Şimdi Ara

Gümrük parakende mağazasında (sirkeci ve erenköy) salomon speedcross ayakkabı, 200 lira

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
3
Favori
11.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta içi gördüm. Salomon vietnam üretimi speedcross spor ayakkabı 200 lira. bu ayakkabılar normalde 500-600 den başlıyor. koşanların gayet iyi bildiği bir ayakkabı.

bilgilerinize sunulur.
    erenköy de 27 çift , sirkeci de ise 233 çift görünüyor. bu mağazalarda kredi kartı da geçiyor. Bana orjinal gibi geldi ama sizde bi bakarsınız. Sonuçta satan devlet kurumu. https://uygulama.gtb.gov.tr/Tasfiye/

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

gümrük mağazalarından Ben de sık sık ürün alıyorum fakat devlet kurumudur orjinal satar düşüncesiyle hareket etmeyin genelde sahte replika ürünlerde olur örneğin Rolexler ;)

En son gerber bear grylls çakı aldım
    Sapsahte 20tl
    400 tl ye satılan rolexler en fazla 200 tl ederdi. İyileri zaten kendi adamları gelip bitiriyor. Edirnede gümrük mağazasına gelen çakallar, arada düzgün ürünleri enteran şekilde önceden biliyorlar o standa giderek 5 kişi birden ne var ne yok süpüyorlar. En son surface tabletleri 500 rl ye alıp internetten 5000 e okuttular . 64 gb lıkların arasına 256-512 gb ları sokarak sıradan vatandaşa bozuk düşük gb lılar kalıyor adamlar tek fiyat olan ürünlerden iyileri toplayıp götürüyor sistem çok iyi çakallar iyi para kazanıyor !!!
  • Sirkeci de olan adresi neresi hocam
  • İstanbul (Erenköy) Perakende Satış Mağazası
    Kayışdağı Mahallesi Dudullu Cad. No:4/2
    Ataşehir / İSTANBUL
    Tel: (216) 540 86 91

İstanbul (Sirkeci) Perakende Satış Mağazası
    Hocapaşa Mahallesi, Ebusuud Cad. No:17
    Sirkeci / İSTANBUL
    Tel: (212) 514 68 22
  • kesin vardır bir yamuğu..ya sahtedir ya başkabirşey..

yoksa çakal esnaf onu orada saniyede bırakmaz..200tl alır minimum 250tl satardır...
  • gümrük mağazalarından Ben de sık sık ürün alıyorum fakat devlet kurumudur orjinal satar düşüncesiyle hareket etmeyin genelde sahte replika ürünlerde olur örneğin Rolexler ;)

Sapsahte 20tl
  • Şimdi ürün var

"MUHTELİF İMİTASYON BİJUTERİ EŞYASI -YÜZÜK-"

yazıyor.. muhtemelen sahte diye el koydular.. sonra da kendi satıyor.. bu nasıl bir yaman çelişki böyle.. Sen kazıklarsan olmaz..sadece ben kazıklarım mantığı :-D

Almanyada ve ya gelişmiş ülkede davası görülür.. sana kdv gümrük vergilerini ödetirler.. mahkeme masrafları ödetirler....tekrar yapmıyacağına dair evraklar imzalatılır ve senden imha ve geri dönüşüm bedeli tahsilinden sonra ..ya imha edilir yada geri dönüşüme yollanır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

İstanbul (Erenköy) Perakende Satış Mağazası
    Kayışdağı Mahallesi Dudullu Cad. No:4/2
    Ataşehir / İSTANBUL
    Tel: (216) 540 86 91

İstanbul (Sirkeci) Perakende Satış Mağazası
    Hocapaşa Mahallesi, Ebusuud Cad. No:17
    Sirkeci / İSTANBUL
    Tel: (212) 514 68 22
    Erenköy adresine bak hele... tamam oradaki gümrük Erenköy olarak geçiyor ama Erenköy ile alakası olmayan bir yerdir... iyi ki adresini paylaşmışsınız.... gümrüğün orada satıldığını düşünmemiştim. Ben de Erenköy’de nerede bu yer diye düşünüyordum.
  • İşe yarar orijinal şeyler bulmanız neredeyse imkansız olanlarda dışarıda normal fiyatıyla aynı. Zaten biraz işe yarar birşey düşerse çevredeki esnaf buradaki çalışanları bağladığı için satışa çıkmadan önce alıp karıyla satıyor. Belki 10 kez uğramışımdır henüz çöp almak nasip olmadı.
  • ürünler sahte arkadaşlar orjinal olsa sana bana kalana kadar birileri alıp satıyor sirkeci gibi simsarın bol olduğu yerde imkansız hatta bu gümrük muhabbetinde genel olarak böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 4 Mayıs 2019; 18:48:51 >
  • ürünler bunlar ...https://www.aliexpress.com/item/Salomon-Speed-Cross-3-Cs-III-Mens-Running-Shoes-Professional-Outdoor-Male-Flywrite-Athletic-Breathable-Shoes/32975454095.html
    devletin ürünün orjinal ya da sahte olması ile ilgisi yok. bir şekilde gümrükte kalmış/yakalanmış/vergisi ödenmemiş malları yasal bekleme süresi sonunda satıyorlar olay bu ...
  • TuzsuzDELiBEKiR kullanıcısına yanıt
    Yalnız artık aliexpes sahte ürüne marka koyamıyor. Marka açıkça ilanda varsa ürün orjinal olmalı yoksa dispute açarak para iadesi yada ciddi indirim talebin kabul edilir. Yani ilandaki ürün %99 gerçek. Belki outlet yada kalite kontrole takılan ürün olabilir.
  • Giden arkadaşlar İç astarını çıkarıp resim çekebilirse orjinal olup olmadığını anlarız sağ taraftaki orjinal

Gümrük parakende mağazasında (sirkeci ve erenköy) salomon speedcross ayakkabı, 200 lira
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Ben AliExpress ten aldım salomon offical satıcısından kesinlikle orjinal dedi adam ama ürünün sahte olduğunu kanıtladım tüm paramı geri verdi AliExpress sağolsun yeni olan ayakkabı sahte

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

gümrük mağazalarından Ben de sık sık ürün alıyorum fakat devlet kurumudur orjinal satar düşüncesiyle hareket etmeyin genelde sahte replika ürünlerde olur örneğin Rolexler ;)

Sapsahte 20tl
    400 tl ye satılan rolexler en fazla 200 tl ederdi. İyileri zaten kendi adamları gelip bitiriyor. Edirnede gümrük mağazasına gelen çakallar, arada düzgün ürünleri enteran şekilde önceden biliyorlar o standa giderek 5 kişi birden ne var ne yok süpüyorlar. En son surface tabletleri 500 rl ye alıp internetten 5000 e okuttular . 64 gb lıkların arasına 256-512 gb ları sokarak sıradan vatandaşa bozuk düşük gb lılar kalıyor adamlar tek fiyat olan ürünlerden iyileri toplayıp götürüyor sistem çok iyi çakallar iyi para kazanıyor !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Ben AliExpress ten aldım salomon offical satıcısından kesinlikle orjinal dedi adam ama ürünün sahte olduğunu kanıtladım tüm paramı geri verdi AliExpress sağolsun yeni olan ayakkabı sahte

Yuh yaa, ne kadar benziyolar. Valla uzman olmak lazım anlamak için.

• quote:

ben iç astarı haricinde bir fark göremedim. siz nasıl kanıtladınız sahte olduğunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ben iç astarı haricinde bir fark göremedim. siz nasıl kanıtladınız sahte olduğunu?

Alıntıları Göster
    İç astar dahil tüm resimleri attım su testi yaptım onunda videosunu attım kabul ettiler
  • quote:

İç astar dahil tüm resimleri attım su testi yaptım onunda videosunu attım kabul ettiler

Alıntıları Göster
    ben de almayı düşünmüştüm de onun için soruyorum. peki ürün nasıl rahatlık açısından gerçeğini aratıyor mu? ya da ayağınıza giydiğinizde rahatlık açısından bu ayakkabı gerçek salamon değil hissi oluşturuyor mu? ya da gerçek olma ihtimali var mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ben de almayı düşünmüştüm de onun için soruyorum. peki ürün nasıl rahatlık açısından gerçeğini aratıyor mu? ya da ayağınıza giydiğinizde rahatlık açısından bu ayakkabı gerçek salamon değil hissi oluşturuyor mu? ya da gerçek olma ihtimali var mı sizce?

Alıntıları Göster
    orjinalini hiç kullanmadım resimdeki orjinal arkadaşıma ait gelen çakma gayet rahat topuk kısmının tabanı kalın fakat parmak uçlarına giden taban kısım ince yapılmış çok rahat şekilde zarar görebilir

• o mağazalara düzgün ürün gelmez, düzgün ürünü abileri gelip koli koli ucuza kapatıyorlar. Memurlara iş olsun, maaş alabilsin diye beş para etmez ürünleri de mağazaya pahalı fiyattan koyup mağazacılık oynuyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.