Şimdi Ara

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
31
Favori
27.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
403 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye![Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

Kediciklere helal olsun

• Abartısız konuşuyorum bugüne kadar açılmış en güzel konu budur. Eminim ki sokaktaki dostlarımıza yardımlarını sürekli yapan arkadaşlarımız vardır. Sadece yarışma için değil sürekli benimsenmesi gereken bir harekettir bu. Canı gönülden tebrik ediyorum emeği geçenlere.

Fotoğrafı yarın ki beslememde atacağım
  • Kedi - köpek gıdası dediğiniz şey marketlerde 3-5 lira hadi onu yapmadın kalan yemekleri versen o da olur ama gidip stock fotoğraf kullanma uyanıklığı yapmış bazı arkadaşlar, tabi bunlar insanlıkla ilgili şeyler.

Neyse sırf bunları gördüğüm için bir gecemi buna ayırıp bütün fotoğrafları araştıracağım.
  • [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

Zaten yaptığım bir şeydi..

Doğa için emeği geçenlere selam olsun..

devamı gelicek..

• Öncelikle bu güzel çalışma için Gearbest ve DH'ye teşekkür ederim.

Maalesef bu bir çözüm değil. Ben de bu zamana kadar kilolarca mama aldım ama sokaktaki tüm dostlara ulaşmak imkansız gibi bir şey.

Tek görevi asfalt atmak, park yapmak, kaldırım yapmak değildir belediyelerin. Sokaktaki dostlarımızı uygun bir şekilde toplamalı, uygun şartlarda kısırlaştırma işlemlerini yapmalı ve üremeyi kontrol etmelidir. Bu işin tek kurtuluş yolu budur.

Aynı şekilde, evlerinde kedi-köpek besleyen kişiler de kısırlaştırmaya önem vermelilerdir.

Yeni doğan her bir yavru, sokaktaki kısıtlı yiyecek için yeni bir rakipten başka bir şey değildir.

Ölen kedi yavrularını görünce bir yandan üzülüyor bir yandan da seviniyorum. İyi bir gelecek beklemiyor çünkü. Konteynerlarda nöbet tutup, birilerinin bir şeyler atmasını bekleyecekleri bir gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahmet. kullanıcısına yanıt
    Atmış olduğunuz mesaja kadar bütün resimlere baktım, sadece aralarından 3 kişi çıktı, onları da ifşa ettim zaten.

Siz hiç yorulmayın, SSD'yi direk bana verin ben sizin yerinize bütün fotoğrafları araştırayım good deal bence :)
  • SıradanBirKullanıcı S kullanıcısına yanıt
    Kazananlara GearBest karar verecek. :)
  • SıradanBirKullanıcı S kullanıcısına yanıt
    Eline emeğine sağlık..
  • Güzel etkinlik olmuş, hazırlayanlara teşekkürler, katılanlara başarılar.

Bu da DH ifşa timi boşuna zahmet etmesin diye.

• Çok güzel kampanya. elinize sağlık, lakin çekiliş sonucunda bize çıkması durumunda bu hediyelerden birini değil de çıkan ödülün fiyatı kadar mama gönderilmesini talep etsem uygun mudur size?
  • donanımhaber böyle şeylere aracı olur muydu ya hayret gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Söylemesi ayıp, yapılan iyiliğin lansman / çıkar amaçlı kullanılmasına karşı olmakla birlikte bu projenin sosyal sorumluluk ve bilinçlendirme amacı güttüğünü görerek bende birşey yazayım dedim. Oturduğum apartmanın bahçe katında elimizden geldiğince hazır mama, su ve süt koyduğumuz bir köşe bölüm var. Orayı iyi bilen bir de efendi ve sevimli kadrolu bir kedimiz var. Şimdiye dek kendisiyle hiç resmimiz yok ama olursa paylaşmaktan onur duyarım bende.

süt koymayın hocam
    süte alerjileri varmış bende bilmiyordum yakın zamanda öğrendim
    3 tanede bizim bakmaya çalıştıgımız var bi ara resim atarım

• [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

Ofisin yakınında bu yavruları gördük bir kaç gün önce.
    Son birkaç gündür de beslemeye çalışıyoruz.
    Sayıları çok olduğundan ufak paket mamalar yetmiyor.
    İnternetten kilo ile sipariş vereceğim şimdi.
    Bu konuyu görünce paylaşmak istedim bende...
  • Bu kadar guzel yurekli insan oldugunu gormek mutluluk verici.
    [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye![Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

• Her gün yediriyoruz haliyle ama bu sefer yemek yerken çekemedim :) dışarıda da kedilerimiz mevcut ancak evdeki köpeğimizi çekebildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

Söylemesi ayıp, yapılan iyiliğin lansman / çıkar amaçlı kullanılmasına karşı olmakla birlikte bu projenin sosyal sorumluluk ve bilinçlendirme amacı güttüğünü görerek bende birşey yazayım dedim. Oturduğum apartmanın bahçe katında elimizden geldiğince hazır mama, su ve süt koyduğumuz bir köşe bölüm var. Orayı iyi bilen bir de efendi ve sevimli kadrolu bir kedimiz var. Şimdiye dek kendisiyle hiç resmimiz yok ama olursa paylaşmaktan onur duyarım bende.

süt koymayın hocam

Hocam yapma etme. Kedi = süt. Yıllarca hep böyle değil miydi? Yalnız mamaları gözü tutmuyor çoğunun ya da harbi et katkılı kilosu 20 liralık marka mama seviyorlar buradakiler.

• İfşa olmayın beyler bi çekilişe katılmak için

• [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye![Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye![Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

Güzel bir katılım şartı bulduğunuz için tebrik ve teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

süt koymayın hocam

Hocam yapma etme. Kedi = süt. Yıllarca hep böyle değil miydi? Yalnız mamaları gözü tutmuyor çoğunun ya da harbi et katkılı kilosu 20 liralık marka mama seviyorlar buradakiler.

Malesef bende sizin gibi biliyordum
    Bende youtube bir video vasıtası ile öğrendim araştırdım gerçekmiş

https://www.evdekedivar.com/blogs/evdekedivar/8779453-kediler-sut-icmeli-midir

burdakıler micho mamayı seviyor

• Yaptığınız bu iş midemi bulandırıyor. Gerçek bir hayvanseverin böyle şeylerle işi olmaz. Kendim gibi hayvansever arkadaşlarım var bu konudan memnun değiller onlar da. Fırsatçılar için harcama olacak onun yerine bu eşyaları ihtiyacı olacak çocuklara veya insanlara veya hayvanlara mama verin. Arkadaşlarım ve ben sizi desteklemiyoruz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 15 Kasım 2017; 16:31:35 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.