Şimdi Ara

Güç Tuşunu Kullanmadan kilit açma [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
10
Favori
22.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulduğunuz cevapları ilk mesaja eklerseiz iyi olur. Ana Konu demişsiniz ama özen gösterin biraz ki insanlar cevaba daha kolay ulaşabilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

bulduğunuz cevapları ilk mesaja eklerseiz iyi olur. Ana Konu demişsiniz ama özen gösterin biraz ki insanlar cevaba daha kolay ulaşabilsin

Müsait zamanda düzenliycem. Teşekkürler öneri için
  • Auto Screen On sensörü bozdu galiba, telefon kendiliğinden tuşa basmış gibi ışığını açmaya başladı. Kapattım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Auto Screen On sensörü bozdu galiba, telefon kendiliğinden tuşa basmış gibi ışığını açmaya başladı. Kapattım ben de.

Telefon görüsmesi yaparken ekran kapanıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Auto Screen On sensörü bozdu galiba, telefon kendiliğinden tuşa basmış gibi ışığını açmaya başladı. Kapattım ben de.

Telefon görüsmesi yaparken ekran kapanıyor mu?

Onu tecrübe etmedim, sadece masada durduğu yerde ışığı açılıp kapanmaya başladı.
  • Yakınlık sensörü hiç mantıklı değil. Ekran kapanmasın diye oyun mu oynamayacaksınız? Zaten sensörün de ömrünü kısaltır büyük ihtimal, zaten dandik sensör.
  • "Hovering Controls" kullanıyorum ben de elini basılı tuttuğunda "Hold" seçeneğine program olarak "Lock Screen" i tanımladım. Elimi sensörde tutuyorum ya da kılıfı kapatıyorum tuş kilitleniyor, elimi sallıyorum telefon uyanıyor güzel oldu.
  • Benim s3 de guc dugmesi takilmaya basladi. Menu tusuyla kiliti acsamda tekrar kapatamiyorum. Bunu bende değiştirebilir miyim ? Cihaz rootlu yeterki oluyorsa bilelim

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapadığımda ışık sensöründe kırmızı güçsüz bir lazer yanıp sönüyor pil götürür ama fark etmezsiniz bile lazer de ancak karanlıkta görünüyor. Program önerisi ve kullanım önerileri hakkında çok teşekkürler, saygılar...

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Zaten g-sensor (g kuvveti sensörü) gdiğer adıyla merkezkaç kuvveti ile çalışan bir sensor. @01001101

• bir sitede buldum g2 arayüzü ile isteyene pm atarım
  • Hocam yanlış mı anladım? Kılıfsız mı kullanıyorsunuz, auto screen on u?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Hocam yanlış mı anladım? Kılıfsız mı kullanıyorsunuz, auto screen on u?

ben kılıf-jelatin tarzı hiçbir şey kullanmam asla. telefonu olduğu gibi kullanırım ve evet kılıfsız olarak auto screen on kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Hocam yanlış mı anladım? Kılıfsız mı kullanıyorsunuz, auto screen on u?

ben kılıf-jelatin tarzı hiçbir şey kullanmam asla. telefonu olduğu gibi kullanırım ve evet kılıfsız olarak auto screen on kullanıyorum.

vayy beeee
  • akare+bkare=ckare kullanıcısına yanıt
    neden şaşırdın ki hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

neden şaşırdın ki hocam

Ben de denemiştim ekran sürekli açılıp kapanıyordu, sensöre yanlışlıkla dokunup durduğum için

• quote:

quote:

neden şaşırdın ki hocam

Ben de denemiştim ekran sürekli açılıp kapanıyordu, sensöre yanlışlıkla dokunup durduğum için

telefonu elde tutarken sorun olabiliyo. gerçi ben genelde elimde taşımadığım için sorun yaşamıyorum.

bu uygulama çok işime yarıyor. bisiklet kullanırken tek elle telefonu cebimden çıkardığımda ekranın hiçbir tuşa basmadan anında açılması çok iyi.

• merhaba arkadaşlar.

ben discovery 2 kullanıyorum, yeni aldım, güzel telefon sıkıntısız kullanıyorum ancak bu formdada yazdığı gibi (power) açma kapama tuşu ilerde sıkıntı yaratabilecek gibi onun için,.

(auto screen on) programını indirdim gayet güzel program kullanıyorum (bu programla ilgili yine bu formda çok güzel açıklamalar var.)

ancak (auto screen on) programı 5-10 dakikada bir kendi kendine açılıp 5-10 saniye sonra geri kapanmaya başladı.

bu sorunun çözümü hakkında bilgisi olan var mı acaba.
  • merhaba arkadaşlar.

ben discovery 2 kullanıyorum, yeni aldım, güzel telefon sıkıntısız kullanıyorum ancak bu formdada yazdığı gibi (power) açma kapama tuşu ilerde sıkıntı yaratabilecek gibi onun için,.

(auto screen on) programını indirdim gayet güzel program kullanıyorum (bu programla ilgili yine bu formda çok güzel açıklamalar var.)

ancak (auto screen on) programı 5-10 dakikada bir kendi kendine açılıp 5-10 saniye sonra geri kapanmaya başladı.

konuyla alakasız ise özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortaklara

merhaba arkadaşlar.

konuyla alakasız ise özür dilerim.

çözümü bulabildin mi hocam, bende de aynı sıkıntı var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.