Şimdi Ara

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
31
Favori
27.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
403 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahit ve görüntü olursa olabilir diye düşünüyorum ama yinede araştırmak lazım. Şahit önemli.
  • Mükemmel bir kampanya olmuş, farkındalığı bile yeter.

https://photos.app.goo.gl/y0fGiSwVrwoHmrOk2
  • garamık

[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!
  • FORUMA/ÇEKİLİŞE GEREKMEYEN RESİMLER NEDE OLSA HİÇBİR ÇÖZÜM YOLU SUNULMADI HİÇBİR UĞRAŞ SAĞLANMADI DH FORUMUNUN YAPTIĞI İLGİNÇLİKLER... NE GEARBEST YETKİLİSİ TARAFINDAN NEDE KONUYU AÇAN TARAFINDAN....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MythEagle -- 6 Ocak 2018; 8:14:10 >
  • [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istemez ,yine geçen sefer olduğu gibi, bizi niteliksiz bulup çekilişe falan katmaz
  • bu evdeki kızım
    [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

buda kapımızdaki kızım
    [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasomelih -- 19 Kasım 2017; 13:18:49 >

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Kurallara uyduğunuz takdirde niye çekilişe almayalım?

"nitelikli"den kasıt tüm şartları yerine getiren manasında. Kimseye niteliksiz dediğimiz yok, siz yanlış anlıyorsunuz.
  • Gordugum belki de en guzel kampanya.Cantamda kedi mamasiyla gezen bir insanim pencerenin onune de kuslar icin yem koyuyorum elbette destek verecegim.Simdilik sadece one cikariyorum ama resim de eklerim cekince :)

• Merhabalar cok güzel bir etkinlik olmus, daha dün kuşları kedileri besledik ailecek.

Yarin fotoğraf çekip guncelleyecegim mesaji.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amacım çekiliş değil ama kedilere ayrı bir sempatim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 15 Kasım 2017; 23:27:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Kurallara uyduğunuz takdirde niye çekilişe almayalım?

"nitelikli"den kasıt tüm şartları yerine getiren manasında. Kimseye niteliksiz dediğimiz yok, siz yanlış anlıyorsunuz.

-sitemize girip beğendiğiniz ürünün linkini ekleyin
    -sitemiz hakkında yorum yapıp çekilişe katılın dediniz

bizde bu şartlarda katılım sağladık ama siz sonradan sitenin yapısı ,teknik detaylar istediğinizi sonradan açıkladınız
    bu kabul edilemez

şimdi de resimleri şu formatta çekmemişsiniz vs. demeyeceğiniz ne malum ?
    ayrıca nitelik yerine ,şartları demek daha uygun bir kelime değil miydi ?
    gerçi öyle deseniz bu defa hepimizin çekiliş hakkı kazandığımız ortaya çıkacaktı

neyse size başarılar dilerim
  • [Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

Bu kadar çok sokak hayvanlarına yardım yapan kişi olması sevindirdi beni.Proje içinde ayrıca teşekkürler.Çıkması durumunda satıp mama olarak dağıtacağım
  • Çok güzel insanlarsınız.. Duygulandırdınız teşekkürler 😊

• Oğlum kedileri çok seviyor. Sokakta peşlerinden hiç ayrılmıyoruz. Bahçe içerisinde 4 tanede yavru vardı :)[Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye![Güncellendi] Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye!

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Ben size detaylı açıklamayı o gün yapmıştım zaten.

Gönderilen metin çeviri yapılıp size sunuluyor, "nitelikli" yazmasının sebebi de budur.
    Hala farklı düşünceler içerisindesiniz, lütfen böyle yapmayın.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • Gönlü güzel insanlar günaydın,

Herkesin ailesi ve sevdikleriyle birlikte; sağlıklı, mutlu ve de huzurlu bir gün geçirmesini dilerim.

Her şey gönlünüzce olsun.
  • Harika bir konu çok sevindim. Evde 5 tane kedi var dışarıda da sayısız kediyi her gün aralıksız besliyoruz. Her gece 12 dedim mi 10-20 kedi gelir kapının önüne kış geliyor şuan kartondan kutular yapmak gerek eski kutu ve bi tişört ile kolayca kedi evi yapılıyor. Ayrıca arabası olanların kedi var mı diye kontrol etmesi çok önemli.

• Walla ben artan yemekleri ekmekleri ıslayıp vs tarlaya bırakıp kaçıyorum korkarım köpekten. kedilerde çok inan canlısı değil ne yazıkki o yüzden koyduğum yiyeceğin fotosunu atsak olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Evde bir şımarığım mevcut (Van olur kendileri). Şirketimin penceresine gelerek ahbap olduğum ufaklığım var (resmini atacağım) ayrıca parkta birçokları mevcut. Kampanyaya katılırım fakat ödüle gerek yok. Eğer kazanırsam ürün bedeli kadar mama vs gönderin yeterli. Kesinlikle gerekli yerlere ulaştırılacaktır. Teşekkürler böyle bir düşünce için.

Ya bırak ya kedinin bakışa bak, "bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü" Bakışı atmış sofraya

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.