Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
10
Favori
42.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekle arkadaşım , 3 yıldır PSP sahibiyim ve neredeyse hergün kullanıyorum.
  • Ekle Bakalım.

Psp 3004 Slim&Lite 6.35 Pro-B 2Adet 16 Gb Mms Crystal Case + Sünger Kılıf :)
  • ekle
  • benide ekle ama bi sorum olacak herkes cevaplasın lütfen psp go mu psp 3004 mgo nun ekranı küçük diyolar oyuzden 3004 kullanıyymı sizce??? BENİDE EKLE BENİDE EKLE BENİDE EKLE
  • ey psp cemaati, ps vita(psp2) ana konusu açılmıştır. Bekleriz herkesi

http://forum.donanimhaber.com/m_49813429/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49813495
  • Bende varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanal465

benide ekle ama bi sorum olacak herkes cevaplasın lütfen psp go mu psp 3004 mgo nun ekranı küçük diyolar oyuzden 3004 kullanıyymı sizce??? BENİDE EKLE BENİDE EKLE BENİDE EKLE

1. Tabiiki go... Ekranı aynıç özünürlük ama go'nun daha küçük yani go'nun ekranı daha parlak...

VE ARKADAŞLAR KONU HORTLAMIŞ... bEN TAA KAÇ AY ÖNCE BENİDE EKLE YAZDIM AMA ADIMI LİSTEYE EKLEMEDİ... ONDAN BENİDE EKLE DEMENİZE GEREK YOK... ORADAKİ İMZAYI KOPYALAYIN KENDİ İMZANIZA YAPIŞTIRIN BU GRUBA ÜYE OLMUŞ OLURSUNUZ ZATEN....

• saol
  • arkadaşlar ben psp go dan storeye giriyorum ama fifa 11 yok.. resmine tıklıyorsun içi boş çıkıyor.. bu neden oluyor.. bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oztek2323

arkadaşlar ben psp go dan storeye giriyorum ama fifa 11 yok.. resmine tıklıyorsun içi boş çıkıyor.. bu neden oluyor.. bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkürler...

yazısı yokmu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: W o h a N

quote:

arkadaşlar ben psp go dan storeye giriyorum ama fifa 11 yok.. resmine tıklıyorsun içi boş çıkıyor.. bu neden oluyor.. bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkürler...

yazısı yokmu acaba?
    yazısı ve resmi var tıklayınca no content was found. yazısı çıkıyor.. yardımlarınızı bekliyorum..
  • quote:

bu sorumu cavaplayacak deneyimli arkadaşlarımız yok mu??
  • Beni de ekle
  • benide ekle
  • arkadaşlar,

psp 3006 sahibiyim...
    5.03 yuklu idi.. geçtiğimiz hafta kalıcı hen oldugu ve yeni oyunlardaki sorunları minimuma indirmek için 6.20 ye geçtim... yanlız bu versiyonda da wifi bağlanmama sorunu var ? acaba daha üst kalıcı hen olan hangi firmware versiyonlar var ? ve geçilmesini önerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

arkadaşlar,

psp 3006 sahibiyim...
    5.03 yuklu idi.. geçtiğimiz hafta kalıcı hen oldugu ve yeni oyunlardaki sorunları minimuma indirmek için 6.20 ye geçtim... yanlız bu versiyonda da wifi bağlanmama sorunu var ? acaba daha üst kalıcı hen olan hangi firmware versiyonlar var ? ve geçilmesini önerirmisiniz

6.20 PRO B7'yi yükle.hem kalıcı hem de sorunsuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Orijinalden alıntı: ender

arkadaşlar,

psp 3006 sahibiyim...

6.20 PRO B7'yi yükle.hem kalıcı hem de sorunsuz...

cevap için tştkkurler.. zaten o versiyonda oldugumu belirtmiştim.. wifi bağlanmama sorunu var... siz wifi bağlantısını kullanıyormusunuz ?
  • Özür dilerim bağlanmaya çalıştığınız modemin ayarlarını kontrol edin ya da psp'nin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Orijinalden alıntı: sanal465

benide ekle ama bi sorum olacak herkes cevaplasın lütfen psp go mu psp 3004 mgo nun ekranı küçük diyolar oyuzden 3004 kullanıyymı sizce??? BENİDE EKLE BENİDE EKLE BENİDE EKLE

1. Tabiiki go... Ekranı aynıç özünürlük ama go'nun daha küçük yani go'nun ekranı daha parlak...

VE ARKADAŞLAR KONU HORTLAMIŞ... bEN TAA KAÇ AY ÖNCE BENİDE EKLE YAZDIM AMA ADIMI LİSTEYE EKLEMEDİ... ONDAN BENİDE EKLE DEMENİZE GEREK YOK... ORADAKİ İMZAYI KOPYALAYIN KENDİ İMZANIZA YAPIŞTIRIN BU GRUBA ÜYE OLMUŞ OLURSUNUZ ZATEN....

Ekran küçük,çözünürlük yüksek olunca parlaklık mı artıyor ? Sadece inç başına düşen piksel sayısı artar.

• aha da bende geldim
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.