Şimdi Ara

GÜNCEL#1500-3100 TL Arası Sistem tavsiyelerim.#GÜNCEL ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    up
  • Çok faydalı paryıa alır almaz bu sistemin tıpatıp aynısını almayı düşünüyorum.
  • babayorgun65 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum,Hayırlısı olsu şimdiden.
    adına sevindim :)
  • Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    UP UP UP :) #GÜNCEL !
  • selamlar... aslında konuyu ekranı çıkartıp yapsaymışsınız efsane olurmuş. forumda sadece kasa arayan çok var. onun fiyatını ekstra yazardınız almayı düşünen onu eklerdi...

şu aralar bende alacağım 1.700 civarı bütçem var sadece kasa için. biz kasa işlemci diye giderken dvdrom'ların bile sata teknolojisini bıraktığını çok eski kasamdan ne de olsa takarım diye düşündüğüm dvdrom'u kullanamayacağımı öğrendim. fenaymış bu işler.

işlemci tamam.. fx 8350 almayı çok isterim ama 1.700 lük sisteme lüks kalıyor. fx6300...
    anakart msi yerine GIGABYTE 970A-UD3 düşünüyorum.
    ekran kartı başlarda 7850 ile 7870 O.C. arasındayım. farka değer gibi.
    kasa ve cpu ayrı bir dertte bu. allahım ne kadar çok çeşit kasa var. tavsiyenizi bekliyorum.
    ram zaten 8 gb 1600 hz ne versen gider.
    hdd evde 120gb lık var şimdilik. onu takar devam ederim. para gelince ssd takarım vs..

geriye bişi kaldı mı? 1.700'e çok zor bu istediklerim evet. vatan'ın yüzde 30'una gelecekte, stokta olacakta... pehh.. bu hafta almayı çok istiyorum ama sanki bir ay daha sürünecekmişim gibi geliyor bana.

• herospower kullanıcısına yanıt
    Dostum şuan fiyat bilgisi bakarak cevap veremiyorum ama,

İşlemci fx6300
    kasa corsair 200r 550w power supply dahili
    ekran kartı olarak ben nvdia öneriyorum genelde.660 o.c yada 660 ti öneririm :)

Ayrıyetten konuya sağlıklı yorumun için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şapkalı Mantar -- 4 Kasım 2013; 23:25:57 >
  • Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar size yardımcı olduysa bi teşekkür mesajı il uplayabilirseniz, diğer arkadaşlara da yardımcı olsun.teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.