Şimdi Ara

Laptop ekran kartı nerden satın alabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dizustu bilgisayarim ariza yapti ekran karti icin $500+kdv gibi fiyatlar verdiler.internette bise bulamadım varmıdır satan bir yer birilerinin bildigi ? En azından bilgi edinip ona gore onay verecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 23 Haziran 2014; 13:16:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nette satilmaz notebook ekran kartlari.anca sahibinden sanalpazar gibi ikinci el satis yerlerinde eger biri satiyorsa bulabilirsin ama dusuk bir ihtimal.notebook ekran kartlari servisinde satilir ve dogal olarak fiyatta giydirebilirler.500+kdv karta verecegine at aleti yenisini al kac liralik notebook yazmamissin ayrica kart ne onu da yazmamissin iyi bir kart mi?iyi kartsa sahibinden gibi yerlerde de biraz zor ki zaten zor.
  • tr'de ancak ikinci el bulursun, ust duzey mobile gpu lar yurtdisinda pahali fiyatlara satiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

nette satilmaz notebook ekran kartlari.anca sahibinden sanalpazar gibi ikinci el satis yerlerinde eger biri satiyorsa bulabilirsin ama dusuk bir ihtimal.notebook ekran kartlari servisinde satilir ve dogal olarak fiyatta giydirebilirler.500+kdv karta verecegine at aleti yenisini al kac liralik notebook yazmamissin ayrica kart ne onu da yazmamissin iyi bir kart mi?iyi kartsa sahibinden gibi yerlerde de biraz zor ki zaten zor.

Alet Monster..İçindeki kart gtx675m di.Herşey mevcut.Verecekleri kart gtx770m 500+kdv 670m 400+kdv 680m 650+kdv.En mantıklısı 770m gibi duruyor ama sonuç olarak 1400tl verilmez bir kart için artık işlemcinin kartıyla idare etcez :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 24 Haziran 2014; 2:10:09 >
  • Emreün kullanıcısına yanıt
    1400 tl mi? harbi vicdansız bunlar ya.gtx 780 fiyatına ayıp ayıp
    Monster pişmanlıktır konusu var benzer sorunu yaşamış bir arkadaş Sizde başka bir serviste şansınızı deneyin bence
    http://forum.donanimhaber.com/m_88045565/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

quote:

nette satilmaz notebook ekran kartlari.anca sahibinden sanalpazar gibi ikinci el satis yerlerinde eger biri satiyorsa bulabilirsin ama dusuk bir ihtimal.notebook ekran kartlari servisinde satilir ve dogal olarak fiyatta giydirebilirler.500+kdv karta verecegine at aleti yenisini al kac liralik notebook yazmamissin ayrica kart ne onu da yazmamissin iyi bir kart mi?iyi kartsa sahibinden gibi yerlerde de biraz zor ki zaten zor.

Alet Monster..İçindeki kart gtx675m di.Herşey mevcut.Verecekleri kart gtx770m 500+kdv 670m 400+kdv 680m 650+kdv.En mantıklısı 770m gibi duruyor ama sonuç olarak 1400tl verilmez bir kart için artık işlemcinin kartıyla idare etcez :D

tahmin ettim monster diyecegini yoksa o kadar pahali notebook kartini herkes satmaz.770m iyi diyorsun ama masaustundeki gtx770 ile ayni degil notebooktaki m modelleri daha kirpilmis gucsuz oluyor biliyorsun.monster haricinde de kim daha ucuza satar 770m'i o yuzden ugrastigina degmez dedigin gibi idare et islemcinin gpu ile sonra bir dekgetirirsen daha ucuza o zaman bakarsin.

• Benim Monster P150HM'deki 6990 bozuldu. Yeni kartlar için 1000-2000 arası fiyatlar verdiler. Çipi bozulmuştu kartın çip tamiri için 600-700 civar bir şey söylediler ama risk de var işlem başarısız olabilir (kart masada kalabilir dediler kısaca ) dediler. Şimdi çip tamiri veya değişimi yaptırmayı düşünüyorum. 150 liraya falan yapan yerler olduğunu gördüm, yaptırmayı düşünüyorum bir ara.
  • Kasayı sök parçaları sat gelen parayla bir üst düzey Monster alırsın zaten
  • quote:

quote:

yukardaki arkadasin dedigi gibi gtx770m masaustundeki 770 ile ayni degil, daha gucsuz oluyorlar. 1400tl verdigine degmez, cpu nun karti ile idare et ya da sahibinden.com gibi sitelerden notebook'un parcalarini tek tek satarsin iyi bir para gecer eline sana masaustu toplariz.

• Aklın yolu birdir herkes aynı düşünüyor şuan zaten 860m li daha iyi monsteri adamlar 2500e satiyor.almak sacmalik olur bakalim laptopu satmaya calisacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarın durumu şimdi netleşti.Geçen yaz süt dökmüştüm nasıl olduysa 1 sene kullandım sorunsuz..Şuan ekran kartı hariç diğer parçalar sağlammış.Ekran kartı bozuk değişmesi lazım en ucuz fiyat olarak 670m 940tl verdiler.Değiştirmicem.

50Dolar + kdv 125tl gibi bir ücrete içindeki yani diğer parçalardaki sıvı temasını temizletiyorum şuan işlemci gpu ile idare edecem.

Ekran kartının burdaki yerlere gösterip tamirini deneyecem bakalım.
    işinde iyi bir donanımcı bulursam büyük ihtimal yapılmayacak birşey değildir.
    Ya da en azından 500-600 liraya aynı kartı bulabilirim gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 24 Haziran 2014; 13:09:33 >
  • quote:

Bilgisayarın durumu şimdi netleşti.Geçen yaz süt dökmüştüm nasıl olduysa 1 sene kullandım sorunsuz..Şuan ekran kartı hariç diğer parçalar sağlammış.Ekran kartı bozuk değişmesi lazım en ucuz fiyat olarak 670m 940tl verdiler.Değiştirmicem.

50Dolar + kdv 125tl gibi bir ücrete içindeki yani diğer parçalardaki sıvı temasını temizletiyorum şuan işlemci gpu ile idare edecem.

Ebay veya amazon gibi sitelerden 400-500 tl gibi bir rakamlar temin edebileceğini düşünüyorum örnek olarak linkteki ekran kartı işini görür.

http://www.ebay.com/itm/Samsung-NP700G7C-S02US-Video-Card-NVIDIA-GTX-675M-GDDR5-BA92-09989A-N13E-GS1-A1-/261284572794?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item3cd5c62e7a

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxsi

quote:

Bilgisayarın durumu şimdi netleşti.Geçen yaz süt dökmüştüm nasıl olduysa 1 sene kullandım sorunsuz..Şuan ekran kartı hariç diğer parçalar sağlammış.Ekran kartı bozuk değişmesi lazım en ucuz fiyat olarak 670m 940tl verdiler.Değiştirmicem.

Ebay veya amazon gibi sitelerden 400-500 tl gibi bir rakamlar temin edebileceğini düşünüyorum örnek olarak linkteki ekran kartı işini görür.

http://www.ebay.com/itm/Samsung-NP700G7C-S02US-Video-Card-NVIDIA-GTX-675M-GDDR5-BA92-09989A-N13E-GS1-A1-/261284572794?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item3cd5c62e7a

Teşekkürler dostum.

Yeni sıkıntı sağlam yolladığım klavye şuan bozuk diyolar 300tl fiyat istediler...

• quote:

Merhabalar dizustu bilgisayarim ariza yapti ekran karti icin $500+kdv gibi fiyatlar verdiler.internette bise bulamadım varmıdır satan bir yer birilerinin bildigi ? En azından bilgi edinip ona gore onay verecem

arkadaşım ekrankartı hiç kurcalanmadıysa 100 tl ye tamır eden yerler var.sahibinden.com a bakarsan bulursun.hatt uygun fiyata ekran kartı bulman mumkun
  • Bu pazartesi ekran kartını yollayacam bilgisayar geldi.
    wifi kapalı fn tuşu çalışmıyor wifi açamıyorum sanal klavyedede fn tuşu işlemiyor niyeyse

Bide bilgisayar maşallah sesi motor gibi ekran kartı fanı olan 2. fan söküldüğünden dolayı sürekli son seviyede fan çalışıyor.Son seviyede çalışacak diye not düşmüşler bide
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.