Şimdi Ara

GÜNCEL KASKO FİYATLARI VE TEKNİK DESTEK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
7
Favori
31.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , henüz almadığım bir araç için kasko fiyatı sormak istiyorum. Alır almaz kasko yaptıracam . 2009-2010 model ford focus 1.6 titanium alacağım . Fİyatı etkiler mi bilmiyorum ama lpg li kullanacağım . 7 yıllık ehliyetim var ve daha önce hiç kaza yapmadım . güneydoğu da yaşıyorum memuriyet nedeniyle . Bu şartlarda ne kadar olur aracın kaskosu ?
  • selam ümit bey 2008 ford conecct 110 ps glx için trafik sigortası en uygun ve fiyatları öğrebeilrmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: byb3do

selam ümit bey 2008 ford conecct 110 ps glx için trafik sigortası en uygun ve fiyatları öğrebeilrmiyim

Sayın byb3do;

Adınızı Soyadınızı
    Tc Kimlik Numaranızı
    Telefon Numaranızı *
    Aracınızın Plakasını yazarak Pm atarsanız en kısa sürede teklifinizi iletebilirim. Saygılarımla
  • Ümit Bey,
    Birkaç gün önce P.M. atmıştım. Kasko Poliçem 25 Ekim tarihinde bitiyor. Yarına kadar fiyat teklifi sunabilir misiniz?
    Teşekkürler.
  • pm yolladım...
    teklif bekliyorum...
  • bu platformdan aldığım güven doğrultusunda ümit bey ile temasa geçtim. kendisi bana bizzat telefon ile arayarak dönüş yaptı ve verdiği teklif doğrultusunda nisanda sıfır aldığım 2012 vw golf aracımı anadolu sigorta ile sigortaladı.
    kargo ile dahi kendisi ile temasa geçtiğimde yakından ilgi ve alakadar oldu.
    not: daha önce axa sigorta ile aracımdan yeni aracıma sigorta deviri yapmıştım ve eski aracıma axa mini onarım yaptırmıştım başka bir firmaya geçişte otamatikman axa bu mini onarımı hasarsızlık indiriminden düşüyor.ben bu olaya cok kızdım ve ümit beylede konuşarak seneye de aynı problemle karşılaşmamak adına yaklaşık 100 lira fazla fiyatla anadolu sigortaya 1127 tl ile geçtim.
    ümit bey ve ekibine teşekkür eder burdaki arkadaşlarada kesinlikle irtibata geçmelerini öneririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrozis

bu platformdan aldığım güven doğrultusunda ümit bey ile temasa geçtim. kendisi bana bizzat telefon ile arayarak dönüş yaptı ve verdiği teklif doğrultusunda nisanda sıfır aldığım 2012 vw golf aracımı anadolu sigorta ile sigortaladı.
    kargo ile dahi kendisi ile temasa geçtiğimde yakından ilgi ve alakadar oldu.
    not: daha önce axa sigorta ile aracımdan yeni aracıma sigorta deviri yapmıştım ve eski aracıma axa mini onarım yaptırmıştım başka bir firmaya geçişte otamatikman axa bu mini onarımı hasarsızlık indiriminden düşüyor.ben bu olaya cok kızdım ve ümit beylede konuşarak seneye de aynı problemle karşılaşmamak adına yaklaşık 100 lira fazla fiyatla anadolu sigortaya 1127 tl ile geçtim.
    ümit bey ve ekibine teşekkür eder burdaki arkadaşlarada kesinlikle irtibata geçmelerini öneririm..

2012 vw golf'ü anadolu sigortadan 1127yemi kaskolattınız? araç teminat bedeliniz kaç acaba? biz de 2012 golf 1,6 tdi 90 ps kullanıyoruz 1 yıl oldu alalı..(geçen yıl ergo sigortadan kasko yapmıştık) araç teminat bedeli 49600 ama %30 ilk yıl hasarsızlık indirimiyle 1300 TL çıkardı bize anadolu sigorta?

• Yüzyüze oturup pazarlama yapmak taraftarıyım
  • yaralı bir başlık keşke daha önce görseydim yeni arabada kısmet bakalım
  • ben opel corsa sıfır essential 1.2 için
    77liyim, bursa plaka
    850 tl 10 taksit fiyat aldım aracı aldıgım yerden,

şimdibirde burayı deneyecegim.

ama su da ilginc: TC kimlik no istiyorlar teklif icin, ee o zaman GElirimi görebiliyorlar odedigim vergiden, yani geliri yuksek olana daha yuksek fiyat bicebilirler bu bilgiyi verince
  • Ümit bey Selamlar,

Mail attım, bu sefer 2 haftaönceden attım işi garantiye almak için :)
    Teklifinizi bekliyorum.
    İyi Çalışmalar.
  • geçen sene ykb sigorta %30 hasarsızlık kaskoyu 730 TL fiyat verdi bu sene %40 hasarsızlığım var 740 TL fiyat veriyor nasıl iş anlamadım
  • Geçen yıl 2070 tl hasarsızlık indirimi olmadan yaptırdığım kasko için bu yıl %30 indirim ile 3700 TL fiyat verdi aynı acente

bir yerlerde hata olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

geçen sene ykb sigorta %30 hasarsızlık kaskoyu 730 TL fiyat verdi bu sene %40 hasarsızlığım var 740 TL fiyat veriyor nasıl iş anlamadım

Önce %20 zam yapıyorlar kasko ücretlerine,buna yıllık zam diyorlar, hani her şeye geliyor ya buna da geliyor diyorlar, sonra sizin hasarsızlığı düşünce geçen seneki fiyatla aynı fiyat çıkıyor :P
  • sigortanın biride 590 tl fiyat aldım ama teminatların ne olduğunu bilmiyorum yaptırsak mı acaba
  • bilgi olması açısından
    dün kaskoyu yeniledim. %65 hasarsızlıkla 442 tl. grupama sig. 2004 micra.
  • Merhaba, Çarşamba öğlen size mail atmıştım ama henüz geri dönen olmadı, yardımcı olursanız memnun olurum
    Teşekkürler
  • Aracım kara liste kayıtlı. Kasko yaptırabilir miyim?
  • ocak 2013 ün ilk haftası kasko yenilemem lazım,kaskoyu aralıktamı yapsam avantajlı olur(yeni yıl zammı gelmeden) yoksa ocakda yapmaktada sakınca yokmudur? cevabınızı bekliyorum.
  • forumda bilgili kimse yokmu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.