Şimdi Ara

GTX 1080 MSI GAMING X - 1967 TL VATAN BİLGİSAYAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sanmam hocam ama 6400-6500 için fazla güçlü bir kart onu söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada dan dün gece 2009tl ye MSI 1080 x aldım ...İade etmem gerekiyor... İlk ben alırım deyip havale yapana verebilirim...Sabaha kadar alan çıkmazsa iade edilecektir.

Referanslarıma bakınız !!! Pm kullanınız... Konu altı gereksiz uzamasın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: buferhn

STOK BİTTİ :D

Birini ben aldım hemen zaten. Telefonda Vatan ürünlerine bakıyordum. HB'den 40TL daha ucuz görünce geçtim siparişi. Meğersem stok 2 imiş.

asus türkiyenin 200tl iadeden haberi yokmuş diyordu birisi forumda.
  • Yarin magazaya da bakayim 1080 fiyatlari birden cok dustu hali hazirda 1080 kullaniyorum ilk ciktiginda almistim 2700'e

satip 1080 ti alirim diyodum da vazgectim su fiyatlardan sonra sli yapayim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 18 Mart 2017; 1:9:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Tam konu açacaktım, Asus da para iadesi ile aynı fiyata denk geliyor. HB'den 2009'a almıştım. Kargo sıralamasında şu an, Vatan'dan da sipariş geçtim. HB'yi iptal edeceğim.

Herhangi bir açıklama bulamadım ne forumda ne asus sayfasında?

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Yarin magazaya da bakayim 1080 fiyatlari birden cok dustu hali hazirda 1080 kullaniyorum ilk ciktiginda almistim 2700'e

satip 1080 ti alirim diyodum da vazgectim su fiyatlardan sonra sli yapayim bari

1080ti çıkınca fiyat baya düştü, Nvidia kendi düşürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

Darboğaz oluyor hocam şahsen 6400 ile bende ağır derecede darboğaz yaratmıştı.

i5 4690k ile darboğaz olur mu?
  • Bu ne abi GTX 1080 almayanı dövüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: earth.

quote:

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

Darboğaz oluyor hocam şahsen 6400 ile bende ağır derecede darboğaz yaratmıştı.

i5 4690k ile darboğaz olur mu?

olmaması lazim, 4690k hala gayet güçlü bir işlemci.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh hepsiburadadan alıp 40Tl zarar ettik diyecektim ki stok bitmiş rahatladım

• i5 4460 ile nasıl performans verir bu ekran kartı?
  • Konsol almak daha mantikli degil mi? Bu paralara ekran karti icin cok yuksek ya, tabi ederi vardir o ayri.

• Konsolda 20-30 tane oyun var, onunda %90ı pcde de var. Fiyatları da malum. Strateji moba vs zaten yok ne diye konsol alınıyor ben de onu anlamıyorum.
  • Bazı mağazalarda stok var ben bugün aldım gidip Hepsiburada daha kargoya vermemişti sipariş hazırlanıyor aşamasında bekliyordu arayıp iptal ettim gidip taksim elmadağ mağazasından son 1 tane vardı alıp geldim alacak olanlar mağaza stoklarına baksın telefon ile arayıp da sipariş veriliyor diye biliyorum.

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Dishonored 2 gibi bazı oyunlar için alınıyor hocam, bir de konsolu elden çıkarmak mümkün yani pek zarar edilmiyor.
  • Hacilar napiyonuz bu kartlari? 2000 lira ya. Oyunmu nedir olay? Ps xbox falan ne artisi var bunlara gore.

Ha bide alanlarin yasi kac acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenofx -- 19 Mart 2017; 18:1:50 >
  • Vatanda ---- son 3 asus strix advanced 1080 -----son 1 msi armor 1080 ----- son 1 msi 1080 x
    Son 5 ucuz 1080 ihtiyacı olan kaçırmasın....
    Mağazalarda olanları gidip en yakın vatan şubesinden alabiliyorsunuz. 3-4 güne geliyor sipariş verdiğiniz şubeye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorum60

Vatanda ---- son 3 asus strix advanced 1080 -----son 1 msi armor 1080 ----- son 1 msi 1080 x
    Son 5 ucuz 1080 ihtiyacı olan kaçırmasın....
    Mağazalarda olanları gidip en yakın vatan şubesinden alabiliyorsunuz. 3-4 güne geliyor sipariş verdiğiniz şubeye...

Şu son 3 günde resmen 1080'lerin soyu tükendi. Vatan'da mağazalar hariç internet stoğunda 100 kadar Asus 1080 vardı az önce bitmiş. Mağazada 1 tane gözüküyor. 1080Ti'ların fiyatı 3400 civarından girmeye başladı. 3000 lira civarında durur.
  • Arkadaşlar bu kart
    http://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-1080-armor-8gb-oc-256bit-gddr5x-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-gtx-1080-armor-8g-oc-pm-HB0000007S3E

Havale de 1870 tl
    Sıcak fırsatlar müdavimleri ne devr edilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.