Şimdi Ara

Güncel kampanyalar VDSL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde d smart net 16 mb adsl 75 gb kotalı vardı artık fibere geçelim dedik.
    Binada vdsl var aşağıda kutu evlere karasal kablo ile geliyor.
    Bu yüzden VDSL modem lazım.

modemler malum 200 tl civarı alınacak olanlar.
    asus n16 vdsl modem 220 civarı
    zyxel modem 2 tipi var normal olanı (uygunu var birde) 240 civarı
    tp link modem 180 civarı

paketlere gelelim

süper online
    50 mb 150 gb modemsiz taahütlü 149tl dedi yuh dedim :):)

türktelekom
    50 mb 100 gb adil kotalı 70.90 tl Modemli 24 ay

türknet
    35 mb 150 gb adil kota telefon lu filan MODEMSİZ TAAHÜTSÜZ 59,90 ancak 240 tl modem alırsanız buda 24 ay kullanırsanız aylık size 69,90 geliyor :):) 180 lik modem de 67,40 tl geliyor. İşlemler bağlantı biraz uzun bir-de eski aboneler 70 mb verdiler şimdi 35 veriyor. Kotası fazla ama tt göre hız düşük.

vodafone
    50 mb 150 gb adil kota 3 ay 49,90 21 ay 99,90 taahütlü modemsiz

d smart
    50 mb 100 gb kotalı taahitlü 24 ay 74,90 tl modemsiz

gelelim sizce ne alınır. Ben suan türktelekomdan yana oldum gibi en mantıklısı o geldi TPLİNK modem veriyor antensiz kötü değil iş görür sanırım.

Binada 87 mb kadar hız alınabiliyor max.87 mb.

• Ama ev telefonu için de para isteyecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Ama ev telefonu için de para isteyecekler

ev telefonumuz var taahütlü zaten onda başka kampanyadan yararlandık kullanıyoruz.
  • Hocam 100gb çabuk dolarsa 02-08 haricinde 35 ile 50 mbps nin bir farkı olmayacak ikisi de 16 mbps e düşecek.

Turknetin birinci artısı taahhüt ikinci artısı ise modemle 69 a gelicek demissiniz ama modem siz de kalıcak tt de geri alacaklar.

Hattıniz 100 mbps desteklese kesinlikle tt derdim ama 50 mbps için bilemedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrateslaa

Hocam 100gb çabuk dolarsa 02-08 haricinde 35 ile 50 mbps nin bir farkı olmayacak ikisi de 16 mbps e düşecek.

Turknetin birinci artısı taahhüt ikinci artısı ise modemle 69 a gelicek demissiniz ama modem siz de kalıcak tt de geri alacaklar.

Hattıniz 100 mbps desteklese kesinlikle tt derdim ama 50 mbps için bilemedim :)

TTnet modemi almamıyor taahhüt bittikten sonra sizde kalıyor modem ücretini alıyor ayda 3 tl faturanın içinde modemi iş görür mü onu bilemedim Türknet kafamı kurcalayan 2 sorun var bir muhatap YÖK 2 evraklar gelecek gidecek işlem uzuyacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgr1903 -- 24 Ağustos 2017; 13:57:7 >
  • İss modemi tavsiye etmem. Dışardan Airties modemi 200 TL alabilirsiniz. Turknet Taahütsüz olduğu için denenebilir.
  • türktelekom

Nerede yazıyor bu

• Müşteri hizmetlerini aradım o verdi fiyatı ayrıca Maraş merkez müşteri hizmetlerine de gittim oda aynı fiyatı verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

türktelekom

Nerede yazıyor bu

Sabit telefonu olup yeni Net alanlara sanırım. Yani + tel ücreti var.

Fiber Hızlı Hepsi Dahil Kampanyası modemsiz 68 TL. Modemli 71 TL. 24 ay Taahütlü.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/fiber-hizli-hepsi-dahil-kampanyasi.aspx

• Ev telefonunda zaten taahhüt olduğu icin türk.net kullanamayacaksin sanırım.

Turk Telekom u dene ya da cayma bedeli çok afaki bir değer çıkmazsa direk turk.net e taşı hattını.

Evrak olayı çok karmaşık değil. Formu doldurup çıktısını alıp imza atip t.c kimlik fotokopisi ile beraber sana verilen adrese postaliyorsun.

Ondan sonra bir evrak girdisi çıktısı falan olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Sayfayı acınca 24 mbit diyor 50 yazmıyor onda

• Vodafone'ye zaten kesinlikle bulaşma TürkNet'in +sı taahütsüz istediğinde cayarsın eğer hala altyapının kaldırdığı hızı verseler kesinlikle TürkNet ne kadar muhattap bulamasanda sorun yaşarsan iptal edersin direk ama Türk Telekom şuan en mantıklısı gibi bu arada galiba FTTB sistem kullanıyosun ve 100Mbit alabilirsin istersen 50Mbit'lik pakedle üye ol ardından hat değerlerine bak ona göre 100Mbit'e bak derim şuan dsmarttan memnunsan direk tarifeni değiştir istersen taahütün devam ediyorsa taahütünü bozma boşuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Sayfayı acınca 24 mbit diyor 50 yazmıyor onda

Sağda Tüm Paketler var. Onu tıklayınca açar.
  • Cevap için tşkler. Dsmart taahhüt bitmişti onu kapattım 50 mb geçeceğim max hat değeri 87 mb o yüzden 50 mantıklı dağa fazlası zarar şuan bilgiler için tşkler iyi bayramlar

• 35 mb 100 gb 66 tl ve 50 mb 200 gb 79 tl paketleri arasında kararsız kaldım ne yapmalıyım? ( 24 mb 75 gb akk paketten geçiş yapacağım)

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur2163

35 mb 100 gb 66 tl ve 50 mb 200 gb 79 tl paketleri arasında kararsız kaldım ne yapmalıyım? ( 24 mb 75 gb akk paketten geçiş yapacağım)

Bütçe müsaitse tabiki 50 mbit 200 gb.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.