Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2977. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.937
Cevap
1.166
Favori
11.805.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 29752976297729782979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Şuan kısa vadede kâr yapıp kaçmak isteyen vatandaş tokat yedi. Uzun vadeci daha da yükünü aldı.

Bu ülkeyi iyice borca batırıp kur baskılama olayı bir zafer mi şimdi? Seçim kazanmak için yapmıcak olduğu şey yok, ama böyle ülke yönetilmez, batırılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 26 Mart 2019; 23:44:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 günde çıkış ve iniş. Para babaları keyiflendi. Olan sıradan birikimcilere oldu. Gözünüzü 4x4 açın. Paranızı kaptırmayın. Faizin %20 ye dayandığı yerde, parayı dolara gömmek ha. Bu kafayla daha çok para kaybedersiniz. :)
  • 5.30

Kapanışı 5.45'den yapmıştı. Öyle zannediyorum ki şu ana kadar birçok stop loss patlamıştır. Birçok kişi de satış için emir vermiştir.

Yarın sabah ilk yarım saat 5.20 civarına çekilme görebiliriz.

İlk 30 dakika içerisinde kararını vermeyen için üzücü bir gün olabilir.
  • TL'nin ne kadar elastik ve yeri geldiğinde dirençsiz kaldığını gösteren bir tablo bu. Çok kısa sürede yükseliyor, iniyor. Üzülerek söylüyorum ve ne yazık ki para birimimiz çok güvenilmez halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Mart 2019; 23:56:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    arkadaş ironi yapıyor

• Dünyada kabul gören ekonomik kurallar Türkiye'de işlemiyor anlaşılan. Bu nasıl bir oynaklık ki 2 gün önce 5,85 olan kur şimdi 5.30 altına düşüyor. Ya biz bir şeyler biliyoruz ve işi kuralına uyduruyoruz. Ya da bizi öyle bir oyacaklar ki yandım Allah diyeceğiz.
  • seçimden sonra frenlerin patlayacağını herkes biliyor.
    benzin zammını bile seçimden sonraya ertelediler.
    dolar daha da düşsün cumaya kadar.
    alan karlı çıkacak.
    ytd
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Dünyada kabul gören ekonomik kurallar Türkiye'de işlemiyor anlaşılan. Bu nasıl bir oynaklık ki 2 gün önce 5,85 olan kur şimdi 5.30 altına düşüyor. Ya biz bir şeyler biliyoruz ve işi kuralına uyduruyoruz. Ya da bizi öyle bir oyacaklar ki yandım Allah diyeceğiz.
    Bankalara talimat gitmiş. Böyle de bir haber var. Swap vs anlamam ama ilginç bir şeyler denedikleri ortada. Seçime kadar doları tutalım da ne olursa olsun diyorlar sanırım. Kaldı şunun şurasında üç gün. Sonra hafta sonu sonra seçim.

https://www.ft.com/content/c8d69cc4-4fce-11e9-9c76-bf4a0ce37d49

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu mesaj silindi.
    bende borsa'da maldayım ve yeşil vermesini bekliyorum ama vermezse hepten boka basacağımız resmidir.
  • investing.com yorumları
    I think it is blackfriday for USD/TRY... Wallmart made this campaign right ? Everybody is on line waiting to get cheap USD :)
    Reply 0 0
    Sonic Ge
    Sonic Ge
    4 minutes ago
    Well, that escalated so quickly haha, but something ain't right tho
    Reply 1 0
    Do van Eys
    Greyhound
    10 minutes ago
    S3 go for some longs / close some shorts
    Reply 0 1
    Micky Mcfly
    EvenSteven
    10 minutes ago
    Dead cat bounce
    Reply 0 1
    Micky Mcfly
    EvenSteven
    19 minutes ago
    Can it go to 5. Yes. Looks like this is easy money all the way. Thanks Turkey ;)
    Reply 3 1
    Rajib Khaja
    Rajib Khaja
    19 minutes ago
    What will you point that except revenge? Turkey show themselves once again...
  • Şuan yaptıkları şeyin zararını çocuklarımız bile konuşacak!!!

• Aga cuma günü dolar çıkınca milletde bi heyecan sayfaları okuyarak yetişemiyodum. Şimdi herkes kaçıyor. Ya bu kadar hain olmaz insan tl yi tuvalet kagıdı yapanmı dersin. Arkadaş mesele siyasimi o parada bayrak var atatürk var. Yahu senin maaşın 2000 lira sırf siyasi düşünecek diye usd çıksın istiyo adam. Farkında değil usd çıkınca o 2000 Liraya nasıl benzin alıcak nasıl market fatura ay sonunu getirecek.
    Dolar düşüyo sevinen hain ilan edilecek sanki burda aktrol ne aga.
    Yarın başhain patronumun suratını merak ediyom usd hareket görünce hemen broker gibi pc başında yüzbinlerce usd alıp satıyodu. :) adamda hastalık oldu bide gözü hep pc de.

• Boyle seyleri paylaşmayın yurt dışına kaçma isteğim artıyor

• 5.2 altı zor bence hatırlarsınız geçen de mb 5.2 altına izin vermedi.

• Bu hafta sonundaki seçimden sonra 4 yıl seçim yok erkene alınmazsa, bunu da göz ardı etmemek lazım.
  • Dolar düşerken borsada düşüyor. Buna rağmen 4.90 diyenler var:) Balon sonuyor farkindaysaniz. Seçim sonrası ilginç bir ruzgar esecek

• içimden bir ses seçimden sonra etkisi çok kötü olacak diyor. bu kadar ani iniş ve çıkış yaşayan bir para birimi çok tehlikeli. inşallah öyle günler görmeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBus

Dolar düşerken borsada düşüyor. Buna rağmen 4.90 diyenler var:) Balon sonuyor farkindaysaniz. Seçim sonrası ilginç bir ruzgar esecek
    işin ilginç tarafı büyük çoğunluğu yabancının elinde olan hisselerde hala çöp fiyat seviyelerinden kurtulmuş değil.
    nasıl birşeyle karşılacağımızı bilmiyorum ama 5.00 altına geçicide olsa inebilir dolar seçimlerden sonra.
    ytd.
  • Göründüğü gibi Türkiye'de döviz kurlarının geleceği hakkında kimse bir mok bilmiyor. Çünkü öyle bir piyasa, öyle bir yönlendirme var ki yarın 5 altı da olabilir 6 üstü de. Kimse de nasıl oldu lan diyemez. Saniyede 10 kuruş farkediyor. Böyle bir oynaklıkta yarın tahmin edilemez adam 6 ay sonra şöyle olacak diyor. He olur bekle. Ben yatıyorum şeytanınız bol olsun.
  • Abi nasıl bir paramiz var bizim ya tövbe tövbe günü gününü tutmuyor

Gecen ingiltere brexit yapti sterlin azicik indi 2 3gune toparlandi

Bizde israil ve abd osursa ekonomi yerinden oynuyor

Acilen abye girmesek bile euroya gecmemiz lazım bu is yürümüyor

• 
Sayfa: önceki 29752976297729782979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.