Şimdi Ara

Guild Wars 2 Video İnceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
17.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bsc deki videolar iyi fakat mmoları inceleyen bayanın değişmesi lazım wow harici koca bir sıfır incelemeleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Bsc deki videolar iyi fakat mmoları inceleyen bayanın değişmesi lazım wow harici koca bir sıfır incelemeleri

oyunu 5 dk oynayıp 7 dk video hazırlarsa böyle olur tabi :D wow un kıydırık patch lerine bile 30 dk inceleme yapıyorlar. ortada bişey olsa bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: helans21

can_38

Hızını alamamış Day-Z bile laf atmış.

Ulen Gw 2 diyorsunuzda day-z her bölümü 15000-20000 kere izlenirken bu 9000 kere izleniyor o izlenme sayısıda yorum atarken video açılıyor ondan :D

Day-Z Video'su ile bu birmi ? Mmo-rpg aylarca incele yine bitmez. Editörler zaten diyorki oyun elimize yeni geçmiş.

Bu Kız 2 hafta boyunca durmadan Gw2 kadar sıkıcı bir oyunumu oynasın ? Siz aceleye getirdiniz . Hani gw2 incelemesi yok wow'un yüzeysel incelemesi bile var filan dediniz aceleye geldi. Bu yorumlardan sonra Umarım Bsc takip edicek kadar yüzsüz olmasınız.

Okuduğunu idrak edememe gibi bir problem var sanırım arkadaşta. Açıkçası Day-Z hiç ilgimi çekmiyor ama benim ilgimi çekmiyor diye yayınlamasınlar demedik ama Day-z yüzünden incelemeler sıkıntıya düşüyorsa-azalıyorsa veya kalitesizleşiyorsa çekilmemesi lazım bence. Gw sana katılmamakla birlikte "sıkıcı" bir oyun olsa bile işi bu incelemeyi yapacaksa oynayacak gerekirse 1 yıl oynayacak. Ha 10 dk oynayıp 5 dk incelerse de herkes istediği gibi eleştirir sana düşmez kimin ne yapacağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: Amrothrim

Arkadaşlar bazılarınız çok saçmalamış ve saygı sınırını çok aşmıssınız, karşıda ki bir kadın ve daha nazik kelimeler seçmeniz gerekiyor. Onu geçtim karşıda ki bir insan! Ona böyle şeyler demeden önce iki kere düşünmelisiniz. Kıçıkırık bir oyun yüzünden yerin dibine sokup çıkarmakta ne oluyor. Herkese saygı verilmez hakedilir ama saygı göstermek hakaret etmemek değildir, bir insana asla hakaret etmemelisiniz size doğrudan zararı dokunmadıkça! İncelemeyi bende beğenmedim oyunuda oynamadım ama WoW'un ek paket incelemesi yarım saatken bunun 8 dakika olması komik olmuş. Arkadaşlar oyunda bir çok şey var diyorlar ve bir günde 80 level oldum diyenler var o zaman incelemeyi yapan arkadaşımızın hataları burdan belli olmaya başladı yalnız bunları söyleyende sitede, videoda hiç emeği geçmeyen ve hiç bir faydası olmayan tüketici gruptan, hayır bu insanlar nasıl yorum yaparken hakaret edebiliyor anlamıyorum çok mu zarara girdiniz böyle birşey olunca. Fanboylukta sınır tanımıyorsunuz. Bide BSC çok dürüst davranmış (amacım yalakalık değil, çok fark var) hakaret edenlerin bile yorumlarını yayınlamış. Bu arada demin söylediğimden devam edeyim ama çok sinirlendim o olaya. Ya arkadaşım sen kimsin ki bu incelemenin yeniden yapılmasını veya kaldırılmasını talep ediyorsun? Çok sinir bozucu birşey.

Bu arada biride Day-Z çok uzamadı mı diyorda arkadaşım sanane? izleyenler var ve keyif alınıyor hala. Çok bencilce davranıyorusnuz ya istedikleri kadar devam ettirirler isterlerse 1000 bölüm yaparlar. Daha çok söylerdim ama gerek duymuyorum, umarım mesajı almıssınızdır.

Bu arada bu oyun yakında sönüp gider demedi demeyin. Grafikleri kayda alınmayacak kadar sıradan, seslendirmeler orta, oynanabilirlik iyi. Seslendirmelerden laf atıyorsunuz anlamıyorum arkadaşlar bu kadar uyumsuz bir seslendirme olabilir mi? Yaralı bir insan ses sanatçısı gibi cümleye giriş yapıyor. Yani bu oyun yakında insanları sıkar ve unutulur, demedi demeyin. Eğer dediklerim yanlış çıkarsa bende alıp oynuyor olurum siz demeden. :D

Elbette DAY-Z ile karşılaştırma yapıcam. Ayrıca bunun içinde senden icazet alacak halim yok. Biraz düşünürsen neden böyle bir karşılaştırma yaptığımı anlarsın.Bu eleştiri elbette iki oyunu karşılaştırma amaçlı değil.Amaç BSC'nin inceleme politikalarındaki tutarsızlık.

Sonuçta Day-Z bir MOD'dan ibaret. Kendisinide beğenerek oynamışlığım vardır. Ama böyle bir MOD'a BSC her hafta yarımşar saatlik videolar hazırlayor, mevzu yılın en iyi MMORPG'si olmaya aday bir oyuna gelince 6 dakikalık inceleme yapıyor.Oda okuyucuları tamamen yanlış yönlendiren,taraflı olduğu belli.

İsterse her hafta ikişer saatlik DAY-Z videoları hazırlasın.Ama bunu yapıyosada en azından böyle bir MMORPG'yede tarafsız yarım saatlik bir inceleme yapsın.

Ayrıca şu saçma saçma sapan BSC fanlığını bırakın artık. Bu sitenin yaptığı elbette çok güzel işler oldu ve olmaya devam ediyor. Ama son zamanlarda kalitesini düşürdüğüde ortada.Hele şu incelemeyi savunanlar bence hiç konuşmasın. Çünkü aslında ortada bir inceleme değil, birileri için yapılmış karalama kampanyası var.

EKLEME: Şu oyunu eleştirmek adına BSC fanlığı yapan şahıslar dikkat etsin. Çünkü eleştirdikleri oyun, bir çok ünlü oyun sitesi tarafından bırakın yılın en iyi MMORPG'sini, GOTY olmaya
    aday olarak gösterilen bir oyun. Adamlar beta aşamasında en az 20'şer dakikalık 5-6 video hazılayıp takipçilerini sunuyor,BSC 6 dakika ile olayı geçiştiriyor.Sonrada siz bunları savunuyorsunuz. Hayır bide emekten bahsediyorsunuz. Yukarda arkadaş çok güzel bahsettmiş. "O ZAMAN ARANANET'İN 5 YILLIK EMEĞİ NE OLUYO
    R"

BSC Fanlığı mı? Kaç tane fanboyluğumu gördün benim?? İstediklerini yaparlar sen buraya bi ücret ödemiyorsun. Beğenmessen gidebilirsin. Bu arada GOTY almaya aday demissinde ben pek goty alıcak bir oyun görmedim, arkadaşlarda yazmış insanlar oyunu bırakıyor diye. Yine yılın faillerinden biri olucak.
  • İnceleme baştan savma ve yetersiz olmuş.İnceleme hatalar ile dolu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

İncelemedi demesinler diye yapılmış bir çalışma.İnceleyen şahış wow dan başını kaldırıp nasıl incelediyse , tek kelime ile rezalet bir inceleme.Bsc gitgide gözümden düşüyor.

+1
  • İnceleme gayet art niyetli hazırlanmış. İnsanların bu kadar emek verip, yatırım yaptıkları bir oyuna bu kadar üstünkörü inceleme hazırlamak, en kibar tabir ile ayıptır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERAGORN

WoW un o yüzeysel pakedini yarım saat inceleyipde koskoca GW2 e 6 dk ayırmanız ne kadar adaletli olduğunuzu göstermiş oldu...Dost Acı Söyledi

• Keşke inceleme daha uzun ve daha iyi yapılabilseymiş hangi videoda olduğunu hatılamıyorum ama bsc çalışanlarından biri daha önce hiç mmo oynamadım ama GW2 yle başlıcam dediğini bile hatılıyorum,
    GW2 dövüş sistemi, oyuncunun kendi kişisel hikayesi, zindanları, birbirinden farklı ırkları, meslekleri, dinamik eventleriyle çok çok kaliteli bir oyun dinamik event demişken bi arkadaşımdan alıntı yapmak istiyorum, dinamik event dediğimiz olay şöyle gerçekleşiyo, siz mahalldesiniz ve öylece arkadaşlarınızla eğleniyosunuz birden bi haner geliyo aşağıdaki mahallede maç var koşun maça gidiyoz :) işte bunun oyundaki halide yetişinnnn eşkiyalar tarlamı bastı kurtarın beni diyen bi köylü veya ''X'' ejderhası şurda görüldü herkesin yardımına ihtiyacımız var diyen askerle gibi :) kendimi kaybetmişin biraz uzun yazdım sanırım demem o ki sadece ufakdan dinamik eventlerden bahsetmek bile çok daha uzun yazılara anlatımlara gebeyken bsc ekibinin bu kadar sığ ve göz ucuyla bi inceleme yapmaması gerektiğini düşünüyorum, bi de şunuda söylemek istiyorum normalde hiç böyle bi yazı yazmam ama kendimi zorundaymışım gibi hissettim ve diğer mmo oyuncularının hey bakın Tyria dünyasında sizi neler bekliyo bunları kaçıtıyosunuz demek olmakdı;)
    Son olarak eleştirmek elbette hakkımız arkadaşlar öyleki eleştiri almak bi siteyi, ürünü, mağazayı, restoranı vs.vs. daha iyi yapar ama bunu saygı çerçevesinde ve birbirimizle dalaşmadan yapmak herkes için daha güzel olurdu diye süşünüyorum
    İyi Oyunlar,
    T.DEMİR
  • Sacmalik
  • Bu kadar olumsuz yoruma rağmen inceleme neden hala yayında ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

Bu kadar olumsuz yoruma rağmen inceleme neden hala yayında ?

[sizer=red]Guild Wars 2 Video İnceleme

Son cümlede aslan yatar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: helans21

can_38

Hızını alamamış Day-Z bile laf atmış.

Ulen Gw 2 diyorsunuzda day-z her bölümü 15000-20000 kere izlenirken bu 9000 kere izleniyor o izlenme sayısıda yorum atarken video açılıyor ondan :D

Day-Z Video'su ile bu birmi ? Mmo-rpg aylarca incele yine bitmez. Editörler zaten diyorki oyun elimize yeni geçmiş.

Bu Kız 2 hafta boyunca durmadan Gw2 kadar sıkıcı bir oyunumu oynasın ? Siz aceleye getirdiniz . Hani gw2 incelemesi yok wow'un yüzeysel incelemesi bile var filan dediniz aceleye geldi. Bu yorumlardan sonra Umarım Bsc takip edicek kadar yüzsüz olmasınız.

Hala mevzunun DAY-Z ile alakalı olmadığını anlamayan tipler var ya.Arkadaşım bu bir misal. Ayrıca Day-Z nin bu kadar izlenmesini sebebide BSC işte. Yani BSC oyuncuyu ne tarafa kanalize etmek isterse otarafa doğru kanalize ediyor. Buda çok normal. Yani eğer DAY-Z yerine başka oyunlar içinde bu denli videolar çekilse onlarda farklı olmazdı.

Anlayın gari. Bahsettiğim şey çok basit.Bir MOD oyuna her hafta yarım saatlik videolar çekiliyorki,izleyeni varsa tamam çekilsin. Şöyle bir oyuna ise 6 dakikalık inceleme yapılıyor. Bunu anlamak çokmu zor.....

Sana katılıyorum, haftalık video çekildi ve tabi ki türkiye de ciddi anlamda işin sürekliliğini getiren BSC, her şeyin acemilik dönemi vardır bu gibi durumlarda normal karşılamak gerekli eleştiri olmalı olursa daha iyilerini izleriz, Beril in daha önceki videolarınıda izledim hemen hemen hepsinde eleştirdim, şunuda belirtmeliyim her video da daha iyiye gidiyor, ÖRN: daha önce izlediğim video da sesini farklı tonda çıkarmaya calışıyordu ve buda çok komik oluyordu, bu video da o izlediğimden daha iyi ses tonu var.

Bence MMO icin video hazırlamak zordur ve şuana kadar gördüğüm yanlış başlıklar altında yayınlanması ve derecelendirme yapılması, buda düzeltilirse daha iyi olacaktır.

Not: Alakasız olacak ama DAY-Z final videosunun sonunda bir müzik var adını bilen varsa söylesin Yotube yi talan etmekten kurtulurum.
  • ne bir dungeon ne bir wWw sahnesi koyulmamış aşırı kötü bir inceleme resmen taraflı olmuş
  • Güzel video elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

196 mb ram miktarımla zar zorda olsa yorumu yazıp gmaile girip onaylatmak zorunda bıraktıran bu boş incelemeyi şiddetle kınıyorum bu güzel oyuna bu yakışırmı benim alacagım 120 tllik oyun bumu olmamış hiç beril editorun yayınladıgı videolar çok olumsuz çerezlik niyetine fragman diyebilirim

Allah aşkına o girdiğin pc den bu siteye zor girdin ama bu videoyu izleyebildin he tatlı su kurnaz ı seni saf mı sandın milleti :)
  • Rica ediyorum kimse Allah aşkına kimse şu skill bar la ilgili bir şey söylemeyecek mi farkında mısınız bilmiyorum ama tera rift wow bu tarz oyunlardan yanı sıra bu gw 2 de sol taraftakı skıll bar çok canımı sıktı 5 adet skıll acılıyor ve her yenı sılah taktıgımızdao skıller sılınıyor ve yerıne o sılahın kendıne aıt skıllerı gelıyor saçma olmamıs mı veya mantıgı nedır su anda 7 level a kastım 8 ay once almıstım oyunu birisi bır acıklama getırırse sevınırım
  • Gerçekten oyun müzikleri harikaydı puana şok oldum. Bu incelemeyi yeni görüyorum, guild wars 2 gibi bir oyuna bu kadar şip şak bir inceleme olmamış.

Ama bazı arkadaşlarda eleştirinin dozunu kaçırır cinsten yorum yapmış.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.