Şimdi Ara

GÜNCEL#1500-3100 TL Arası Sistem tavsiyelerim.#GÜNCEL ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gladiator947

Kasada değişiklikhttp://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/thermaltake-vm600m1w2z-dokker-(docking-station)-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=61732 bunu alsak fiyat gayet düşer. ha birde işlemci olarak bunu alsak nasıl olur ?http://www.vatanbilgisayar.com/CPU%20-%20%C4%B0%C5%9Flemci/amd-a10-6800k-a10-6800k-soket-fm2-41ghz-4mb-cache-32nm-islemci-+-hd8670d-gpu/productdetails.aspx?I_ID=68111

fiyat biraz daha düşer güzel olur.

Peki siz mi satıyorsunuz nereden satılık bu siteyi anlamadım ?

kasa onermissiniz fakat onerdiginiz kasada power yani guc kaynagi yok.yani kar etmezsiniz.

onerdiginiz islemci serisi hakkinda pek bilgi sahibi degilim fakat dahili elran karti barindirdigni biliyorum sadece.onunda cekirdek sayisi az sanirim.
    ve anakart ta gelicek degisikligise goz onunde bulundurulmasi lazim fm2 islemci o sanirim.

sistemi oneri arayan arkadaslar icin hazirladim ben.

vatan bilgisayardan topladim.

tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gangsters Paradise

geçen sene fiyatlar iyidi bu sene uçmuş. iyiki ps3 almışım. :( donanımla uğraşmak güzel ancak masraflı

fiyatlar zannedersem döviz e gore piyasa buluyor o yuzden bu siralar tavan :DD

• quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

quote:

geçen sene fiyatlar iyidi bu sene uçmuş. iyiki ps3 almışım. :( donanımla uğraşmak güzel ancak masraflı

ps4 çıktıktan 1 yıl sonra yatırım yapmak daha mantıklı bence donanıma. tabi ben gene uzak kalacağım ps4 alacağım. pc nin derdi çekilmiyor be aga
  • quote:

quote:

quote:

ps4 çıktıktan 1 yıl sonra yatırım yapmak daha mantıklı bence donanıma. tabi ben gene uzak kalacağım ps4 alacağım. pc nin derdi çekilmiyor be aga

ben hic zevk almiyorum ps den ya 0 bildiigin.ateri gozuyle bakiyorum.
    ama elimde g27 var. bi gran turio oynamak isterdim ps de ;)

teldeyim yazim hatalari icin ozur.
    iyi bayramlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben hic zevk almiyorum ps den ya 0 bildiigin.ateri gozuyle bakiyorum.
    ama elimde g27 var. bi gran turio oynamak isterdim ps de ;)

teldeyim yazim hatalari icin ozur.
    iyi bayramlar

sizede iyi bayramlar. bende pc de pek zevk almıyorum aksi gibi. bide exc diye bi kavram var bilirsiniz

• exc ? cikaramadim belki biliyorumdur ama kafa durgun kusura bakmayin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir5523

bence güzel olmus ramleri ayni fiyata 1866 mhz le degistirebiliriz tek bana göre ayrica hersey high ultra takinti olmayan birini 3-4 sene göturur bu sistem ama islemci oc gerekebilir

islemciyi aynen o.c yapilacak elbet o zevk tadilacak :)

• acaba bu toplama işini hangi web site uzerınden yaptın soyleyebılırmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qrace

acaba bu toplama işini hangi web site uzerınden yaptın soyleyebılırmısın

Teknobiyotik, vatan, inventus.

Birçok site var, sistemin uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için bu siteler işine yarar özellikle ben teknobiyotiği çok beğeniyorum, bu sitelerden temel donanımları seçip fiyat araştırmasını farklı sitelerden yaparsın.
  • quote:

GÜNCEL#1500-3100 TL Arası Sistem tavsiyelerim.#GÜNCEL !

1500-1700 Monitör lü F/P sistem topladım,Sizcede çok güzel olmamış mı ?

Forumda bu ayarda bi sistem önerisi arayan forumdaşlar için hazırladım.

Arkadaşlar hatta ve hatta, Forumun 2.el kısmını etkili kullanarak, 40-50 Tl ye 2. el Kasa alabilir içine yine 2nci el bi Psu alabilir, artan para ile yine 2.el bi CpuCooleR(İşlemci fanı) alınabilir.contac hyper gibi.

Daha sonrada ufak bi ssd upgrade si ile..

Güzel sistem olmuş hocam elinize sağlık yeni sistem alacaklar için iyi bir tercih olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BeranSetaou

quote:

Fakat şeyi inceledinizmi arkadaşlar ASusun dc2 TOP modeli bu kart. 1050 ghz falan hızı onları bi inceleyin derim

Olabilir sen düz gtx 660 alsan , GTX 660 TOP model çekirdek hızlarına çıkartırsan düz modeli , o düz model olur sana TOP model.

bakis acinla kafiyeli esprine bayildim mimik te tam oturmus guldum bayagi acikcasi :D ama top model ile du ayni sekilde oc olcagi icin top yije ustun olcak mantiken

zaten top modeller normalin fabrika tarafından oc li hali zaten belli bir o.c seviyesinde oldukları için normaller gibi 150 mhz lik bir o.c felan yapamayız normalin o.c li hali ile aralarında en fazla 30-40 mhz oynar toplara oc yapınca

• quote:

quote:

quote:

Fakat şeyi inceledinizmi arkadaşlar ASusun dc2 TOP modeli bu kart. 1050 ghz falan hızı onları bi inceleyin derim

Olabilir sen düz gtx 660 alsan , GTX 660 TOP model çekirdek hızlarına çıkartırsan düz modeli , o düz model olur sana TOP model.

bakis acinla kafiyeli esprine bayildim mimik te tam oturmus guldum bayagi acikcasi :D ama top model ile du ayni sekilde oc olcagi icin top yije ustun olcak mantiken

Öncelikle ' TOP ' serisi ekran kartları max o.c yapıldıgı için düz modeller kadar o.c olmaz.Fakat ' TOP ' serisi kartlar max o.c olabilmesi için seçmece gpu gibi bişey , yani takoz olmayan gpu yu seçiyolar diye biliyorum.Yanlış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qrace

acaba bu toplama işini hangi web site uzerınden yaptın soyleyebılırmısın

vatan bilgisayar dostum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Öncelikle ' TOP ' serisi ekran kartları max o.c yapıldıgı için düz modeller kadar o.c olmaz.Fakat ' TOP ' serisi kartlar max o.c olabilmesi için seçmece gpu gibi bişey , yani takoz olmayan gpu yu seçiyolar diye biliyorum.Yanlış olabilir.

aslinda top model kullanan birisi bulup hakkindaki goruslerini istesek muthis olur

• Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    top serisi ekran kartı kullanan ' akıllı ' varmıdır ki.
  • quote:

top serisi ekran kartı kullanan ' akıllı ' varmıdır ki.

valla kullanmadan akilli mi akilsiz mi bilemeyiz dostum :D

NVIDIA kartların TOP serileri çok pahalı.AMD için birşey diyemem.Asus zaten amd kartların hepsini TOP şeklinde çıkarıyo.
  • quote:

NVIDIA kartların TOP serileri çok pahalı.AMD için birşey diyemem.Asus zaten amd kartların hepsini TOP şeklinde çıkarıyo.

bunun düzüde var ama aralairnaki farka bi baktinmi

Vatanda göremedim düzünü.
  • quote:

Vatanda göremedim düzünü.

dostum mobile den giriyorum suan.eve gecince bi goz atayim tekrar. ama olmasi lazim yanlis hatirlamiyosam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.