Şimdi Ara

GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.629
Cevap
31
Favori
245.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdiosKid

elinde gtx 980 veya gtx 980 ti satmayı düşünen varsa pm lütfen

Özel mesajdan teklif yaparsan satarım belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2. el Asus Strix gtx 970 aldım Bf1 single da ultra ayarlarda kart 74 dereceye çıkıyor.Normal mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al Swearengen

Arkadaşlar 2. el Asus Strix gtx 970 aldım Bf1 single da ultra ayarlarda kart 74 dereceye çıkıyor.Normal mi sizce?

74 hicbir sey degil hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

quote:

Arkadaşlar 2. el Asus Strix gtx 970 aldım Bf1 single da ultra ayarlarda kart 74 dereceye çıkıyor.Normal mi sizce?

74 hicbir sey degil hocam

Guru3d incelemesinde 69 derece gösteriyor üstelik fan maximum 925 rpm gösteriyor.74 derece ve 1800 rpm i görünce biraz hayal kırıklığı oldu.
  • güncel diyelim, yeni driver güncellemesi olan 391.01 ile performans farkları yaşayan var mı?
  • Ben FFXV için kurdum. Öncesinde ve sonrasında ffxv benchmarkı yaptım. Performans çok çok az daha iyiydi. Fark yok da denebilir. 980 TI.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kaza bela vermesin kartlara alamayız kalırız ortada allah korusun. Evga 970 SC var maşallah diyelim
  • Arkadaşlar merhabalar.. GTX 970 için önerdiğiniz driver hangi sürüm numarali driver, sizler hangi sürüm driveri hangi işletim sisteminde kullaniyosunuz.. Acilen FPS sorunu yaşatmayacak bir driver kurmam lazim. İşletim sistemim W7 64 bit.
  • 2 yıldır kimse yazmamış ama ben halen 4 yıldan fazladır evga gtx 960 128bit 4gb modelini kullanıyorum, beni hiç yarı yolda bırakmadı, son çıkan oyunları bile rahatlıkla açıyor ve güncelleme almaya devam ediyor.

Benim gibi kullanmaya devam eden varmı aranızda  GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU 

i5 4670 ve 16gb ram ile.

şöyle i7 4790k ve rtx 2060 upgrade edebilsem beni en az 5 yıl daha idare ederdi ama gel görki fiyatlar kafayı yemiş  GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU  GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU  GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU 

• Hayalci kullanıcısına yanıt

Valla hocam ben de GTX 980, 16gb ram ve i7 4790 kullanıyorum hem de 2k monitörle işimi görüyor. Bir ekran kartı bulabilirsem güncelleyeceğim ama işte  GTX 980 Ti , GTX 980 ve 970 ANA KONU 

• quote:

Undervolting yapmayı deneyebilirsiniz. İnternette epey örneği var. Benim 2 senelik 1660 Ti ekran kartım son 6-7 aydır 77-78 derece seviyelerine çıkıyordu. İlk zamanlarda dert etmesemde kartın ileriki zamanlarda patates olmaması için az bir araştırma yaptım ve şu an kartım 63-65C'yi geçmiyor oyunlarda.

Kaldı ki ekran kartımın markası MSI olduğundan kartı bilerek açıp macun sürmüyorum. Ona rağmen şu an acayip iyi seviyelerde.

Undervolting öncesi 1090mv seviyelerine çıkıyordu. Bunu gözlemledikten sonra kartımı 875mv ile 1935Mhz Coreclock'a sabitledim. FPS'de zerre kaybım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 19 Mart 2021; 3:57:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

2 yıldır kimse yazmamış ama ben halen 4 yıldan fazladır evga gtx 960 128bit 4gb modelini kullanıyorum, beni hiç yarı yolda bırakmadı, son çıkan oyunları bile rahatlıkla açıyor ve güncelleme almaya devam ediyor.

Benim gibi kullanmaya devam eden varmı aranızda  

i5 4670 ve 16gb ram ile.

şöyle i7 4790k ve rtx 2060 upgrade edebilsem beni en az 5 yıl daha idare ederdi ama gel görki fiyatlar kafayı yemiş    

Profilinize baktığımda bir aralar i9 sistem toplamaya niyetlenmişsiniz ama yorumunuzda 4670 işlemciden bahsetmişsiniz. Sistem toplama işi döviz kurundan dolayı suya düştü sanırım :)

• MSI olmasının nasıl etkisi var kartın içini açmamanızda ? 2 yıl olmuşsa macunu yenilemeniz çok faydalı bir işlem olacaktır macun hala iş görüyo olsa bile yenileyin yinede,hatta pcb nin üstününü,soğutma bloğunun aralarını filan yoklayın toz kir taneciklerini def edin kart rahat nefes alsın :)

Ben canım sıkıldıkça kasayı masanın üstüne koyar tozunu alırım fanları söker kanatçıklarını ıslak bezle temizlerim anakart üstünü süpürge ucuyla çektiririmki toz tüy birikmesin sağda solda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 19 Mart 2021; 5:9:18 >
  • Maalesef öyle. 😄 Durumlar el vermeyince vazgeçtim. Bu sistemle devam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben yıllardır Asus strix gtx 960 dc2oc kullanıyorum. Gayet şahane. Cyberpunk'ı düşük ayarlarda oynayabildim ama horizon zero gibi oyunlarda sorunsuz. Fanlar çok iyi.

Niyetliyim yenilemeye şu stok problemi çözülene kadar idare etsin yeter :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • konularda gördüm yine pişman oldum. keşke zamanında r9 290x almayaydım biraz paraya kıyıp 980 çekseydim be çok pişmanım

• 980ti ile mutluyum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

MSI olmasının nasıl etkisi var kartın içini açmamanızda ? 2 yıl olmuşsa macunu yenilemeniz çok faydalı bir işlem olacaktır macun hala iş görüyo olsa bile yenileyin yinede,hatta pcb nin üstününü,soğutma bloğunun aralarını filan yoklayın toz kir taneciklerini def edin kart rahat nefes alsın :)

Ben canım sıkıldıkça kasayı masanın üstüne koyar tozunu alırım fanları söker kanatçıklarını ıslak bezle temizlerim anakart üstünü süpürge ucuyla çektiririmki toz tüy birikmesin sağda solda.

MSI kartlar 3 yıl garantili o yüzden. Kendi hatam yüzünden karta bir şey olursa 1 sene daha garanti hakkım olduğundan onu da kaybetmeyeyim diye :)

• 2016 senesine gireceğimiz hafta o dönem uzun araştırmalar sonunda GTX 970'lerin en hızlısı olan Zotax amp extreme core edition modelini almiştim, aradan geçen zamanda GTX 1080ti, 2070ti ve 2080ti yükseltmesi yapmış olsamda yinede GTX 970'i elimde tuttum hep. Hem tasarım hem de performansı çok çok memnun ediyordu beni.. Onca kart geçti elimden yine sonunda Zotac GTX 970 extreme edition kaldi geriye. Eskisi gibi oyun oynamadığım için hatta hiç oyun oynamadığım için geçen sene yine kutusundan çıkardım sisteme taktım hala GTX 970 ile yola devam ediyorum. Tahminim yeni bir kart alsamda bu kart hep elimde duracak, nazar değmesin hala canavar gibi çalışıyor.. Sanmıyorum ama bozulursa da koyacağim ekran üstünde ki rafa süs diye dursun.

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.