Şimdi Ara

GTX 1050 İçin En Stabil Driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX 1050 Icın En Stabıl Drıver Hangısıdır. Yorumlar Icın Tesekkurler.

• konu takip 1050ti için
  • update
  • Update
  • update
  • 397.64 whql ben memnunum
  • Cidden garip sorular soruyorsunuz, elinizde son model son seri kart var tabii ki en iyisi en son çıkan driver'dır.

Hani deseniz 780 var 980ti var anlarım da son model karta driver sormak nedir?
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yanlış bir yorum
    Her zaman herşeyin en günceli en iyisi demek değildir. Stabil olmayan güncel sürümlerde vardır. 390.77 kesinlikle en stabil sürümü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

konu takip 1050ti için
    397.31

Her zaman güncel en iyisidir diyen lütfen konsola yönelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Cidden garip sorular soruyorsunuz, elinizde son model son seri kart var tabii ki en iyisi en son çıkan driver'dır.

Hani deseniz 780 var 980ti var anlarım da son model karta driver sormak nedir?
    son model kartlara son driverlar yüklendiği zaman bir önceki sürümden daha az fps değerleri aldığı için soruyor millet.

Garip sorular değil anlayacağın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

son model kartlara son driverlar yüklendiği zaman bir önceki sürümden daha az fps değerleri aldığı için soruyor millet.

Alıntıları Göster
    Sen meslegine bilgisayar mühendisliği mi yazdın birde? yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

Alıntıları Göster
    Ben 1070 kullanıyorum, imzanıza göre siz de 1080Ti kullanıyorsunuz.

Ben hep en güncel driver'ı kullanırım, genelde ya fps artar ya da stabilite olduğu gibi kalır.

Siz daha az fps alındığı kanısına nasıl vardınız? 9XX ve altı bir kart kullanmadığınız veya 11XX serisi gelmediği sürece 10XX serisinde performans düşüşüne gitmez Nvidia.

• Nvidia'nın sunduğu en son sürümü indirip kurdum inanılmaz pişmanım. Hatta bu konuyla ilgili başlık açacaktım ama bahsi burda geçmiş zaten. Son driver'ı kurduktan sonra pc dondu restartlamak zorunda kaldım. Windows ekranı gelip şifreyi girince bilgisayar takılıyor ve mavi ekran hatasıyla karşılaşıyorum. VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL hatası. Bu hatayı her zaman vermiyor nadir de olsa karşıma çıkıyor. Denk geldiğim durumlarda şarj aletini çekip çalıştırıyorum bilgisayar intel hd ile başladığı için bir sorun olmuyor sonra şarj aletini takıyorum bir sorunla karşılaşmıyorum. Oyunlarda da fps artışı düşüşü söz konusu değil. Bundan sonra çıkacak driveri kurup stabiliteyi yakalarsam bir daha driver işlerine bulaşmayacağım.

Son sürüm driver bu yüzden en iyisi değildir. Buna amd'den de örnek verebilirim nvidia dan da bolca örnek verebilirim. Stabiliteyi yakaladığınız driver en iyi driverdir fazlasını beklemeye gerek yok.

• 1050 ti var, her zaman yeni gelen driverı kurarım, bilgisayarım da 60dan fazla büyük oyun var, bir tek prey de day 1 driverlarla micro stuttering dışında hic bir oyunda drivera bağlı stabilite sorunu yasamadim. Kaldı ki amd nin 2011 den kalma mimarili eski bir cpu ve ddr3 ve oyunlara anca yeten ram miktarı ile kullanıyorum.

"Bence" driverdan sonra da mavi ekran alanlar once temiz bir windows kurulumu yapsınlar vs daha sonra devam ederse sorun nvidia suclanmalı.

• Benimde bu konu ile ilgili sorunum vardı tam konu açacakken bu konuya denk gelmem iyi oldu. Daha dün yaşadığım bir olay. 4 Gb GTX 1050 ekran kartı olan monster abra a5 v10.1 serisi bilgisayarımda ara ara saliselik kasmalar yaşadığım için ekran kartı driveri güncelleyeyim dedim. Güncellemez olaydım. En son sürümden sonra bilgisayarda kasmalar donmalar başladı. Uzun süremi aldı. Komple ekran kartı driverini ve tüm dosyalarını sildikten sonra monster'ın sitesindeki 375.87 sürümünü yükledim ve şuanda düzeldi.
    1050 için windows 10 da en stabil sürüm hangisi ise onu tekrar indirip kurmak istiyorum. Önerilere açığım.
  • Her zaman için en güncel driver sürümünü kullanmak en iyisidir. Zaten bir sıkıntı varsa günaşırı güncellemelerle sıkıntıyı çözeceklerdir. Bu en son ne zaman oldu hatırlamıyorum bile.
  • En iyi sürücü en stabili calisanidir. Yoksa fps artisi olacagini zannetmiyorum zira gtx 10*0 serisi kac yil oldu cikali. En iyisi en gunceli degildir tabi ki.. "nvidia 3**.** driver problem" seklinde aratarak bakarim, nvidia forumlarinda varsa bir modelde kusur cikar, bakarim sorunlu kart benimki ile ayniysa kurmam bu kadar. Zamaninda gtx 970 lerde bazi driver versionlari problemliydi ama duzeltildi. Laptoplarda mesela benim acer vx15 de kesinlikle guncel driver onerilmiyor cunku cihaz teknik servise gitmek zorunda kalacak sekilde bozuluyor. En iyisi en gunceli degildir. Laptoplara kendi sitesinde verilen driveri kurmalisiniz.

• merhabalar arkadaşlar sizce en iyi sürüm hangisi şu son güncellemesini yükledikten sonra büyük bi fps kaybı yaşadım ve eski versiyonlarından birini kuracağım hangisi en stabil ve performanslıdır teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saudadeuu

merhabalar arkadaşlar sizce en iyi sürüm hangisi şu son güncellemesini yükledikten sonra büyük bi fps kaybı yaşadım ve eski versiyonlarından birini kuracağım hangisi en stabil ve performanslıdır teşekkürler...
    398 ler baya iyiydi, alternatif olarakta 397 ve 399 olabilir, bu serilerin driverlerini tek tek deneyip hangisi stabil ise onu kullanabilirsiniz (1050-1050 ti için)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuvenDMRK -- 29 Ocak 2020; 13:37:13 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.