Şimdi Ara

GÜNCEL KASKO FİYATLARI VE TEKNİK DESTEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
7
Favori
31.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umit beye yardımları için tesekkur ediyorum.
    2009 citroen grand picasso için anadolu sigortadan en uygun poliçeyi teklif etti.
    İlgili ve Konusuna hakim bir kişi.
  • merhabalar 27.12.2011 tarihi itibari ile ümit beye attığım mail sonucu bana dönmüş ve bulunduğum ilde aldığım tekliflerden yaklaşık 300 tl. indirim ile anadolu sigortadan aracıma kasko yaptırmış bulunmaktayım.ilk başta bende tereddütle yaklaşmıştım fakat bugün poliçe elime ulaştı ve kaskomu hem indirimli hem de tam kasko bedeli ile full kasko yaptırmış bulunmaktayım.ilgisi ve yardımları için ümit beye teşekkür eder ve okuyanlara tavsiye ederim.
  • pm attım
  • Umit bey kesinlikle bir aracimisizden kasko yaptircam anadolu sigortayi sevmem ama sizin cok samimibiri oldugunuzu dusunuyorum

Telefonunuzu kaydettim
  • Ümit Bey'den ben de yeni aldığım bir araç için kasko yaptırdım. Kasko yaptıracaksınız kesinlikle tavsiye ediyorum.

Verdiği güvenden ve piyasa fiyatlarından daha uygun fiyatından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.
  • ümit bey aracım yeni değil.
    2000 model.
    sigortası şubat ayında
    kasko yaptırsam ücreti ne kadar olur?
    ford fiasta.
    ayrıca kasko ücreti neyi kapsıyor yani kasko yaptırınca nelerden faydalanıyoruz.
    bu ara aracımı da değiştirebilirim. bir süre daha kullanıp
  • öncelike merhaba arkadaşlar,
    ümit bey'in bu konusunu gördükten sonra kendisiyle görüşüp,
    başka acentelerde verilen 1260 TL kasko teklife karşılık,
    arkadaşımın aracı hyundai i20'ye 880 TLye gün itibarı ile kaskosu yapıldı. kendisine teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamyonlarkavuntaşır -- 6 Mart 2012; 17:33:57 >
  • PM attım acil cvp bekliyorum Ümit bey. Yarın aracı alicam. İyi çalısmalar.
  • Evet arkadaşlar ben de kaskomu Ümit Bey sayesinde aldığım en iyi teklif üzerinden yaklaşık 250 tl indirimli olarak ve daha geniş kapsam ile yaptırdım. Güya "tanıdık" olarak bize teklif veren acenteden aldığımız fiyattan çok daha iyi bir fiyat çıkardı. Tüm sorularımı da sabırla dinleyerek hepsini teker teker cevapladı. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Kasko yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  • bende ankara sigortadan olan kaskomu iptal ettirip Anadolu sigortaya gecmek istiyorum, aracım 2008 Fiat bravo, iptal İcin nereye başvurmalıyım bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim sonrasında sizden fiyat alacağım.
  • Merhabalar ;

Bugün Ümit beyin ofisine giderek Anadolu sigortadan (Aldıgım en iyi tekliften 250 tl daha düşük bi rakama) kaskomu yaptırdım.Kendisinin göstermiş oldugu ilgi, anlayış ve verdigi bilgiler için kendisine çok teşekkür ederim .Kasko yaptırmak isteyenler Ümit beyden teklif almadan kaskolarını yaptırmasın derim.
  • BENİM 2010 CITREON NEMO VAR. GEÇEN YIL 800 E YAPTIRMIŞTIM. BU YIL MART AYINDA BİTECEK..
    ŞİMDİDEN FİYAT BAKMA İMKANIMIZ VAR MI?
  • Anadolu sigorta ile güneş sigorta arasında kaldım hangisinden kasko yaptırayım diye.Anadolu sigorta 840 tl teklif sundu guneş sigorta 670 sartları aynı hatta gunesın bazı sartları daha ıyı ama guvenemıyorum bu konuda gunes sıgortayı onerırmısınız
  • ben 2005 model chevrolet lacetti sc x sedan otomatik vites kasko yaptırayım diyorum 1200 liraya yakın fiyat çıkarıyorlar neden ???
  • arabam 2001 model 2544 cc mondeo kasko değeri gib.gov da 12850 görünüyor kaskosu ne kadardır
  • Sormak istediğim 1-2 soru var. Cevaplarsanız sevinirim.
    1- kasko şartlarını kendimiz özel olarak belirleyip, teklif almamız mümkün mü? (mesela atıyorum, kiralık araç hizmeti istemiyorum, sel hasarını sigortalatmak istemiyorum, ancak kaza teminatlarını artırmak istiyorm. böyle birşey mümkün mü)

2-güneş sigortada mini onarım hizmeti var mı ? (varsa, serviste mi , autoking de mi, şartları neler ?)
  • Ümit Bey e pm attım. Cevabınızı bekliyorum
  • EVET BAZI ŞARTLARI ÇIKARSAK 1000 LİRALIK KASKO 500-600 LERE DÜŞMEZMİ ??? DEDİĞİNİZ GİBİ SEL İSTEMEZ KARŞI TARAF HASARINIDA ATIYORUM 50.000 DEĞİLDE 20.000 BİN YAPSAK NASILSA TRAFİK ÇOĞUNU ÖDÜYOR OLMAZMI ACABA ???
  • keşke geçen hafta aviva dan kasko yaptırmadan önce bu konuyu görseydim belki daha düşük bir fiyata yaptırırdım 2003 model ford focus 1.6 benzinli aracım var yaşım 25 1700 TL ye kasko yaptırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitmuratoglu

Sayın Celenlee;

Duyarlı tutumunuzdan dolayı size çok teşekkür ederim. Çalışma imkanı yakalayamamış olmamıza rağmen verdiğim tekliften duyduğunuz memnuniyeti açıklamanız büyük nezaket.

Fiyat farkının netleşmesi için izniniz üzere rakamları açıklıyorum.

Celendele isimli kullanıcının 2009 Model Fiat Grande Punto Marka Aracının kasko değeri olan 27.250 TL Üzerinden
    diğer şirketlerde 2.200 TL civarında olan kasko teklifi

Anadolu Sigorta'da 1560 TL tutuyordu.

%20 Kamu İndrimi ile Bu rakam 1.228 TL'ye geriledi.

+ %20 Bonus indirimi ile bu rakam 982 TL'ye geriledi. Bu sayede Celendele'ye 578 TL daha ucuz bir kasko teklifi hazırladık.

Tüm tekliflere cevap vermek isterken malesef bizim tanımlattığımız %20 kamu indirimini diğer acente kullanmış oldu

Kaskosunu Full içerikle Anadolu Sigorta kalitesinde daha ucuza yaptırmak isteyen üyelerimizin yoğunluktan dolayı hızlı cevap veremesemde akşam saatlerinde de olsa mutlaka geri dönüş yaptığımı bilmelerini isterim...

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Selamlar Ümit Bey,
    kendi aracım olmadı ama Babam'ın bir aracı için Kasko düşüneceğiz.
    PM attım
    İyi Çalışmalar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.