Şimdi Ara

GÜNCEL KASKO FİYATLARI VE TEKNİK DESTEK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
7
Favori
31.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sensei111

ocak 2013 ün ilk haftası kasko yenilemem lazım,kaskoyu aralıktamı yapsam avantajlı olur(yeni yıl zammı gelmeden) yoksa ocakda yapmaktada sakınca yokmudur? cevabınızı bekliyorum.

Pazar günü olduğu için mesajınıza cevap veremedim kusura bakmayın.

Aralık ayında şirketler yıl sonu hedeflerini kapatmak için daha ucuz fiyatlar belirleyeceğinden Aralık Ayı içerisinde yaptırmanız daha mantıklı olur.

İmza'da yazan bilgileri yazarak Pm Atarsanız Uygun bir kasko teklifi hazırlayabilirim.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: carasoye

Merhaba, Çarşamba öğlen size mail atmıştım ama henüz geri dönen olmadı, yardımcı olursanız memnun olurum
    Teşekkürler

dayı ben 4 aralıkta attım hala dönen olmadı. başka yerlerde deneyebilirsin. ben aviva'dan yaptırdım. yılsonu açık kapatma mevzuuna baya ii fiyat verdiler. araştırın bence yılbaşından önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz477 -- 17 Aralık 2012; 9:42:37 >
  • dostlar kaskoda indirim alıyorsunuz iyi güzelde hasar anında indirim karşılığı o belgeyi ister askeri personel iseniz sizden kimlik kartınızı ister kamu sene bağlıysanız sizden kartınızı ister bunları bilin ona göre hareket edin yanlış indirim kurbanı olmayın sakın yoksa hasar olduğu zaman sizin içiniz yanar başkasının değil birbaşkasının indirimini alamazsınız bunuda bilin lütfen biryerde şahit oldum annesi kamu sen emeklisi oğluna kamusen indirimi verilmiş gibi hatta askeri personel indirimi ile ilgili olarak bazı şirketler emekli olunca eğer ikramiyesini çektiyse indirim vermiyor diğer birörnek emekli askeri personellerde eşler indirimden yararlanımıyor bazılarında yararlanıyor emekli yada muvazzaf olması farketmıyor tüm bunları araştırın sonra indirimi kullanın birde kaskoda hasarsızlık indirimi yada diğer ind harici indirim oluyorsa sorgulayın çünkü bu sizin paketinizden birşeylerin çıkması demektir aracı 1300 e sigortalattınız acentede size 300 lira indirim yaptı bence düşününün çünkü o kadar kazanmıyyor kazanmadan size neden 300 lira indirim yapsın yıl içinde yüksek tutarlı işleriniz olur ozaman yapılırsa anlarım aama tek aracınızın kaskosunda olursa teklifi muhakkak isteyin ve başka şirketlerede bakın

hzmet alacağınız 7/24 olan acente kimse oradan şaşmayın her sene 50 100 lira için bildiğiniz şirketi bırakmayın sürekli yer değiştirmek iyi değildir çok zorda kalmadıkça yer değişmeyin

• merhabalar.ben aracımı alalı yaklaşık 2 hafta oldu birazı ailemin katkısı biraz kendi birikimim birazı da banka kredisiyle 2006 model peugeot 206 aldım. zorunlu trafik sigortası ve kasko için fiyat araştırmaya başladığımda part-time çalışan ve öğrenci olan biri için çok yüksek geldi bana.içlerinde tanıdık eş-dost olarak nitelenenlerden de olan belki 10 tane acentayla görüştüm.araçta hasar olmamasına ve benim geçmişimin temiz olmasına rağmen 4800 tl ye kadar fiyat verenler oldu yüksek fiyatı da yaşımın genç ve arabanın 2006 model olmasına bağladılar.kara kara bu işin altından nasıl kalkacağımı düşünürken forumda ümit beyi ve onunla çalışıp memnun kalıp tavsiye eden forum üyelerinin mesajlarını şans eseri buldum.ertesi gün hemen aradım ümit beyi durumumu anlattım o da üzerinde çalışıp piyasadaki en uygun fiyatı verdi bana. sağolsun donanım haber aracılığıyla aradığımı söyleyince sanki kendi arkadaşıymışım gibi ilgilendi benden yaptırmazsan dahi şu konularda dikkatli ol diyerek bazı tavsiyelerde bulundu toplamda nerdeyse bi 3 saatini bana ayırdı telefonda bıkmadan usanmadan sorduğum tüm sorulara tatmin edici cevaplar verdi. sonunda ikna oldum ve ümit bey aracılığıyla anadolu sigortaya 1400 tl ye yaptırdım full kaskomu. poliçem de ertesi gün kargoyla geldi.donanım haber aracılığıyla buldum buradaki arkadaşlara da hiç düşünmeden tavsiye ederim kasko ve sigorta yaptırmadan mutlaka bi teklif alın derim müşterisine karşı çok ilgili gerçekten işini düzgün yapan bi sigortacı ümit bey.maltepe tarafına yolum düşerse yanına uğrayıp bi çayını içmek isterim ayrıca kendisinin

• Ümit Bey Merhaba,
    2011 Model Ford Focus Collection 1.6 Dizel 109HP 4 Kapı Sedan için fiyat teklifi alabilirmiyim
    kasko + trafik sigortası

bilgileri pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetHT -- 2 Ocak 2013; 9:20:49 >
  • Ümit bey pm attım teklifinizi bekliyorum.
  • ümit abi sen nerdeydın 6 ay önce.. ya şu yoruumları okuyorumda şok oldum en az yuzde 30 zararım var desene anadolu sıgortaya yaptırdım hemde yuzde 2 muafiyetli 1200 tl ne meb indirimi yaptılar nede başka indirim.en azından 1200e full kasko yaptırıdık.abi sen bu yaza biyeriye kaybolma inşalah sana dönerim ağustosta.hem 1 yıllık kaskou olcaz yüzde 30 indirimiimiz olur bide senin bildiğin indirimler olursa yaşarız.selametle abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi go1602 -- 7 Ocak 2013; 21:08:18 >
  • pm attım
  • ümit bey bilgileri özel msjla attım teklifinizi bekliyorum
  • Ümit bey e mail attım sanırım yerinde yok ayşegül hanım yardımcı oldu kendilerine teşekkür ediyorum 758 TL ye kaskomu ful kasko olarak axa dan yenilettim hemde 12 taksit ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum
  • çok fazla fiyat alınca sistem kilitleniyor ve bir haftalyı buluyor yeniden açılması.
  • ticari araçtan husisiye geçince bütün hasarsızlık indirimleri ticaride saklı kalıyormuş böyle birşey var mı varsa ne kadar saçma bir sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

ticari araçtan husisiye geçince bütün hasarsızlık indirimleri ticaride saklı kalıyormuş böyle birşey var mı varsa ne kadar saçma bir sistem.

kaskodan bahsediorsanız eğer indirimi alabilirsiniz trafikte bazı şirketler indirim hakkını veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneleon

quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

ticari araçtan husisiye geçince bütün hasarsızlık indirimleri ticaride saklı kalıyormuş böyle birşey var mı varsa ne kadar saçma bir sistem.

kaskodan bahsediorsanız eğer indirimi alabilirsiniz trafikte bazı şirketler indirim hakkını veriyor

kasko için grupama vermedi, bildiginiz sirket var mi veren?
  • axa veriyor eski poliçenizi satıştan iptal edip yenisine bilgilrii aktarıyor onun harici aksigorta veriyor eğer ruhsatın kullanım amacı hususi yazıyorsa ındirimi alırsınız yanlış hatırlamıyorsam anadolu sigortada veriyordu biraz uğraştırıcı bir iş bazı acentelere zor geliyor yapmak olmuyor diyip gönderebilir
  • özel olarak mesaj attım size ama teşekkür ederim hiç ilgilenipte geri bile dönmediniz tekrar TEŞEKKÜR EDERİM....
  • banamı mesaj attınız tayfun bey eğer bana ise mesaj gelmedi hiç
  • AhmetHT A kullanıcısına yanıt
    Ne kadar kasko bedeli çıktı hocam yaş kaç?
    aynısının bir benzeri bende var
  • Kasko yaptırmak istiyorum ilgilenen varsa özelden ulaşabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sayfa ölmüş anlaşılan. Boşuna vaktimizi almazınlar yöneticiler silsinler 10 dakikam boşa gitti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.