Şimdi Ara

Gun'ın sunucu kapasitesi sonsuz mu? + Gun reyiz cevap verdi içer gel (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
26
Favori
11.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kediyekafatutanfare kullanıcısına yanıt
    Be yapacağınıza bağlı. Çok para gerektirecek bir hizmet mesela fizzy gibi birşey bulaşmayın. Ama hergün internet değişiyor ilgi alanları değişiyor.

Bu konularla alakalı içerik siteleri her zaman az çok ilgi toplarlar. Ama sosyal entegrasyona dikkat edin dışarısı ile degil kendi içinde. Mesela bizde forum ve pmleşme çok katkı sağlıyor siz kendinizinkini bulabilirsiniz.

Ben normalde her gün hafta içi gidiyorum ama part time a yakın. Saat 14-15 gibi gidip 20-21 gibi çıkıyorum yemek arası yok. Onun dışında şu an yazmam bile çalısmaya giriyorsa 1 saat ekstra evde yolda filanda çalışabiliyorum. Eskiden günde 12-13 saat çalıştığım olurdu düzenli artık çocuk olunca ve yaş 30 U geçince biraz azalttım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glikoz surubu kullanıcısına yanıt
    Bunun bu kadar problem yarattığını fark etmemiştik ne yazık ki.

Üzerine düşeceğiz yaşadığınız sorunlar nelerdir.

• Onu ben değil alıcılar belirler. O yüzden söyletmeyeyim.

• deadmanku kullanıcısına yanıt
    Editör kadrosu ile alakalı birşey. Birde gunümüzde hersey videoya donüyorum ayrıntılı yazılar zor gibi.

• İkiside birbirini tamamlayan şeyler. Nasıl günün her vakti farklı birşey yapıyorsak konu dışı da bir vakit diğer forumlara girmekte bir vakit

• gun kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa video sektörü daha da öne geçmeli.
    Kullanıcı açısından daha rahat oluyor. Video ile anlatılmayan kısımlar ise güzel bir dille yazılabilir. Böylece harika bir karışım olur.
    Bu arada benim şu işi yılın belli dönemleri hatırlatıyorum ama rds'ye sorsanıza bi' ne düşünüyormuş artık?

Olmadı siz karar verin?

• ekmek arası sakız kullanıcısına yanıt
    Olabilir konuşalım

• Gün bey merhaba,

PM aracılığı ile özel bir konuda birşeyler yazdım. Müsait zamanınızda ilgilenirseniz sevinirim.

İyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

quote:

Orijinalden alıntı: gun

Sonra Marmara sermaye piyasası master var, Kadir has bankacılık doktorada yeterliliği geçip tez aşamasından terk ;)

Bu arada bilmiyorum farketmişsinizdir ama benim dikkatimi çeken bir şey var. Donanımhaber 2005 yılında patlama yapmış, bir anda üye sayısı artmış vs.
    Benim hep merak ettiğim bir konudur bu, acaba yönetim bu 2005 yılındaki patlamayı neye bağlıyor?

2005 ocak ayında üye sayısı: 35.000
    2005 aralık ayında üye sayısı: 130.000

DH o yıldan sonra DH oldu bana göre, kaldı ki ben de 2005 üyesiyim.

Knight Online faktörü der ve susarım

Katiliyorum.bende knight online sayesinde forumla tanistim nickimde ordaki karakterimin adiydi. Herneyse donanimhaber.com'u seviyorum ve burda olmaktan cok mutluyum Hala daha pvplerde knight oynarim koskocaman bi vakit kaybi ama bi bagimlilik.bunyeme iyi gelen bi ilac gibi. KO oynamaktan hayatima girmesinden cok pisman oldum ama Ko sayesinde tanistigim bu forum bana cok katki sagladi. Insanlar gunumuzde sabah kalktiginda yuzunu yikamadan twitterini facesini maillerini vs kontrol eder ben gune donanimhaberle gozlerimi aciyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.İ.M -- 7 Kasım 2013; 3:18:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gun kullanıcısına yanıt
    Ben foruma Cin'den baglaniyorum.Turkiye ile aramda 6 saat var.Bazen bu karisiklik yaratabiliyor.Bu kadar basit birseyin foruma eklenmesi gerekir.Turkiyenin buyuk forumlarinda bulunmasi gereken bir ozellik,, eklenilse hem yarari olur hem birsey kaybedilmez.Degerlendirmeye alinabilir bence. @gun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

quote:

Sonra Marmara sermaye piyasası master var, Kadir has bankacılık doktorada yeterliliği geçip tez aşamasından terk ;)

Bu arada bilmiyorum farketmişsinizdir ama benim dikkatimi çeken bir şey var. Donanımhaber 2005 yılında patlama yapmış, bir anda üye sayısı artmış vs.
    Benim hep merak ettiğim bir konudur bu, acaba yönetim bu 2005 yılındaki patlamayı neye bağlıyor?

2005 ocak ayında üye sayısı: 35.000
    2005 aralık ayında üye sayısı: 130.000

DH o yıldan sonra DH oldu bana göre, kaldı ki ben de 2005 üyesiyim.

Knight Online faktörü der ve susarım

Katiliyorum.bende knight online sayesinde forumla tanistim nickimde ordaki karakterimin adiydi. Herneyse donanimhaber.com'u seviyorum ve burda olmaktan cok mutluyum Hala daha pvplerde knight oynarim koskocaman bi vakit kaybi ama bi bagimlilik.bunyeme iyi gelen bi ilac gibi. KO oynamaktan hayatima girmesinden cok pisman oldum ama Ko sayesinde tanistigim bu forum bana cok katki sagladi. Insanlar gunumuzde sabah kalktiginda yuzunu yikamadan twitterini facesini maillerini vs kontrol eder ben gune donanimhaberle gozlerimi aciyorum

Bde Knight sayesinde tanıdım , sens vardı efsanedir. Acaba ne yapıyor kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Gün merhaba,

Benim asıl sormak istediğim tek bir konu var. Eğer cevap vermek istersen verebilirsin. yok diyorsan da saygı duyarım. hatta özelden de verebilirsin.

Magicdeath ve yanında gidenler arasında daha sonradan " keşke aramızda olsalardı. o gün yaşananlardan pişman oldum" dediğin birisi veya olayın bütünlüğü var mı? Çünkü o olay belki de forumda yaşanan en köklü değişikliklerden birisiydi.

Ayrıca tek katıldığın toplu dh görüşmesi de 2006 yılındaki kadıköy buluşmasıydı sanırım.

Magicdeath forumdan ayrılp kendi forumunu kuran adam mı ?
    geçen konusu açılmıştı hatta forumu ne oldu diye

evet o.

• Forum insanı daha sosyal yapıyor değil mi ?

Facebook ve Twitter'da daha arkadaş çeveresi bağımlı daha kendine kapanık.
    Benim görüşüm bu. Zira forumda tanımadığın birisi ile nasıl ilişki kuracağını ve tanıyabileceğini öğreniyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Forum insanı daha sosyal yapıyor değil mi ?

Facebook ve Twitter'da daha arkadaş çeveresi bağımlı daha kendine kapanık.
    Benim görüşüm bu. Zira forumda tanımadığın birisi ile nasıl ilişki kuracağını ve tanıyabileceğini öğreniyorsun.

Kesinlikle

• quote:

Sistem dediğim dell 720 üzerine tanesi 15 bin dolar olan iki tane makina aldık.

aslında foruma süper tesla pc lazım...
    http://www.nvidia.com/object/personal-supercomputing.html

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.