Şimdi Ara

GÜNCEL#1500-3100 TL Arası Sistem tavsiyelerim.#GÜNCEL !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  GÜNCEL#1500-3100 TL Arası Sistem tavsiyelerim.#GÜNCEL !

1500-1700 TL Monitör lü F/P (AMD)

2000-2100 TL Monitör lü F/P (AMD)

2400-2600 TL Monitör lü F/P (AMD)

2800 - 3100 TL F/P (İNTEL)

Forumda bu ayarda bi sistem önerisi arayan forumdaşlar için hazırladım.

Arkadaşlar hatta ve hatta, Forumun 2.el kısmını etkili kullanarak, 40-50 Tl ye 2. el Kasa alabilir , artan para ile de SSD upgrade si yaptınız mı tamamdır.

İyi forumlar.

Arkadaşlar size yardımcı olduysa bi teşekkür mesajı il uplayabilirseniz, diğer arkadaşlara da yardımcı olsun.teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şapkalı Mantar -- 6 Kasım 2013; 15:31:02 >

• Güzel olmuş da ekran kartının ömrü kısa kalır bence grafik tutkunları için, bi 400 daha ekleyip HD7970 almak geleceğe yönelik olarak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum tabi bütçeye bağlı bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetburaktr

Güzel olmuş da ekran kartının ömrü kısa kalır bence grafik tutkunları için, bi 400 daha ekleyip HD7970 almak geleceğe yönelik olarak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum tabi bütçeye bağlı bir durum

Bütçe 1500 diyoruz, 7970 tek başına 1500 nerdeyse ıasdasdasfdgfhgj
  • Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    ekran kartı gtx 660 olsa dahada iyiydi.
  • güzel olmuş ama ekran kartı ikinci el 7950 alınabilir. ram de ucuz olması açısından low profile olabilir.
  • bence güzel olmus ramleri ayni fiyata 1866 mhz le degistirebiliriz tek bana göre ayrica hersey high ultra takinti olmayan birini 3-4 sene göturur bu sistem ama islemci oc gerekebilir
  • Hazir Vatanda Gtx660 Direct Cu 455 lirayken alın onu
  • 7850 hızla eskiyor, artık sınır gtx660ti. ram 4 gb olsa da olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakat şeyi inceledinizmi arkadaşlar ASusun dc2 TOP modeli bu kart. 1050 ghz falan hızı onları bi inceleyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

Fakat şeyi inceledinizmi arkadaşlar ASusun dc2 TOP modeli bu kart. 1050 ghz falan hızı onları bi inceleyin derim

Olabilir sen düz gtx 660 alsan , GTX 660 TOP model çekirdek hızlarına çıkartırsan düz modeli , o düz model olur sana TOP model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeranSetaou

quote:

Fakat şeyi inceledinizmi arkadaşlar ASusun dc2 TOP modeli bu kart. 1050 ghz falan hızı onları bi inceleyin derim

Olabilir sen düz gtx 660 alsan , GTX 660 TOP model çekirdek hızlarına çıkartırsan düz modeli , o düz model olur sana TOP model.

Keske oyle olsa top olanada oc yapsan duz model o kadar cikamaz ama

• quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

quote:

Valla ben benim gtx 660 Ti top modelin hızına çıkardım +140 arttırdım , boost la top modelin hızınıda geçti , top modelden sanırım -15 ya da -20 eksik arttırdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

quote:

Valla ben benim gtx 660 Ti top modelin hızına çıkardım +140 arttırdım , boost la top modelin hızınıda geçti , top modelden sanırım -15 ya da -20 eksik arttırdım.

Hizina cikarda ikisi de oc oldugunsa top daha faLa olur bazi istisnalar oluyor arada ama top versyonada o kadar fark verilmez

• KaGaNSaN K kullanıcısına yanıt
    TOP version düzler kadar o.c olurmuda +150 filan olmaz bence.
  • quote:

TOP version düzler kadar o.c olurmuda +150 filan olmaz bence.

Top modelin farki zaten fazla oc olmasi ama o kadar fiyat farkini haketmiyor.

• KaGaNSaN K kullanıcısına yanıt
    MSİ GTX 660 Ti power edition , 1097 çekirdek hızı , asus gtx 660 ti top 1145 di sanırım , msi 650 , asus 780 lira bişeydi.Bencede değmez fiyat farkı.MSI Alcaktım almadım.Köpek gibi pişmanım o güzellikteki bir kartı almadıgım için.
  • Kasada değişiklikhttp://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/thermaltake-vm600m1w2z-dokker-(docking-station)-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=61732 bunu alsak fiyat gayet düşer. ha birde işlemci olarak bunu alsak nasıl olur ?http://www.vatanbilgisayar.com/CPU%20-%20%C4%B0%C5%9Flemci/amd-a10-6800k-a10-6800k-soket-fm2-41ghz-4mb-cache-32nm-islemci-+-hd8670d-gpu/productdetails.aspx?I_ID=68111

fiyat biraz daha düşer güzel olur.

Peki siz mi satıyorsunuz nereden satılık bu siteyi anlamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiator947 -- 16 Ekim 2013; 22:25:09 >

• quote:

quote:

bakis acinla kafiyeli esprine bayildim mimik te tam oturmus guldum bayagi acikcasi :D ama top model ile du ayni sekilde oc olcagi icin top yije ustun olcak mantiken

• geçen sene fiyatlar iyidi bu sene uçmuş. iyiki ps3 almışım. :( donanımla uğraşmak güzel ancak masraflı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.