Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.628
Cevap
31
Favori
245.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asiri yuksek hertz degerleri, 4K gibi cozunurlukler tuketim cilginligini koruklemek disinda bir ise yaramiyor.
    2K 120 Hz'den fazlasi gereksiz. Pek cok durumda 1080p 120 Hz bile yeterli.

VR bir farklilik yaratacak; ancak ne kadar kullanisli olacagi tartisilir. Gercek dunyadan soyutlanmak, kafada kocaman cihazla oyun oynamak pek akil isi degil.

Isin ironik kismiysa, bu teknolojilerin hicbirinin, zamaninda CRT ekranla HoMM3 oynarken alinan zevki vermeyecek olmasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Haziran 2016; 4:10:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiğim bir şey var.
    980TI'lar içinde hangi markanın modeli en iyidir fiyat performans, dayanıklılık vs vs her anlamda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Asiri yuksek hertz degerleri, 4K gibi cozunurlukler tuketim cilginligini koruklemek disinda bir ise yaramiyor.
    2K 120 Hz'den fazlasi gereksiz. Pek cok durumda 1080p 120 Hz bile yeterli.

VR bir farklilik yaratacak; ancak ne kadar kullanisli olacagi tartisilir. Gercek dunyadan soyutlanmak, kafada kocaman cihazla oyun oynamak pek akil isi degil.

Isin ironik kismiysa, bu teknolojilerin hicbirinin, zamaninda CRT ekranla HoMM3 oynarken alinan zevki vermeyecek olmasi.

15" CRT ekran, toplu mouse, dandik klavye = Ultima Online, hayat offline.

Hey gidi hey be...
  • çok haklsınız da yeni seri ekran kartlarında displayport bide yükseltiliyor yani 1070 ve 1080 lerde displayport 1.2 değilde 1.3 olucak değilmi

sebep daha fazla fps almak mı yoksa daha fazla hz değeri olan monitör satmak için mi

yada dediğiniz gibi millete tükettirmek için herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 19 Haziran 2016; 7:19:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

çok haklsınız da yeni seri ekran kartlarında displayport bide yükseltiliyor yani 1070 ve 1080 lerde displayport 1.2 değilde 1.3 olucak değilmi

sebep daha fazla fps almak mı yoksa daha fazla hz değeri olan monitör satmak için mi

yada dediğiniz gibi millete tükettirmek için herhalde

bu konuyu daha önceden de söyledik gtx 1070 ve gtx 1080 ekran kartlarının çıkma nedenlerinden biri de 4k 120 hz monitörlerin piyasaya çıkacak olmasıdır.saygılar.
  • Amazon vergi iadesi nadir görülen bir uygulamadır.Eğer geri alırız diye %100 hareket ederseniz üzülürsünüz söyleyim.O vergiyi ödencek geri dönüşü yok gibi kabul edin.
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun o zaman
  • win 10 için en stabil sürücü ne şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akane Tsunemori

win 10 için en stabil sürücü ne şu an

365.10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 6 Temmuz 2016; 2:00:55 >
  • bu masaüstü bilgisayarlarda kullanılan kartları laptoplardaki mxm girişine bağlayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Nvidia gtx9 serisinden feci indirime gitmiş almak isteyenlere duyurulur bu saatten sonra hala almayi düşünen kaldıysa tabe
    http://wccftech.com/nvidia-geforce-900-series-price-cuts-2016/

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU

bu fotoyu tekrar görünce dayanamadım artık.

kardeş sen getiriyor musun bu malı bu para ya?

yani pompacıya/galericiye abd deki benzin/araba fiyatlarını göstermeye benzemiş. Türkiyedesin Türkiye. o haber linkindeki internet sitesi Türkiyeye göndermiyor. sadece amazon gönderiyor. yurtdışı referansı amazondur. o da türkiyeye gönderiyorsa. her ürünü zaten göndermiyor.

yani artık öyle olduki amazon sanki karşı caddede mağaza ve sitedeki her ürünü türkiyeye gönderiyor, hemen referans oluyor. yetmiyor türkiyeye göndermeyen yerlerde artık referans alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 6 Temmuz 2016; 3:09:14 >

• Beyler satılık MSI GTX 980 Gaming 4G var, az ve temiz kullanılmış bilginiz olsun.

Kutusuyla ve paketiyle teslim edilecek.

1200 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZSARA kullanıcısına yanıt
    Yerine ne alacaksınız ?
  • Arkadaşlar GTX 970 kullanicisiyim, Hangi Sürüm numarali Nvidia Driverini öneriyorsunuz Acilen yüklemem lazim.. Bari yüklemişken ideal olani yükleyip bi daha sil yükle temizle bi daha kur olaylarina girmek istemiyorum..
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    365.10 oneririm. Ben memnunum .

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

365.10 oneririm. Ben memnunum .

Uzun zamandır onu kullanıyorum zaten Pc'de komple bi temizlik yapıyorken daha kaliteli bi driver varsa onu kurayım dedim.. Bazen ShadowPlay kendi kendini kapatıyor oyuna bi giriyorum kapalı bi daha çık gir yapmaktan usandım dedim işte silmişken başka kurayım.

• ezio4141 kullanıcısına yanıt
    1080 ya da bulabilirsem 1080 ti.

• ZSARA kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden. Biz gtx 970'e devam , kart ölene kadar.
  • 970 in minimum 4-5 katı hızlı ekran kartı çıkana kadar devam etmeli yoksa çok bi manası olmuyo ekran kartı değiştirmenin. Tahminim 1080 ti dan sonraki kart 970 i değiştirmek için en güçlü aday olur

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    970 bana Bf1'de ve mafia 3'te ultra ayarlarda 1080P'de 60 fps versin kolay kolay değiştirmem kartı. Çıkacak oyunları ultrada 60 fps veremediği zaman emekliye çıkartırım artık.
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.