Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Salvatuon , zed Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.744
Cevap
1.168
Favori
11.798.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50175018501950205021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• dolar 7.85 bandında

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt

Yaptırım göstermelik en hafifler seçildi. Daha etkisi olmaz kurda. O konu kapandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMREG

Bu mesaj silindi.

Açık ve net yazıyorum o beşli çete ve rte nin serveti şuan minimum 150 milyar $ bu paraya yeni gelecek olan hükümet el koyup kamuya ülkeye kalkınma için harcarsa dolar 3 liraya iner .

• Türkiye dünyanın cehennemi yeminle.

Dibimizde sıfır ve 2. el çok uygun fiyata araba satıyorlar ama gidip alamıyorsun. Çünkü YASAK.

Bu coğrafyanın insanına en büyük ihanettir bu. Millet teneke kutulara 4000 dolar veriyor. Avrupada çöpe atıyorlar onları.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Türkiye dünyanın cehennemi yeminle.

Dibimizde sıfır ve 2. el çok uygun fiyata araba satıyorlar ama gidip alamıyorsun. Çünkü YASAK.

Bu coğrafyanın insanına en büyük ihanettir bu. Millet teneke kutulara 4000 dolar veriyor. Avrupada çöpe atıyorlar onları.
    Abi şöyle şeyler yazmayın. Kaçıp gidesim geliyor bu ülkeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt

Bu onsu anlamadim kafasına göre hareket ediyor

. Ytd.

• MRT_ kullanıcısına yanıt

2000 olsa da rahatlasak 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345x

Bu mesaj silindi.
    -Ailem hep derdi "en kötü zamanda doğdunuz, çocukluğunuzu yaşayamadınız, hep yapma etme-dur-sus ile büyüdünüz, yazıklar olsun böyle işe". Sonuna kadar katılıyorum. Artık çocuk da yok. KÖLE var sadece. UCUZ İŞÇİLİK var..-

Ağlayasım var, elinize sağlık

Büyüklerim özellikle benim için bunu söylerler, benim gibi ailenin ilk çocuğu olanlar özellikle 60'lı yıllardan sonra devletimsi yapıdaki çürümeye bağlı olarak aşırı terbiye ile büyütüldüler ve bu tamamen bir oyundu, zaten oturmasını kalkmasını, saygıyı ve sevgiyi biliyorduk ama üzerine ağırlık yaratan faşist, diktatöryel bir zihinsel katman eklendi. Bu katman ile bizim gibileri apolitikleştirilip sessizleştirilirken kimilerinin önü açıldı, yeni AK sosyal katmanlar oluşturuldu. Gözlerinize, kulaklarınıza inanamayacağınız işler çevrildi, yüzlerine bu işleri vursanız sizi terbiyesizlikle suçlarlar, yüzleri kızaracağına egolarının yüksekliklerinden yüzleri sararır...

Cem Uzan "Açın Türkiye'nin önünü" derken oldukça arzuluymuş da haberimiz olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 15 Aralık 2020; 12:23:26 >

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

Ulan o Melani yenge yokmu o Melani Yenge! Trump'un başını yaktı o haspa! Dünyasını kararttı!🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Türkiye dünyanın cehennemi yeminle.

Bu durum, seni beni yönetenlerin beceriksizliğinden ve çaresizliğinden ziyade, bilakis özellikle senin o mallara ve arzu ettiğin yaşam standardına sahip olmanı istememelerinden kaynaklanıyor. Tabana yayılan refah bu yönetimin sonu, bunu biliyorlar. Sadece azınlık bir grup bunlara sahip olmalı, müreffeh yaşamalı, kalan çoğunluk onlara bağımlı ve vasat bir yaşam sürmeli zihniyeti mevcut. Daha derine girmek istemiyorum kontrolümü kaybetmemek için. Anladınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Aralık 2020; 14:11:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

Bıktırdı bu ons artık çıkmasına hiç inanmıyorum Ytd. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 2021 yıl sonu gram altın tahmini olan varmı ?

• Cem Uzan'a mı oy versek, o bu işi iyi yapar 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• altın ve döviz, fırsatını bulduğu zaman, lokal para birimine karşı değerlenir. bu konuda "altun arttı, döviz şahlandı" dışında başka bir şey yazmak kimseyi gücendirmesin. ülke ve ekonomi yönetilemiyor. ekonominin tısss etmesi, yerel para birimine sürekli değer kaybettiriyor. tabi ki bunlar yazılacak edilecek. amaç canının içi iktidarı kollamak değilse, yazılanlardan rahatsız olmak saçmalığın dik alası. reform şeysi de yaptırımlar da bununla ilgilidir. gidip iktidar partinizi kendi konunuzu açıp, orada şakşaklayın lütfen.

• Erzurum lu E kullanıcısına yanıt

problemleri havuz da çözme işini mi hocam 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Yukarıda bir arkadaş beşli çete ve RTE nin 150 milyar dolarlık servetine el koymaktan söz etmişti, alıntı yaptığımı sanıyordum ama yapamamışım, cevabım o arkadaşa idi. Cem Uzan'ın bütün varlığına el koyan birine nasıl bir intikam ateşi ile yandığını söylemeye gerek yok. Tabii bu işin gırgır tarafı, 150 milyar doları toplayanlar kimseye kolay kolay yedirmez orası ayrı.

• Rusya, domates biberi yine yasakladı!

- Antalya ve İzmir’den Rusya’ya domates, biber ithalatı yasaklandı.

- Yasağı, Tarım Bakanlığı “ÇOK İVEDİ” olarak bildirdi.

Ayrıntılar aşagıda haberde:

Rusya’dan Türk domates ve biberine yasakhttps://t.co/3Rys1IXPiv @tarimyazari aracılığıyla

• Öldüğünüzde ölü olduğunuzu bilmezsiniz. Ölüm sizin için değil yaşayan ve sizi seven diğer insanlar için zor bir durumdur. Aynı durum aptallar içinde geçerlidir...!!!

• Hayret gram hareketlenmiş
    Ytd

• 
Sayfa: önceki 50175018501950205021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.