Şimdi Ara

Gun'ın sunucu kapasitesi sonsuz mu? + Gun reyiz cevap verdi içer gel (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
26
Favori
11.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gun

Büyümek istiyorsanız Türkiye profiline sahip oluyorsunuz. Yeni alttan gelen gençlikte kalite eskiye göre daha düşük.

Aslında bence o zamanda gençliğin şimdikinden pek farkı yoktu ama internet yaygın değildi. Yaygınlaştıkça forum herkes için ulaşılabilir oldu. Yaş ortalamasıda çok düştü. Tabi site için bu daha iyi birşey. 2005 döneminde yaş ortalaması bundan daha yüksekti. Yine genç çoktu ama forumun görünmeyen kuralları vardı. Mesela bir üyeyle izni dışında senli benli konuşup laubali olmak diğer üyeler tarafından da uyarılmaya neden olabiliyordu. Her neyse her platformun kaderi bu oldu zaten.

Kabul etmeyeceğinizi bilsemde bir önerim var. Konu dışı özel bence pek tutmadı yani eski tadı özleyenlerin beklentilerini karşılamadı. Özel bir bölüm açılsa ve mesela 2008 veya 2007 den önceki üyelikleri kapsasa. Belki ilgilenenler olabilir. Bir vintage tadı

• Hocam çok saçma olcak ama burda yazsak trollüyolar. Adminlerede nerden sorsam bilemedim. Hazır burdasınız,yazayım.

Adminlik neye göre veriliyor,nelere bakıyorsunuz mesela?
    Yada BD911 rütbesi gibi şeyler neye göre veriliyor?(Bu saçma tamam.)
    @gun

Adam ilk cevabı yazdığına pişman oldu.
    @mext
    Nazar değdirdin al işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 5 Kasım 2013; 0:01:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki gun bey yönetici alımlarınızi nasıl gerçekleştiriyorsunuz başlıca kriterleriniz nedir isterseniz gönüllü olarak LoL bölümüne destek olmak maksadıyla yardımcı olabilirim

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Şu sıra Dell takılıyoruz onceden Hp idi. Xeon tabii ki e5-2600 v2 serisi alıyoruz yeni iki tane 10'ar çekirdekli olacak. Bir arada İntel şasili makinalar aldık.

Raid pek kullanmıyoruz artık pek. Zira ssd'lerine geçmek daha ucuz ve hızlı oluyor. Aynı bilgileri hdd de de tutuyoruz. Onuda software raid 1 yaptık.

Makinaları yedeklemek daha iyi oluyor. Hem yük dağıtıyorsunuz, hemde birisi giderse digeri devreye giriyor.

Backuplarda ve eski makinalarda raid 5 ve spare disk kullanıyorduk
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2 dk konuya bakıp çıkacaktım, tüm yazılanları okuyuverdim arkadaşlar adam o kadar cevap yazmaya çalışıyo hepinize tek tek, trollük yapmayın lütfen. 30 küsür yaşında adama bana hi desene diyip durmuşsunuz..

• kafamdaki gun imajı nedense hep yanlış şekillenmiş.bu kadar samimi olmanız beni bayağı şaşırttı.keşke diğer yönetici arkadaşlarda üyelere bu kadar samimi olabilseler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

Peki gun bey yönetici alımlarınızi nasıl gerçekleştiriyorsunuz başlıca kriterleriniz nedir isterseniz gönüllü olarak LoL bölümüne destek olmak maksadıyla yardımcı olabilirim

+1 Nasıl yönetici olunuyor ben de merak ediyorum. Ayrıca adaş sayılırız torpil bekliyorum

@ gun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım haberi kurmasaydınız eğer şuan hangi meslekle iştigal ederdiniz ?
  • Hocam DH'de birçok kişi istiyor özel bir din bölümü olsun diye ama tartışmaya ve kavgalara son derece açık. Birinci ağızdan böyle bir şeyin hiç olmayabileceğini duymamız mümkün mü?
  • Valla ben varsa bi cayinizi iceyim, sessizce okuyorum, Gun reyize saygilar, donanimhaber icin minnettariz, babam, hatta annem bile arada giriyor, bilgilerden faydalaniyorlar.

• Abi ilerde donanimhaber gibi bir yerde calismak istoyorum nasil baslamaliyim bu sektöre blogum var ama uzun suredir yazi yazmiyorum

• donanımhaberi ilk teknoloji tv diye bi kanal vardı orda duymuştum sene kaçtı hatırlamıyorum
    bu arada kurucu olmanıza rağmen bu kadar samimi olmanız takdiri hakediyo gerçekden.
  • Yere düşen üyeleri ne yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalBahar

Yere düşen üyeleri ne yapıyorsunuz?

Cıvıtma be kardesim.

@gun

Hocam pm attım bi cevaplar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 5 Kasım 2013; 0:21:36 >
  • Chelonian kullanıcısına yanıt
    Çok zor bir soru. Bir ara bilim adamı olmak istemiştim Türkiye'de olmadı. Aslında olurda daha Üniversitede soğutuldum.

Kesinlikle bir internet şirketinin Muduru yoneticisi olmak isterdim. Aynı şey oldu değil mı ?

Daha istediğiniz cevap programcı yada haber editörü olmak isterdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    Pm atın konuşalım. Bizim genelde ya editör yada programcı açığımız oluyor.

• gun hocam editör eksiğiniz hala varmı ?@gun
  • Helal olsun hocam her üyeyle ilgilenmeye çalışıyor adam. Herkes yapmıyor bunu.
  • Çok zor bir soru. Bir ara bilim adamı olmak istemiştim Türkiye'de olmadı. Aslında olurda daha Üniversitede soğutuldum.

Kesinlikle bir internet şirketinin Muduru yoneticisi olmak isterdim. Aynı şey oldu değil mı ?

Daha istediğiniz cevap programcı yada haber editörü olmak isterdim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 4EvaMaSTeR kullanıcısına yanıt
    İlginemeyiz pek ne yazık ki. İstesekte vakit olmaz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.