Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
10
Favori
42.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim 7 yaşında bi oğlan var... ona alıcam psp ( eh tabii o biraz bahane:)) beraber oynıcaz )

Daha önce hiç psp kullanmadım. 7 yaşında biri için çok erken olmaz sanırım. Hangi cihazı almalıyım? PSP 3004 mü go mu? Ucuza alınabilecek yerler hakkında bilginiz var mı? Orjinal oyun dışı oynamak için kırdırmak mı gerekli? Cihaza zarar gelme ihtimali var mı?

Kusura bakmayın konunun cahili olarak bol sorularla yardım istiyorum......
  • arkadaşlar şimdi go almayı düşünüyorum... psp gonun oyunlarını psp storeden indiriyorsun..şimdi benim merak ettiğim pes, gta, god of var gibi oyunları psn storede göremedim.. acaba bu oyunları yüklemek için go yu kırdırmak mı gerekir. yoksa bu oyunlarda var mı storede ??
  • Beyler yeni konu açtım, psp2'deki oyunları tartışıyoruz, bol ss'li.

http://forum.donanimhaber.com/m_47705611/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47705611
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon

ya ben eski bir bilgisayarcı ve cep telefoncuyum.İlk commodore ile sonra a500 ile ve 1200 ile devam ettim epey.2002 de pc toplamaya başladım ve hala devam ettiriyorum hatta evimin bir köşesi bilgisayar tamirat atölyesi haline geldi.son 6 yılımı öğretmenlik yaparak geçiriyorum.PSP ise benim için bir tutku çoğu gece elimde uyudum
    Siteye kaydım 2006 mı ne ama hiç forumlarda yazı yazmadım artık bir yerlerden başlayayım dedim ve sitedeki yazılara ben de bildiğim kadarıyla yanıt verme ihtiyacı içerisine girdim...
    Anlamadağım pek bir şey yoktur teknolojiyi direk takip ederim en son çıkanın bende olması hastalığı fazlasıyla ciğerlerime işlemiş vaziyette.Kaç araba parası verdim bilmiyorum ama hala da arabam yok
    Neyse amaç kırmak değil bilgilerimi ve bildiklerimi,yoksa öğrenmediklerimi anlamaya ve aktarmaya çalışıyorum.Herkese saygılar...

Hocam okuduğum kadarıyla baya bilgin var bu konuda. Bir konuda benide aydınlatırsan sevinirim. PSP'yi LCD tv de deneme şansınız oldumu. Bende LCD tvde oynamak için alıcam. PS3 deme sakın pahalı onu eledim. Eğer olmazsa PC toplayacağım.

• PSP ve PSP Go arasında ne fark var???

Lütfen, konuda bilgili tecrübeli arkadaşlar yardım edinn. Ne almalıyız? Yoksa bunları almayıp sabredip şu yeni çıkacak olanı mı beklemeli?
  • Deneme şansım olmadı çünkü pc yi bağlıyorum ve o kabloyu hiç almaya niyetlenmedim ama şöyle bir yorum yapabilirim inch başına düşen pixel ile görüntülerin çok da iyi olacağını sanmıyorum.Eğer ki 32 inch lik bir televizyonunuz varsa bir nebze iyi gösterir ama üzerinde görüntülerin pek de hoş çıkacağını düşünmüyorum.Yine de deneyen ve gören biri olsa biz de bunu net olarak öğrenebilsek fena olmaz.
    quote:

Orijinalden alıntı: mavibuzul

quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon

ya ben eski bir bilgisayarcı ve cep telefoncuyum.İlk commodore ile sonra a500 ile ve 1200 ile devam ettim epey.2002 de pc toplamaya başladım ve hala devam ettiriyorum hatta evimin bir köşesi bilgisayar tamirat atölyesi haline geldi.son 6 yılımı öğretmenlik yaparak geçiriyorum.PSP ise benim için bir tutku çoğu gece elimde uyudum
    Siteye kaydım 2006 mı ne ama hiç forumlarda yazı yazmadım artık bir yerlerden başlayayım dedim ve sitedeki yazılara ben de bildiğim kadarıyla yanıt verme ihtiyacı içerisine girdim...
    Anlamadağım pek bir şey yoktur teknolojiyi direk takip ederim en son çıkanın bende olması hastalığı fazlasıyla ciğerlerime işlemiş vaziyette.Kaç araba parası verdim bilmiyorum ama hala da arabam yok
    Neyse amaç kırmak değil bilgilerimi ve bildiklerimi,yoksa öğrenmediklerimi anlamaya ve aktarmaya çalışıyorum.Herkese saygılar...

Hocam okuduğum kadarıyla baya bilgin var bu konuda. Bir konuda benide aydınlatırsan sevinirim. PSP'yi LCD tv de deneme şansınız oldumu. Bende LCD tvde oynamak için alıcam. PS3 deme sakın pahalı onu eledim. Eğer olmazsa PC toplayacağım.

• son aylarda resmen oyun yağdı psp'ye.. hepsi de çok kalite yapımlar. başta tactics ogre olmak üzere, the 3rd birthday, dissidia duedocim final fantasy, god eater burst, final fantasu iv complete edition gibi kral oyunlar çıktı.. daha hele patapon 3 gelecek, final fantasy agito gelecek.. psp öldü diyene gönül rahatlığıyla hadi lan ordan diyebilirsiniz arkadaşlar:)
  • anaksunamon değerli arkadaşım psp ile ilgili bilgi ve önerielrinize ihtiyaç vaar...

Lütfen, psp mi , psp go mu?. Sistem, yazılım ne kadar önemli ,illa kırdırmalı mı? Ben bugüne kadar hiçbir cihazımı kırdırma, kopya vs. ile kirletmedim:))) orjinali hep tercih ettim, psp için de bu şekilde olur mu?

İlk kez psp alıcam, hiç bilgim yok ve kafam karışmış durumda. Hiçbir yerde de ciddi fark, fayda üzerine yazı bulamadım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dochollywood

anaksunamon değerli arkadaşım psp ile ilgili bilgi ve önerielrinize ihtiyaç vaar...

Lütfen, psp mi , psp go mu?. Sistem, yazılım ne kadar önemli ,illa kırdırmalı mı? Ben bugüne kadar hiçbir cihazımı kırdırma, kopya vs. ile kirletmedim:))) orjinali hep tercih ettim, psp için de bu şekilde olur mu?

İlk kez psp alıcam, hiç bilgim yok ve kafam karışmış durumda. Hiçbir yerde de ciddi fark, fayda üzerine yazı bulamadım??

İlk olarak psp go.Ekran ve işlemci ek olarak "ram" daha iyi ve güçlü.
    Kırdırma olayına gelince
    Bi oyuna ortalama 100 lira verebilecek gücün varsa kırdırma oyunları bedava netten çekerim dersen kırdıracaksın

• işin gerçeği psp ile psp go nun devri bitti sayılır şimdilik.Çünkü neredeyse oyun çıkmıyor.takip ettiğim birkaç sitede de aşağı yukarı 3 aydır oyun çıkmadığını görüyorum.Ps3 ün kırılması psp nin zaten daha önce kırılması sanırım sony nin ve yapımcıların yol haritasını bozguna uğrattı ve gelişen teknoloji ile de psp 3d çıktı.Ben yerinde olsam madem orjinal kullanıyorsun ve yeni çıkan teknolojiden de yararlanmak adına psp 3d yi bekler ve alırdım çünkü geri teknolojiyi alarak geride kalmayı tercih etmem.ama illa birini seç dersen de 3004 al derim.Çünkü oyunlar ripli olmadığı sürece ikisi de çıkan tüm oyunları çalıştırır kasmadan.Bu da şu demek psp go ya dizayn için ve kullanmadığın işlemci ve bellek gücü için para verirsin.
    Saygılar...
  • Kesinlikle yeni çıkacak olan ngp yi bekleyin arkadaşlar.Şimdi bir psp almak çok ama çok istiyorsanız alın oda 2.el olsun.Çünkü belli bir süre sonra zaten kenara atacaksınız ve yenisi çıkacak.Bence harcadığınız paraya yazık olur.
  • Bilgiler için çoook teşekkürler. Kesinlikle aydınlatıcı!!

Sanırım psp 3d almak mantıklı ama eminim çok pahalı olacak, alamazsak ngp'ye veya eski ps3'e yönelmek uygun olacak. (sanırım benim kafa haalaa karışık:))) )

Cevaplar için çok teşekkür ediyorum. Yeni bir kullanıcı olacağımdan psp'nin eski bir sürü oyunu sanırım benim ve bizim çocuklar için epey idare edici olacaktır diye de düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dochollywood -- 29 Mart 2011; 17:10:15 >
  • benide eklermisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .nevermind
    Arkadaşlar bu arada PSP'mdeki oyunlarımı paylaşarak başlayayım..

Need For Speed : Undercover
    NES emulator
    Worms : Open Warfare
    Nba 09
    Tekken : Dark Resurrection
    Moto GP
    The Godfather : Mob Wars
    Football Manager 2009
    Pes 2009

isteyen olursa oyunlar hakkında ss ve bilgiler verilebilir..

Benide ekleyin
  • Arkadaşlar ilk psp çıktıktan sonra kırılması ne kadar zaman almıştı?
  • PSP2'nin 1000TL gibi bir fiyatla piyasaya çıkması bekleniyor. Birde 100 TL ve üzeri oyun fiyatları eklenince pek alınabilir gibi durmuyor. fiyatlar piyasaya çıkışından en az iki yıl sonra alınabilir bir seviyeye iner diye düşünüyorum. PS3'ün 4 yılda kırıldığınıda hesaba katacak olursak PSP2'yi 2011 sonunda almak hayal bile değil. Eğer taşınabilir bir konsola acil ihtiyaç varsa mevcut PSP yada PSPGO bu işi görecektir diye düşünüyorum. Benim gibi sık seyahat eden arkadaşlara PSP'yi kesinlikle tavsiye ederim.
    Yeni oyun çıkmadığı için alınmaması yönündeki tavsiyeler de doğru olabilir ama mevcut psp oyunları okadar çokki zaten hepsini oynayım desen ne PSP dayanır ne parmaklar. O yüzden şayet PSP alma konusunda yeni nesil PSP'yi beklesek mi beklemesek mi kararsızlığı yaşayan arkadaşlara eğer 1000TL üzeri konsola ve 100 TL üzeri de oyunlara verecek paraları varsa 5-6 ay daha beklesinler derim ama bütçe uygun değilse PSP hasretini daha fazla çekmenin bir mantığı olmadığını düşünüyorum.
    Umarım yeni başlayacak arkadaşlara karar vermeleri konusunda yardımcı olmuştur.

• Bensiz PSP topluluğumu olurmuş beh :) Yaz bir kenara.
  • Arkadaşlar psp go almayı düşünüyorum, psp için çıkan tüm oyunlar psp go için indirilebilir durumda mı acaba? Ayrıca rpg açısından ps 2 deki rpg zevkini alıyor muyuz? Özellikle final fantasy oyunları için düşünüyorum almayı
  • Merhaba Arkadaşlar , Önceden psp3000 sahibiydim fakat sonra elden cıkarmak durumunda kaldım .Ngp yi beklemek istemedigimden bu gün bitane PSP GO aldım .Benide gruba ekliyebilirsiniz :) . İçinde 10 adet hediye oyun var teknosadaki arkadaslardan biri psn hesabı ile kurulucagını iletti .Malum su an psn acık degil .4 mayısta bazı hizmetleri aktif ediceklermis :) Görücez bakalım . . .
  • bende psp go aldım ngp yi beklemedim 10 oyun hediye edildi yanında ama indiremedim psn açık değil bende 2 mayısta aldım yarın gelecek inşallah :) benide psp go olarak eklesene
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.