Şimdi Ara

GÜNCEL KASKO FİYATLARI VE TEKNİK DESTEK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
7
Favori
31.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yaşından büyük araçlara kasko yapıyor musunuz?
  • Donanım haber forumunda bunu da bulacağımı zannetmiyodum, şans eseri bu başlığa denk geldim valla. pm atim bende, yeni W Polo Trendline aldım 29.900 TL 2-3 haftaya elimde olacak umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

10 yaşından büyük araçlara kasko yapıyor musunuz?

Anadolu Sigorta'dan Kasko Yaptırmanız Mümkündür Efendim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitmuratoglu

quote:

Teşekkürler. Sizi arayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitmuratoglu

quote:

PM ATTIM CEVAP BEKLİYORUMMM
  • Aracım 2006 model citroen c4, yaşım 26. Birçok firmadan kasko fiyatı aldım ilk başta uçuk fiyatlarla çıktılar karşıma axa sigortada 2400 liradan falan bahsettiler, Dubai grup 1800 liraya yaparız kaskonuzu dedi. İlk defa araç sahibi olduğum için ve yaştan dolayı da böyle yüksek fiyatlar söylediler. Son olarak Anadolu sigortadan öğretmen olduğum için %20 kamu indirimi ile 1523 lira dediler. Tesadüfen bu site aracılığıyla Ümit Bey'i aradım ümitsiz bir şekilde, öncelikle sabırla ve gayet kibar bir şekilde tüm acemi sorularımı çok açıklayıcı bir şekilde cevapladı sağolsun. Hem %20 kamu indirimi hem de Ümit Bey'in ekstra %20 indirimiyle 1290 tl karşılığında anadolu sigortadan herhangi bir zararda limit gözetmeksizin full kaskomu gönül rahatlığıyla Ümit Bey'e yaptırdım. Bu sayede de 233 tl gibi bir kazancım oldu. Hem maddi kazancım hem de kibar yaklaşımı için Ümit Bey'e çok teşekkür ediyorum.
  • 2005-2006 civarı Vw Caddy aldım alıcam fakat kaskosuz asla binmeyi düşünmüyorum.
    Bu araca ne kadara kasko yapılır?
  • yaş 45 izmirde 2010 hyundai era team+orijinal brc kitli aracıma grupamadan 10 taksit 666 tl ye 100.000 tl teminatlı kaskomu 2 hafta önce yaptırdım sanırım fiyat iyi gibi.özellikle teminatı yüksek tutturdum ortalık eskisi gibi değil heryer 80-90 000 tllik arabalarla dolu birine çarpsak 30.000 tllik teminatlı kaskoyla gümleriz cepten birton para çıkar teminatı yüksek tutmakta bence fayda var
  • yaş ile ilgisi varmı kaskonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeNoMeN+35

yaş ile ilgisi varmı kaskonun

yaş düştükçe risk artıyormuşşş
  • Ben kendi üzerime ilk kez araç aldım, yasım 23.

Araç 2006 mitsubishi colt, kasko degeri 14250 idi ancak benim aldığım (daha yuksek) fiyata kaydettiler.

Mini onarım cam vs her sey var dediler, ekstra isteyebilecegim bir sey var miydi bilmiyorum. Babamin üzerinden mehmetçik indirimi de yaptıklarını söylediler.

1000 liraya kasko yaptırdım. 7 taksit, yapikrediye.

Anadolu sigorta.

Daha uygun teklif alma imkanım var miydi acaba? Aracı aldığım astsubay abi kendi kaskocusunu tavsiye etmişti, kendisi 400lira oduyordu.
    İzmir icin trafik sigortası da 221 liraya yapıldı.
  • Bende Ümit beye yeni aracım için yaptırdım gayet makul bir fiyata geldi,ilgisi ve yardımları için tşk..2200*1700 diğer kasko şirketleri çıkarırken 1500tl civarlarını geldi..
  • anadolu sigortayı tavsiye ederim arkadaşlar.
  • pm attım cvp bekliyorum
  • mail attım size.
    geri dönüş yaparsanız sevinirim.
    saygılar...
  • Bende 1-2 hafta önce teklif istemiştim ama bakıp tekrar döneceğinizi belirtmiştiniz. Ararsanız sevinirim:
  • bahadir_bado isimli üyemizle görüştümüzü bildirmek istedim.

Üyemizin 20.09.2012 Tarihinde istediği Kasko teklifi için 21.09.2012 tarihinde aradık ama ulaşamadık. 25.12.2012 tarihinde tekrar görüştüğümüzde teklifimizi ilettik.

Saygılarımla
  • Merhaba,

Yaklaşık bir ay evvel karşı tarafın tamamen kusurlu bulunduğu bir kazada aracım pert oldu. Bir kaç haftadır işlemlerimiz sürdü ve karşı tarafın sigortası bir iki gün içinde ödeme yapacak. Fakat aracımın satışı ile ilgili bana hiç bilgi gelmedi. Benden kimse satış için vekalet ya da başka bir şey istemedi. Aracımın 5500 TL'ye satılacağı söylenmişti.

Normal prosedür nasıl işliyor?
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 10 Ekim 2012; 12:41:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.