Şimdi Ara

[GÜNCEL]Akşam Saatlerinde Hız ve Ping Sorunu 1 Ay Sonra Tekrar Başladı. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
2
Favori
11.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, sorunun çözümlendiğine sevindim. Keyifli kullanımlar dilerim.
  • NOKTA
  • Aradan 1 ay geçti ve kaldığımız yerden devam ediyoruz sorun tekrar başladı :)

[GÜNCEL]Akşam Saatlerinde Hız ve Ping Sorunu 1 Ay Sonra Tekrar Başladı.
  • Manisa şehzadeler sorun 2 gündür nüksetti. Umarım aynı süreçten tekrar geçmeyiz sadece haftasonu olmuş bir şeydir.

@TurkNetDestek

• google.com 110 ping, bende de sorun var. antalya

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Ocak 2021; 20:47:42 >
  • @TurkNetDestek Lütfen bize gerçekçi cevaplar verir misiniz bakın akşamdan beri internete giremiyoruz hala rezil durumda internetimiz.

• Juugo45 J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek kaydınız varsa kayıt numaranızı paylaşır mısınız? İlgili ekibimize ileterek yardımcı olmak isterim.
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, daha önce PM üzerinden yaptığımız görüşmelerden müşteri numaranız ile birlikte kontrol edilmesi için ilgili ekibimize bilgi veriyorum.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Pazartesi salı normaldi şu an yine çok kötü durumda internet ne olur sanki bize güzel bi açıklama yapıp bilgi verseniz ?

• manisa yine yerlerde sürünüyor. gerçekten bir cevap lazım bize? bu yine uzun süreli olacak mı

@TurkNetDestek

Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın ve network ekiplerimizin kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan
    hız testi sonuçları ile birlikte destek kaydı oluşturabilir misiniz?
    Merhaba, akşam saatlerinde tekrar test edebilir misiniz? Sorun devam ediyorsa buradan bilgi verebilir misiniz?
  • @TurkNetDestek

Merhaba, Saat 20.30 itibariyle yavaşlama başladı. Tahminim yarım saate 1mbitleri görürüz. (Paketim 85mbitlik paket)

En azından bir açıklamayı hakediyoruz bence. Bu sorun niye yine başladı kökten çözülecekti, daha ne kadar sürecek vs gibi...

20.42 Edit: Şuanda düzeldi böyle gidip gelmeler çok oluyor şu son süreçte. Daha öncekinde 8de başlayıp gece 12-1e kadar sabit 1mbit oluyordu. En azından bu seferkinde öyle olmuyor ümit var

20.50 Edit: Yine yerlerde hız anlık 3 Mbit şuanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juugo45 -- 21 Ocak 2021; 20:50:26 >

Oradan hiçbir sonuç alamıyoruz ki size yazıyoruz oradaki arkadaşın bilgisi modeminize tanımlı hız ulaştığını görüyorum deyip kapatmak size neden laf anlatamıyoruz ki benden 90km uzaklıktaki manisa merkezdeki arkadaşla benim aynı anda yavaşlayıp düzeliyorsa ve diğer isslerde olup aynı altyapıyı paylaştığım insanlarda sorun yoksa hani bu sonuca ulaşmak çok kolay ya. Forumda satürasyon konusunda da yazıyoruz yani artık kime ulaşmalıyız bilmiyorum adresimde port olsa vallahi de bir saniye durmıycam ama yok yani insanın size işi düştüğü zaman burnundan getiriyorsunuz alın bakın hız ortada akşamları bu hale geliyor çözmek bu kadar zor olmamalı yani vallahi yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 21 Ocak 2021; 20:39:55 >

Merhaba, bölgede yaşanan sorunu tespit ettik. Network ekiplerimiz zaman kaybetmeden çalışmalara başlamıştır. En kısa süre içerisinde sorunu çözümleyeceğiz.
    Merhaba, bölgede yaşanan sorunu tespit ettik. Network ekiplerimiz zaman kaybetmeden çalışmalara başlamıştır. En kısa süre içerisinde sorunu çözümleyeceğiz. Konuyu yakından takip ediyorum.

Sorun devam ediyor an itibariyle başladı yine. Diyecek söz yok. Bir gün akşam tatilimiz var online oyuna girelim diyoruz paket kayıplarından pingten oynayamıyoruz bişiler izleyelim diyoruz hız yerlerde sürünüyor. Sabah hızlı olmasının bana ne faydası var tam kullanacağım vakitte böyleyken ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 23 Ocak 2021; 20:15:38 >
  • Güncel hız yine 2mbitlere kadar düşüyor zaman zaman

• Mükemmel tek kelimeyle @TurkNetDestek

• Saat 12 olmak üzere ve hala ping değerleri uçuyor, hız yerlerde. Vallahi bıktım yemin ediyorum bıktım

@TurkNetDestek

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.