Şimdi Ara

Güç Tuşunu Kullanmadan kilit açma [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
10
Favori
22.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g2 deki gibi iki kere vurunca açamaz mıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

lg g2 deki gibi iki kere vurunca açamaz mıyız?

Şuana kadar görmedim ama güç tuşunu kullanmadan açıp kapatabiliyorum. Auto screen of programını anlatmış zaten önceki sayfada 01001101 nickli arkadaş. Gayet de stabil. Cepten çıkardıktan sonra ekran açılıyor. Ekranı kapatmak içinde screen off widgeti var yine google playde iki programda. İkiside çok kullanışlı. Ama alışkanlık olmuş bu programları kullandığım halde güç tuşunu kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolgarslan

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

adama illa root attırcanız yani herşey rrootlu

root gerekmiyor

Yeni farkettim onu becerdim valla güzel oldu. Keşke cebimize konuncada ekrani kitlesel

quote:

Orijinalden alıntı: trepacismail

auto screen on yaptım çok iyi oldu @apoykalips in de dediği gibi flip cover ile çok iyi oluyor. ceinden çıkarıp kılıfı açıyosun telefon açılıyor falan çok şekil oluyor
    acaba bunu kılıfın kapağını kapatınca tuşları kiilitleyeni de var mı ? Çok mu şey istiyorum

arkadaşın anlattığı programı indirmek google playe girdim auto screen on diye arattım, "Auto Screen On Off (Smart Cover)" diye bir program daha çıktı. bahsedilen programa çok benziyor, flip cover ile kullanmak için uygun olabilir. aynı şekilde elinizi sensöre getirdiğinizde açılıyor ekran. tekrar sensöre getirip elinizi çekmezseniz ekran kapalı kalıyor. tabi bu kapatma işlemini de flip cover gerçekleştiriyor. denemenizi tavsiye ederim. sanırım sırf bunun için flip cover alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: oFfSpR!nG

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

adama illa root attırcanız yani herşey rrootlu

root gerekmiyor

Yeni farkettim onu becerdim valla güzel oldu. Keşke cebimize konuncada ekrani kitlesel

quote:

Orijinalden alıntı: trepacismail

auto screen on yaptım çok iyi oldu @apoykalips in de dediği gibi flip cover ile çok iyi oluyor. ceinden çıkarıp kılıfı açıyosun telefon açılıyor falan çok şekil oluyor
    acaba bunu kılıfın kapağını kapatınca tuşları kiilitleyeni de var mı ? Çok mu şey istiyorum

arkadaşın anlattığı programı indirmek google playe girdim auto screen on diye arattım, "Auto Screen On Off (Smart Cover)" diye bir program daha çıktı. bahsedilen programa çok benziyor, flip cover ile kullanmak için uygun olabilir. aynı şekilde elinizi sensöre getirdiğinizde açılıyor ekran. tekrar sensöre getirip elinizi çekmezseniz ekran kapalı kalıyor. tabi bu kapatma işlemini de flip cover gerçekleştiriyor. denemenizi tavsiye ederim. sanırım sırf bunun için flip cover alacağım

sorunlu ama o gelen çağrıları kapatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nizarss
    sorunlu ama o gelen çağrıları kapatıyor

ha onu bilmiyordum. uyardığınız için teşekkür ederim.
  • Şuraya bir rezerve alayım yarın deneyip yorumu yaparım. Power tuşu basa basa bozulacak farklı bir ekran açma şekli şart

• Arkadaşlar ProximtyScreen Off Programını kullanıyorum.Ekranı açma ve kilitlemesi çok başarılı.Pro versiyonunu .apk olarak bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exbet

Arkadaşlar ProximtyScreen Off Programını kullanıyorum.Ekranı açma ve kilitlemesi çok başarılı.Pro versiyonunu .apk olarak bulabilirsiniz.

Calisma prensibini anlatir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Arkadaşlar ProximtyScreen Off Programını kullanıyorum.Ekranı açma ve kilitlemesi çok başarılı.Pro versiyonunu .apk olarak bulabilirsiniz.

ben anlatayım :)

programın çalışma prensibi proximity yani öndeki sensör sayesinde güç tuşunu kullanmadan telefonu kilitleyip uyandırmaya yaramasıdır. birde ışık sensörü var ama nasıl kullanılacağı hakkında bir fikrim yok. genel olarak auto screen on'a benzer özelliklerde bir program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsmoke

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

ben anlatayım :)

programın çalışma prensibi proximity yani öndeki sensör sayesinde güç tuşunu kullanmadan telefonu kilitleyip uyandırmaya yaramasıdır. birde ışık sensörü var ama nasıl kullanılacağı hakkında bir fikrim yok. genel olarak auto screen on'a benzer özelliklerde bir program.

Auto screen on+screen off'dan yeterince memnunum. O yüzden denememe gerek yok

Ama yardımcı bir program. Teşekkürler

• ben yükledimde şöyle bir sıkıntı var mesela telefonun ekranı açık kendi kendine kapanmaya bıraktıgımda düğme veya screenoff türü program kullanmadan sensör aktifleşmiyor. yukardaki dediklerim ile kapatırsam sensör aktifleşiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

ben yükledimde şöyle bir sıkıntı var mesela telefonun ekranı açık kendi kendine kapanmaya bıraktıgımda düğme veya screenoff türü program kullanmadan sensör aktifleşmiyor. yukardaki dediklerim ile kapatırsam sensör aktifleşiyor.

Auto screen programında bende de böyle bir sıkıntı var.

• ışık sensörü ile açmak için autoscreen on programı güzel
    hareket sensörü ile açmak için shake screen on programı güzel hassasiyet ayarları bile var.
  • Screen Off uygulaması ile birlikte kullanınca güç tuşuna gereksinim kalmadı. G sensör ile de başarılı çalışsa daha iyi olurdu.
  • konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim.bende yaptım bakalım memnun olursam devam.
  • Arkadaşlar, market'de arattığımda iki program var
    1) Auto Screen On
    2) Auto Screen On Off (Smart Cover)

hem burada ki hemde markette ki yorumları falan okudum, pek bir ayrıcalık yok gibi.
    Bilgisi olan arkadaşlardan yardı alabilir miyim....
    Teşekkürler...

Edit: Eklemem gerekirse istediğim şey, kılıfı kapatınca ekran kapansın, açınca ekran açılsın. Sms, whatsap gibi mesajlarda da uyarı ışığı yanıp göstersin İstiyorum... Çok şey mi istiyorum :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarist -- 31 Ocak 2014; 19:36:08 >
  • Auto screen on bende sürekli açık kalmıyor telefonu cebe atıyorum yarım saat sonra çıkarıyorum sensör kapanmış oluyo bi de çalışma süresini uzattım ayarlarından :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarist

Arkadaşlar, market'de arattığımda iki program var
    1) Auto Screen On
    2) Auto Screen On Off (Smart Cover)

hem burada ki hemde markette ki yorumları falan okudum, pek bir ayrıcalık yok gibi.
    Bilgisi olan arkadaşlardan yardı alabilir miyim....
    Teşekkürler...

Edit: Eklemem gerekirse istediğim şey, kılıfı kapatınca ekran kapansın, açınca ekran açılsın. Sms, whatsap gibi mesajlarda da uyarı ışığı yanıp göstersin İstiyorum... Çok şey mi istiyorum :) :)

E dediğini zaten 2.program ile yapabiliyorsun.

Bildirim ışığı içinde lg notifications uygulamasına bak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.