Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HER TÜRLÜ NOKIA MODEL VE ÇOK CAZİP FİYATLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ..FİYATLARIMIZ ORJİNAL NOKIA FABRİKA FİYATLARI OLUP SIFIR KUTULU VE FATURALIDIR..GÖRÜŞMEK İSTEYENLER EN KISA OLARAK MSN ARACILIĞI İLE mobilfiyat@hotmail.com ADRESİNDEN BAĞLANTI KURABİLİRLER..İYİ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ...

BİRİSİ ŞU ARKADAŞA Bİ SORUVERSİN.İNTOKO.COM DAN KOPYALA YAPIŞTIR YAPTIM.
  • 6630 doğubank son fiyatı nedir acaba bide 6630 şu an için akıllı bir tercih mi onunla aynı fiyatta veya biraz daha yüksek bir fiyatta bu tel gibi bi tel önerebilir misiniz çünkü aldım mı uzun süre kullanmak istiyorum aldığım teli bide aldığımız zaman teli doğubanktan telin yanında neler veriyolar ayriten cevaplarsanız çok sevinirim çünkü kararsızım ve tel almak istiyorum hemen.
  • BU GÜNCEL DOĞUBANK FİYATLARI İÇİN BİR SİTE YAPAMAZMI ARKADAŞLAR? BU İŞTEN ANLAYAN BİR SÜRÜ ARKADAŞ VAR Bİ R EL BİRLİĞİ YAPIP BASİT BİR SİTE YAPILSA OLMAZMI?
  • Beyler giden yoq mu bu günlerde?
  • kadiköy fiyatlar

7610--520
    3230--500 daha ucuz anlamadım gitti
    sx1 ----380
  • 6230i KAÇ KAYME ???
  • nokia

arkadaşlar , bugun dogubanktaydım , fiyatlar taban fazla bir oynama olmasını beklemiyorum, telefon alacaklara önerim linkini verdigim web sitesine baksınlar çünkü cep telefonu teknolojisi 3. kuşaga geçiyor yani konuşma sırasında karşıdaki sizi sizde karşıdakini görebileceksiniz, 2005' son çeyreginden sonra artık bu tür telefonlar tamamen satılacak , nasıl bir ara renkli telefonlar renksizlerin yerini aldıysa , şimdide bu tür telefonlar şimdikilerin yerini alacak, önerim bu telefonları beklemeniz, eger şuanki modellerden almak istiyorsanız yinede bu telefon modellerinin çıkmasını bekleyin derim yani 2006 başını, çünkü istediginiz telefonların fiyatı en az % 40 daha ucuzlamış olur en azından...

• nede bu fiyatlar söl de ha tari et dükkanı
    quote:

Orjinalden alıntı: pazzaras

GARANTİLİ NOKİA LAR

N6600 : 510 YTL

N6260 : 595 YTL

N6670 : 595 YTL

N7610 : 635 YTL

N7280 : 690YTL

N3230 : 705 YTL

N6630 : 710 YTL

N7270 : 720 YTL

• ok ok yazmışsın adresi pardon.. özür..
  • Bugun dogubanktaydim.. 6630 icin 550 den asagi fiyat vermedi hicbir dukkan.. Belki parayi gostersen 110-15 daha inerler ama ilk sorusta 550 den asagi soylemedi kimse?
  • k750i için 620 ve 650 ytl fiyat yazıyorlar. gercekten bu kadar dusuk mu 2mp kameralı ve yeni çıkan bir telefon?
  • arkadaşlar k700 spot ne kadar doğubankta bt kulaklığını felan istemiyom zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: atag

arkadaşlar k700 spot ne kadar doğubankta bt kulaklığını felan istemiyom zaten

350 ytl efe elektronik 0212 520 48 22
    arkadaslar bi de k700 ile k700i aynı tlfnlarmı donanımsal olarak arada fark varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuyo -- 15 Haziran 2005, 10:18:52 >
  • BEYELER 3230 VE 6630 SON DURUM NEDİR?NEREDE? Teşekkürler...
  • ŞU V3 E BAKAN YOK MU HİÇARKADAŞLAR YAAAAAA
  • aynı bir fark yok hatta K700 diye bir telefon (TR) yok K700i için bazen millet kolaylık olsun diye K700 diyor/yazıyor saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: tuyo

quote:

Orjinalden alıntı: atag

arkadaşlar k700 spot ne kadar doğubankta bt kulaklığını felan istemiyom zaten

350 ytl efe elektronik 0212 520 48 22
    arkadaslar bi de k700 ile k700i aynı tlfnlarmı donanımsal olarak arada fark varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pazzaras

HER TÜRLÜ NOKIA MODEL VE ÇOK CAZİP FİYATLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ..FİYATLARIMIZ ORJİNAL NOKIA FABRİKA FİYATLARI OLUP SIFIR KUTULU VE FATURALIDIR..GÖRÜŞMEK İSTEYENLER EN KISA OLARAK MSN ARACILIĞI İLE mobilfiyat@hotmail.com ADRESİNDEN BAĞLANTI KURABİLİRLER..İYİ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ...

BİRİSİ ŞU ARKADAŞA Bİ SORUVERSİN.İNTOKO.COM DAN KOPYALA YAPIŞTIR YAPTIM.

Yukarıda bahsedilen ilan için yine intoko.com'da aşağıdaki yorum yapılmıştır, dikkatli olun, bilginize...

quote:

hemen 2 sütun altımdaki ilanda uygun fiyatla nokia cep telefonu ile baslayan ilanda ilan sahibi dolandırıcıdır.bu asagılık serefsize dikkat edin.halen ilan yayınlıyor adi i... kılıklı herif
    Tarih: Salı 14 Haziran 2005 11:45:05
    İzlendi: Bu ilan 59 defa izlenmiştir.

İlan sahibi
    Ad: özgür öztürk

Telefon numarası: 05353534533
    İlçe: bursa
    İl: Bursa, Türkiye

• heelp

sağolsın
  • Arkadaşlar sorun istediğinizi yarın doğubanka gidecem...
  • arkadaşlar aranızda gidecek olan varsa samsung d500 ne kadar ve eğer d600 ün fiyatı hakkında bilgiler varsa öğrenebilirmi.
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.