Ram

128 SSD (Fotoğrafta Gözükmüyor Extrem Bir yere Soktum )

Buyrun İhtiyar Dediğiniz Canavar Bu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.