Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.628
Cevap
31
Favori
245.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burhan sen kimi tutuyorsun ne güzel 970 sli yapacaz.
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Ben bilmiyorum bu işleri neo, tecrübe edenler anlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

Orijinalden alıntı: rezes

549,99$ Gigabyte GTX980 2 adet alsak

items (2): $1,099.98
    Shipping & handling: $46.97
    Total before tax: $1,146.95
    Estimated tax to be collected: $0.00
    Import Fees Deposit $206.45
    Order total: $1,353.40 YANİ 3000TL geliyor adeti 1500TL

TR deki Distrib. + satıcıların az insaflı olması gerek.

gümrükte takılma olanağı yüzde99.9
    o fiyat yurt dışı ordan alanlara geçerli yada yanında getirenlere

+çoğu arkadaş yanlış bilgi veriyor.. yurt dışından amazon newegg alınan kartı
    burdaki ithalatçı vektron nasıl garantiye alcak? sen adamı es geçip kendi imkanlarınla getiriyorsun serviside sen ver küfürdür

Garanti konusunda birşey diyemem lakin gümrüğe takılması bence saçma zaten gümrük vergisini alıyor ödeme yaparken be gümrüğe odemedini yapıyor bir sürü. Kişi alım yapmış bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    sanamı yazdım ben hayırdır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rezes

549,99$ Gigabyte GTX980 2 adet alsak

items (2): $1,099.98
    Shipping & handling: $46.97
    Total before tax: $1,146.95
    Estimated tax to be collected: $0.00
    Import Fees Deposit $206.45
    Order total: $1,353.40 YANİ 3000TL geliyor adeti 1500TL

TR deki Distrib. + satıcıların az insaflı olması gerek.

gümrükte takılma olanağı yüzde99.9
    o fiyat yurt dışı ordan alanlara geçerli yada yanında getirenlere

+çoğu arkadaş yanlış bilgi veriyor.. yurt dışından amazon newegg alınan kartı
    burdaki ithalatçı vektron nasıl garantiye alcak? sen adamı es geçip kendi imkanlarınla getiriyorsun serviside sen ver küfürdür

Import Fees Deposit kısmında vergisini eklemiş zaten. Amazon hallediyor o işi ugraşmaya gerek yok ekstra. Az fazla yüksekten hesap ediyor ama itariz edince o farkı veriyor.

Import Fees Deposit

The Amazon Global Program offers customers a unique service: duty and tax estimation during checkout and customs clearance on your behalf for certain eligible countries. When products are shipped to the eligible countries using eligible ship options included in the Amazon Global Program, an Import Fees Deposit will be estimated and collected for the shipment. With your authorization, such funds will be used by the carrier or another agent to pay the Import Fees on behalf of you (or the recipient's behalf) to the appropriate authorities of the destination country (See detail below).

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

bro gtx 970sli müthiş ve çok güçlü düzenek 3570k ile bunu yapmıcaksın dimi?
    o tarz cpu kullanıp 780 sli 780ti sli yapıp sonra nefes almadan 4770k /4930k geçenleri tanıyorum..

OneTreeHill Import Fees Deposit $206.45 mı alıyor 2 gtx 980e gümrük vergisi amazon?

newegg türkiyeye kargo vermiyordu alımda değiştimi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Merhaba.

Evganin fanlarinin gürültü duzeyi rakiplerine göre yüksek. Pcb bileşenleri de zayıf. Rekabet için de fiyatları düşük tutmuş olabilir.

Bu yazıyı biri bana açıklayabilirmi ? evga dandik mi yani ? almayalım mı ?

ciddi soruyorum cunki bu kartı almayı düşünüyodum

evga kaliteli bilinen bir marka. Zayıf olduğunu ilkkez duyuyorum.

Amazon'dan alımda, kart elinize geçtiği haliyle arızalı ise (DOA ), nasıl bir yol izliyorsunuz? Nedensiz iade gibi bir hak var mı?
  • SLI 970 ile 980 arasında performans olarak ne kadarlık bir fark var..980 almayı düşünüyorum ama 970 SLI; 980 ni performans olarak en az %30 falan geçiyorsa 2 tane 970 SLI yapmak daha mantıklı görünüyor.Gerçi kimileri SLI performansı tek Cpu performansı gibi beğenmiyor.Fpslerde ani düşmeler olduğunu belirtenler var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 20 Eylül 2014; 2:46:53 >
  • quote:

quote:

o tarz cpu kullanıp 780 sli 780ti sli yapıp sonra nefes almadan 4770k /4930k geçenleri tanıyorum..

OneTreeHill Import Fees Deposit $206.45 mı alıyor 2 gtx 980e gümrük vergisi amazon?

Evet 206$. 6$ fazlası var % 18 den. Gerçi avrupa dışı %20 di.

Newegg de hala amerikadan iste tarzı sitelerle alınabilir.Ya da DHL Easy Shop,nybox

http://www.computeruniverse.net/ de güzeldir. Euro fiyatları ama tax free olayı var ondan makul. Garip tarafı fan eklesende 25 yavro kargo full tower kasa eklesen de.

• quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

quote:

Newegg de hala amerikadan iste tarzı sitelerle alınabilir.Ya da DHL Easy Shop,nybox

http://www.computeruniverse.net/ de güzeldir. Euro fiyatları ama tax free olayı var ondan makul. Garip tarafı fan eklesende 25 yavro kargo full tower kasa eklesen de.

amazondan ürün aldım tutar 78dolardı düşük olduğundan takılmadı uçak dhl kargo 2günde istanbulda idi

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

OneTreeHill bu kontrolcüyü denemezse yazık olur dedim ben denedim

• demircibu kullanıcısına yanıt
    Import Fees Deposit zaten en başından kesildiği için gümrükte takıldıktan sonra firma sizin adınıza ödemeyi yapıp masrafları karşılayıp ürünü teslim eder. Ortada anormal bir durum yok yani :))

Evga uluslararası garanti sistemine sahip olduğu için dünyanın her yerinde distribütörlük alan firmalar Evga garanti kurallarını kabul etmek zorundadır. Bu yüzden kartı yurt dışından aldıktan sonra evga.com üzerinden kayıt ettiyseniz burada bir sorun olduğunda servise verebilirsiniz. Garanti süreci devam eden kayıt altındaki bütün kartların garantisini vermek ve gereken hizmeti sağlamak gibi maddeleri kabul ettikleri için işin o kısmı kullanıcının umurunda olması gereken bir şey değil.

Yurt dışından kart alırken Evga dışında kart almak saçma olur çünkü sadece Evga bu denli müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet sunabiliyor. Başka markalardan alınan kartların servisini diğer firmalar üstlenmez Türkiye'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

Orijinalden alıntı: boogiee90

256 bit olmuş yeni kartlar. bu bi sıkıntı yapar mı ki? 780 384 bit mesela

Testlerin sonuçlarına göre sıkıntı yaratmadığı ortada, GPU'daki L2 cache miktarı 2 mb bu sefer, GPU bellek bant genişliğini daha verimli kullanıyor, tabloda 7 ghz'lik belleğin etkisinin 9.3 ghz'deki bellek bant genişliğine denk olduğu beliritilmiş. GTX 900 serisinde 1 gb fazladan vram avantajı da var, bellek yönetimine göre darboğaz olması söz konusu olamaz.

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

++++ Pixel Rate performansı çok iyi 64rop kartı şahlandırdı çok kaslı bir kart oldu bu kartın 980ti olanı +384core fazlası ile gelme ihtimali yüzde90diyorum

Shading Units: 2048
    TMUs: 128
    ROPs: 64
    SM Count: 16
    Pixel Rate: 72.1 GPixel/s
    Texture Rate: 144 GTexel/s
    Floating-point performance: 4,612 GFLOPS

gtx 770de ortalama Pixel Rate: 35. GPixel/s
    gtx 780tide ortalama Pixel Rate: 42. GPixel/s

bunun 4x 8x aa moduna etkisi baya olcaktır bu kartda crysis3 aa modları tekrar test edilmeli...en çok doku ünitesi olan ve kartları bu yönden yamultan oyun olduğundan gerçi verimsiz aa modu yüzünden oluyor çoğu( fxaa yada txaa olsa sorun olmaz)

mesut çevik iphone6e takılmaktansa bir incelemede bunlara değinmeli test etmeli

• ürün geldikten sonra bilgi vermeni bekliyorum hocam :))) ben de SLI yapsam diye düşünüyorum. pc'yi yeni topladım imzada özellikleri bi ekran kartı almadım bu ürünleri bekliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabioddq

quote:

Orijinalden alıntı: MarvelX

TUrkiyedeki 970 fiyatlari 1200-1300 TL arasi gelirse. Suan durum bunu gosteriyor malesef. Amazondan almak ilk secenek ozellikle EVGA icin cunku Uluslararasi garanti var

http://forum.donanimhaber.com/m_97460500/f_//tm.htm#97480872

Yurtdışından kendiniz de sipariş verebilirsiniz daha ucuza gelir, aracıya neden para ödeyeyim. Mesela ebay'de bir sürü satıcı var, worldwide shipping yazanların hepsi her yere yolluyorlar. İleride EVGA marka yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum, uluslararası garantisi de var üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 20 Eylül 2014; 9:08:24 >

• 1700 küsür liraymis. Bedavadan biraz pahalı :D

Bu paraya taş gibi masaüstü PC toplanır ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 144 hz monitörlerde pahalıymış ha
  • hknups kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 20 Eylül 2014; 9:59:36 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

amazondan ürün aldım tutar 78dolardı düşük olduğundan takılmadı uçak dhl kargo 2günde istanbulda idi

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

Hocam bana linki atabilirmisiniz aynı urunden bende getirtmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabioddq

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bana linki atabilirmisiniz aynı urunden bende getirtmek istiyorum

Benim kasaya iyi uyar sanirim strike-x gt

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.