Şimdi Ara

Gun'ın sunucu kapasitesi sonsuz mu? + Gun reyiz cevap verdi içer gel (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
26
Favori
11.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi universitede okudunuz. Sogutmaktan kasit nedir? Eski zamanlari dusundugunuzde, bu kadar basarili olabileceginize inaniyor muydunuz veya boyle bir amaciniz var miydi. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoneyTalks kullanıcısına yanıt
    Yok İTÜ kimya mezunuyum. Bilim adamı yetiştiren mühendis olmayanlardan.

İstiyerek girdim bölüme birincilik ile girdim ama zor çıktım,

Anandtech, macrumors, 9to5mac, dailytech, toucharcade filan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Bizim moderatörümüz idi kadrolu olarak çalışmak istedi önce haber denedi sonra programcılık yapmak istedi bizde olur dedik bizde öğrendi gibi birşey gurur duyarım kendisi ile.

Forumu boza boza öğrendi diyorsunuz yani?
  • Honey Badger kullanıcısına yanıt
    Soğutmak şöyle ; ben neden nasıl şekliyle öğrenen bir ınsanım. Orada verilen eğitim al, öğren kabullen şeklinde idi ve nota yönelik sınavlara çalışmaya teşvik ediliyordu. Halbuki önemli mantığını kapmak.

Valla başarılı olacağıma inanıyordum ama bu kadarını kabullenmek bile çok zor.

İnanın para için bir şey yapmadım. Forumu bile sırf bilgi paylaşımı olsun diye kurdum.

Annemin bir lafı vardı. Önce başarı elde edeceksin para sonra gelir nasıl olsa derdi ona çekmişim bende.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Canlı sistem üzerinde çalışmak hem çok hızlı geliştirmeye yarıyor hem çok öğretici. Halende bozuyoruz ama o kadar kısa süreli oluyor ki bazıları fark edemiyorsunuzdur bile.

• onsos1100 O kullanıcısına yanıt
    Editöre böyle şeyler sorulmaz. Zira bizim gözümüz ne olursa olsun tepelerde. Hani parası olmaz iPhone alır dediklerinden. Neden çünkü bize göre Tv'den, arabadan daha önemli. Herhalde ikinci el bir iphone 4 alırdım yada 24 ay taksitle 5s alırdım. Android illa ise general mobile Discovery diyorlar ama ben android sevmem.

• quote:

Canlı sistem üzerinde çalışmak hem çok hızlı geliştirmeye yarıyor hem çok öğretici. Halende bozuyoruz ama o kadar kısa süreli oluyor ki bazıları fark edemiyorsunuzdur bile.

Doğrudur hocam. Şakasına dedim zaten.

Yaşınız kaç bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 5 Kasım 2013; 2:03:28 >
  • quote:

Hocam Allah başarılarınızı arttırsın, Türkiyenin bill gatesi gibisiniz şuanda benim gözümde.
  • Tüm konuyu keyifle okudum, helal olsun..

• Nasıl yardımcı olayım ki ?

Böyle bir konum için herseyden anlamanız gerek.

Editörlük, programla, tasarım, muhasebe, finansal planlama, pazarlama, satış, insan kaynakları vs vs herseyde mükemmel olamayacaksınız belki ama mükemmel insanların ciddiye alacağı ve gerekirse yardımcı olabileceği kadar bilgili olmalısınız ki yönetebilesiniz, yoksa onlar sizi yönetir.

• İlkokul 4. Sınıfı (bizim zamanımızda adı ilk okul idi) ABD de okudum annemin gorevi nedeniyle.

Orada gün diyemiyorlar tabii Gun diyorlardı bende seviyordum çocuğuz havalı filan. Halende nick name olarak kullanırım zevkli oluyor.

• Donanımhaber nasıl kuruldu nasıl bu günlere geldi ile ilgili bir infografik, sunum, video vs. hazırlamayı düşünüyor musunuz?. Malum herkes çok merak ediyor.
  • metock kullanıcısına yanıt
    Ne zaman yok ki ?

• Hacettepede çekilmiş bir video var ama yani öyle çok ayrıntılı değil parça parça anlatmak gerek aslında.

• Yöneticilik konumu için değil, tek departman olarak teknoloji dalı alanının içinde demek istemiştim

Edit: Eklemeyi unuttuğum nokta ise şu; Diyorsunuz ya editör, programcılık gibi alanlar için pm atabilirsiniz, değerlendirebiliriz diye bu yönden fırsat verdiğiniz için teşekkürlerimi sunmak istediğimi belirtmek istemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FakirHerif -- 5 Kasım 2013; 2:15:05 >
  • ahahaha iyimiş yaaa eskiden ne kalırsa akılda nick fln büyüsende hep onu kullanıyosunn bendede aynı durum var
  • Arayın Gün Oksay diye bir çok resim var. Bir ara uygulama haber programını çekiyorduk Kaan ile.

Acaip iphone, iPad oyunlarına sardım diye.

• Konu dışında çok takılıyormusun,muhabbetlerı nasıl buluyorsun
  • Ne istersiniz programlama, editör gerek en çok.

• gün hocam pm yolluyorum size inşallah bir sonuç alabiliriz @gun
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.