Şimdi Ara

Guild Wars 2 Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
17.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elinize sağlık incelemese iyi denilebilir zaten oyun güzel olmadı için çokta önemli değil :D :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • +Müzik seçimleri ve sesler çok güzel. İnsanı oyunun havasına sokuyor. Ben beğendim.
    -Oylamaya geçelim
    +Ben hayır diyorum.
  • İnceleme aceleye gelmiş belli de akşam mesai çıkışı mı seslendirilmiş onu bilemedim. He kaldı ki oyun çıkalı aylar olmuş siz halen WvW ve PvP footage içermeyen inceleme yapmışsınız. Hatta oyunu 5-6 saatten fazla oynadığınızı düşünmüyorum.

Erdinç bey riota geçince BSC ile lol blog sitesini ayırt edemez olduk.

• Türkiyede bu kadar oynayan varken bu kadar geç ve kısa bir inceleme olması beni şaşırrtı
    daha detaylı karakter vb bilgiler olabilirdi
    gerçi sitedeki wow reklamlarını görürsek bu normal
    değerlendiren insanlarında biraz önyargılarından kurtulmalı
    adamları güzel bir oyun yapmış iki dakikada kopyacı yaptınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsar82 -- 10 Ekim 2012; 20:00:06 >
  • Ben Gökan ın incelemesini bekliyordum.Böyle bir imkan varsa lütfen gerçekleştirin.

Ben bu oyunu 2 aydır durmadan oynuyordum fifa yüzünden bu ara ara verdim ama ben en az 9 puan bekliyordum bu oyun için.Metacritic ortalamasıda 90 zaten bu oyunun yani bnece haketmiyor bu puanı(pc gamer :94 puan ıgn :90 puan varmişti )

• WoW un o yüzeysel pakedini yarım saat inceleyipde koskoca GW2 e 6 dk ayırmanız ne kadar adaletli olduğunuzu göstermiş oldu...Dost Acı Söyledi

• Wow fanı bir siteden anca böyle bir inceleme çıkardı zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat bir inceleme . Direk wow fanından yapılan bir inceleme olmuş. Ayrıca toplam 6 dakikada anlatıvermiş koca oyunu. Hayır wow'un son yamasına yarım saat ayırıp,şu koca oyuna 6 dakika ayırması cidden çok komik olmuş. Son olarak diğer tüm ünlü sitelerin oyunun en kuvvetli yeri olarak gördükleri sese 6 verilmiş......KOMEDİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 11 Ekim 2012; 21:18:13 >
  • Benden abi tavsiyesi; o sese verilen 6 puanı kaldırın, oyunun hardcore oyuncuları basarsa burayı taş üstünde taş kalmaz demiş olayım. Evet bende söyliyeyim; gördüğüm en kötü Gw2 incelemesi ve evet onlarca gördüm

• oyunun sesine 6 vermiş hiç kendi sesine bakmadan kağıttan yazı okur gibi tanıtım yapmış ne vurgu var ne tonlama şiir okuyor sanki :D muhtemelen wow fanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafik kalitesi

Biraz hızlı inceleme yapın diyoruz ama bu kadar da salak saçma inceleme yapmayın lütfen.

+1
  • Bu incelemenin siteden kaldırılmasını talep ediyorum.Hiç inceleme yapmayın daha iyi.

• Arkadaşlar abartıyorsunuz biraz tamam inceleme kötü olabilir ama emek var sonuçta siteye ve incelemeye yapan kişiye saygınız yoksa emeğe saygınız olsun.
  • Şaka mı bu? İnceleme geç kaldı diyordum, keşke hiç gelmeseydi. Beril arkadaşımız şimdiye kadar " genel olarak " çerez diyebileceğimiz mmo ları inceliyordu. en azından benim öyle aklımda kalmış. ki hepsi güzel incelemelerdi. bu en kötü incelemesi herhalde. kağıda yazıp okuduğu belli. daha doğrusu okumaya çalıştığı. sözde incelemeye giriş cümlesinde bile bir iğneleme durumu var. seslere iyi güzel hoş deyip 6 vermesi.... ne desem bilemedim :D böyle bir inceleme BSC'ye yakışmadı bence. Belki aceleye gelmiştir (ki bu bile bir bahane değil) ama böyle bir sitede bu tarz amatörce bir inceleme videosu hiç olmamış. GW2'nin betasına katılmıştım. yani oyunu şu an oynamıyorum fanı filan da değilim. sunucu değiştirmenin ücretli olması mı? aylık ücret olmayan bir oyun için bence hiç bir şey. sanki oyunun zorla kötü yerlerini bulmaya çalışmış gibi hissettim açıkçası. ki onuda becerememiş zaten. BSC'nin Free To Play sitesi açıldığında yoğun bir şekilde f2p oyunları video incelemeleri gelir diye ümit etmiştim. Beril arkadaşımız daha çok ağırlık verir diye düşünmüştüm. Türkiye'nin mmohuts.com'u olur diyordum ( siteyi bilen bilir ). O da olmadı. Tabi bu biraz farklı bir konu. GW2 incelemesine tekrar gelirsem, eğer bu inceleme siteden kaldırılırsa kimsenin yadırgayacağını zannetmiyorum. Yanlışlık filan olmuş, kuzen yüklemiş filan diyin biz yemeye hazırız. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

Bu incelemenin siteden kaldırılmasını talep ediyorum.Hiç inceleme yapmayın daha iyi.

Katılıyorum......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 11 Ekim 2012; 21:35:34 >
  • Bu oyun mmorpg dünyasında tektir.Videoda saydığınız diğer oyunlar ile arasındaki tek ortak taraf mmorpg olmalarıdır.
  • İnceleme de o kadar öv öv öv... Sonra git 8.5 ver oyunu hiç oynamadım ama cidden bu kadar övülüp 8.5 verilmesi garibime gitti.

• Bence Haksız olarka taraflı düşnüüyorsunuz Guild Wars 2 bunu hakediyor Wowun sadece mop bile 2.7 sattı bu oyun kaç sattı ? O kadar abartılcak birşey yok . Gayetde güzel inceleme olmuş.

• Arkadaşlar Bu editöre kalmış birşey puanlama o kadar sitenin puanlaması aynımı Wow gibi bir oyunu senelerce oynayan birine gw 2 nasıl güzel gelsinki ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.