Yüzbaşı
03 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni telefon aldım ve sim kartımı değiştirdim numaram hala aynı, fakat twitter hesabım için sms dogrulamayı aktif etmiştim.
sim kart ve telefonu değiştirdikten sonra giriş yapamıyorum. Kod telefonunuza gönderildi diyor fakat mesaj gelmiyor. ve giriş sağlayamıyorum
Ne yapmam lazım yardım edin arkadaşlar

aynı şey bankalarda da mevcuttu. müşteri hizmetlerini arayıp sim kart bloke kaldırdıgımda bankaların uygulamalarına giriş yapıyorum.
"Kabotaj kanununun (8.trafik hakkının) diğer ulaştırma modlarına (kara, deniz, demir yolu) ve ulaştırma işletmelerine etkileri nelerdir? "

Arkadaşlar cevaplarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum çok önemli.
Arkadaslar bir tanıdığım yurtdısı ıpad almıs 2.el.. ama ıpadın ilk sahıbı kendı maılını baska bir cıhazda acmıs ve suankı cıhazda giriş yapamıyoruz sifresını bilmiyoruz değiştirmiş... anlayacagınız ıpadı kullanamıyoruz ne yapmamız lazım yardım edersenız cok sevinirim.
Merhaba Arkadaşlar. 1 Sene önce almış olduğum Iphone 5S şu sıralar beni sıkıntıya sokmakta.

Touch-ID Parmak izimi okumuyor. Ne yapmam lazım. Touch-ID ile ilgili ürün değişimi olduğunu duymuştum ne kadar doğru.? Bana yardımcı olursanız cok sevinirim. Şimdiden Yardım Eden Arkadaşlara Çok Teşekkür Ediyorum.
Arkadaşlar 10 gün once net basvurusu yaptım. 3 gün oncede netim geldi fakat pc basın değildim... dun gece nette takılmak için pc basına geçtiğimde netin cok yavas oldugunu farkettım. hız testi yaptırdım 1mbit cıktı... 8mbit sınırısız internet almıstım... müsteri hizmetlerini aradım herhangi bir problem gözükmüyor. kablolarda sıkıntı olabilir dedi. evin içindeki tesisatın değişmesi lazım dedi.. pek birşey anlatamadı.. yardımcı olabilirmisiniz.
Arkadaşlar Kagıthane - Sütlüce arası nasıldır.. sadabad alanın oraları. insanlar , yaşam , hayat nasıldır. Bilgilendirirseniz çok sevinirim. YENİ BİR ÜNİ Yapılmış. Nişantaşı Üniversitesi ismi. okulun bulgudu yerle ilgili fln bilgi verebilirmisiniz.

Eyüpsultan Caddesi Kagıthane / İstanbul buralar nasıldır arkadaslar.

OKULUN OLDUGU YER BURASI ARKADAŞLAR FOTOGRAF İÇİN TIKLAYIN
Olay geçen gün oldu arkadaşlar iPhone 5S' in Durumu bu.

Not: Telefon Arkadaşımın

Fotograf için Tıkla

Yorumlarınızı Bekliyorum..
Arkadaşlar 2 sene once bi arkadasın attıgı link aracılıgıyla greenpeace ye üye olmuştum... bugun üyeliğimi iptal etmeleri konusunda mail attım , cevap geldi. vs bilgilerinimi istediler... baktılar hiç yardım yapmamışım ve üyeliğimi iptal etmiyorlar.. söyledikleri şey destekte bulunursanız üyeliğnizi iptal edebilirz diyorlar.. ne yapmam lazım bu konu hakkında bilgisi veya daha once yaşamış olan varsa bilgilendirirse cok sevinirim
Apple’ın 2 ile 6 Haziran’da San Francisco’da düzenleyeceği WorldWide Developers Conference yaklaştıkça, iPhone 6 hakkındaki görsel ve videolar da artmaya başladı.

Fiziksel yapısından, teknik özelliklerine kadar birçok detayı merakla beklenen iPhone 6, bir kez daha sızdı. Pek çok akıllı telefon üreticisinin ürünlerini piyasaya çıkmadan inceleyen Marques Brownlee, anlaşılan iPhone 6’yı da bir şekilde ele geçirmiş.

Daha önceki sızan görsel ve videolardakilerle aynı olan iPhone 6, ‘’Acaba gerçek iPhone 6 böyle mi olacak?’’ sorularının akıllarda belirmesine neden oluyor. Umarız bunun cevabını WorldWide Developers Conference 2014’te alırız.

İyi Seyirler…

Arkadaşlar Sivil Havacılık Bölümünü Okuyacağım.. Nişantaşı Üniversitesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz. ?

yada başka üniversite varmı bildiğiniz ?...Yardımcı Olursanız Çok sevinirim.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Bu Kullanıcının Dükkanına Eklenen Son Ürünler

İletişim İçin
---------------------------------
  • Mail     : YilmazzSemihh@gmail.com

Kargo : Sipariş Verilen Günün Ertesi İş Günü Kargoya Verilir
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Tablet
iPad
Clash of Clans
MoravskoCeska
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.221
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 44.394 (Bu ay: 171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 47 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.