Şimdi Ara

GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
12.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence çok pis şekilde TG'nin ahı tuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wellenbrecher

V1.1 Çıktı!

- Big Score görevinde aktarılmamış yazılar aktarıldı, artık tüm görevler tamamen Türkçe.
    - Tuşların yanlış gözükmesi düzeltildi.
    - Rastgele olaylar (random events) tamamen Türkçeleştirildi.
    - PS3 / PC aktarımında oyun yapımcısı satırları değiştirdiğinden maillerde karışıklık yaşanmış. Bir kısmı düzeltildi, diğerleri üzerinde çalışıyor.
    - Yabancı ve Tuhaf İnsanlar (? işaretiyle gösterilen yan görevler) Türkçeleştirilmeye devam ediliyor, bir sonraki güncellemede tümü Türkçe olacak.
    - Yama yükleyici programının hataları giderildi. Eski programı güncellerken hata alıyorsanız Program Ekle/Kaldır kısmından programı kaldırıp sitemizden güncel halini indirebilirsiniz.

Güncellemede hata alanlar yeni versiyonu ALTERNATİF KURULUM 1 ile kurabilirler.
    http://www.gtaturk.com/gtavturk/manual/

Arkadaşlar ilk versiyondaki tuş ve mail hatalarının sebebinden bahsedeyim sizlere. Rockstar Games oyunun dil dosyalarında oldukça fazla değişiklik yapmış. Mesela PS3 dosyasında şöyle bir satır var iken:
    4AEB9E11|And I'm here for you as a friend, and nothing more. If you can't accept that, then we can't be friends. I'm getting married – to a good guy, a real guy. I hope you're happy for me and I hope you know it's what I need.

Aynı ID'ye sahip satır PC versiyonunda şöyle olmuş:
    4AEB9E11|Thank you for your order Mr. Clinton, your new ~a~ has been delivered to your helipad.

Bunun sonucunda alakasız yazılar alakasız yerlerde çıkıyordu doğal olarak. Bu değişikliklerin yüzlercesini düşünün. İşte yamamızdaki karışıklıkların sebebi bu. Tool yazarak bunların bir çoğunu düzelttik ve ileriki versiyonlarda hepsini düzelteceğiz.

Sol üstte çıkan yardım mesajları (hangi tuşa basılması gerektiğini gösteren) için de ayrı bir tool yazarak hepsini düzelttik. Onlar bilgisayar ortamında 100% hatasız tespit edilerek düzeltilebiliyordu ve biz de düzelttik.

GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı

teşekkürler, emeğinize sağlık...

• öncelikle teşekkürler ,bazı arkadaşlar ART niyetle şu siteden önce para kazanma gibi zırva ve hastalıklı düşüncelerle yok %50 imiş gibi yorumlar yaparak
    amaçları para kazanmak dahi olsa (ki kendileri para almadan yaptıklarını beyan etmekteler) hiçbir maddi yardım yapmadan insanlara hakaretvari vazanları kınıyorum,
    bence kendinize başka uğraş bulun ve aslında bu insanlar yetişkin birey olmayabilirler bence yamanın sonuna YÜKLEMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ yazın iyi çalışmalar dilerim...
  • Moltherion kullanıcısına yanıt
    hocam bu ilk versiyon yamamı yoksa güncellenmiş yamamı ?
  • Hocam iyi günler, 1.0 yaması çıktığında bir türlü indirimedim 326 mblık dosya inmiyor yarısında hata veriyor. Manuelde denedim normalde denedim. Sitenin kaynağından kaynaklanıyor sanırım. Yandex kurdum gene olmadı. DNS değiştirdim yine olmadı. Çıldırıcam hele 1.1 yamasından sonra en azından senaryoyu bir kez daha bitirmek için oynamak istiyorum ama olmuyor inmiyor. Lütfen rica ediyorum sitenin kaynağından değil mediafire'a direk yükleyip mediafire kaynağından bir upload istiyorum. Resmen mağdurum.
  • Altyazı yerini değiştirme imkanı var mı?
  • eğer paylaşım yasak değilse ekliyorum,yama sahipleri istemezlerse kaldırabilirim...

https://yadi.sk/d/50JLG5RlguKU3
  • quote:

Orijinalden alıntı: arctura

eğer paylaşım yasak değilse ekliyorum,yama sahipleri istemezlerse kaldırabilirim...

https://yadi.sk/d/50JLG5RlguKU3

Hocam Allah razı olsun fakat bu da aynı şekilde 2 - 3 saat indirme süresi biçti. İnanılır gibi değil. İnternet resmen göçtü anlamadığım bir biçimde. Bakalım bu da hata vericek mi indirmenin yarısında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Az önce oyundaydim ve oyun birden kafayi yedi ağirlaşti dondu kaldi alt ctrl reset falan mecburen masaüstüne döndüm.. Meğerse altyaziya güncelleme gelmiş.. Her neyse dedim güncelleme yapayim dedim ama aşağidaki hatayi aliyorum..

Oyunum kutulu orjinal ve daha üst versiyonu yok zaten oyun zaten güncel anlayacağiniz...

Çözümü nedir arkadaşlar ?

An itibariyle Türkçe yamanın 1.2 versiyonu yayınlandı... V1.1`deki versiyon yükseltme hatası düzeltilmiş ve sorun halledilmiş.. Yama kullanılabilir halde..

Bu sorunu hemencecik en kısa sürede düzelten GTAVTürk ekibine teşekkürler..

Ancak hemen ve Şimdilik farkettigim bi hatayı yazayım onuda hemen düzeltirler diye umuyorum.. Yamanın 1.0 versiyonunda hem sms hemde çoğu e mail türkçeydi ama şimdi büyük çoğunluğu, önceden türkçe olan çoğu sms ve e-mail ingilizce olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 27 Mayıs 2015; 19:04:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet sonunda yamayı deneme şansım oldu. Versiyon 1.2'den bahsediyorum ve tek kelime ile şahane olmuş. Adamlar bir hafta ara ile update getirdiklerine göre bu insanlarda iş var Yamanın çevirisi bayağı bayağı iyi olmuş. Kelimeler, vurgular, noktalama işaretleri vs çok iyi. Kısa zamanda tümüyle Türkçeleştirmeniz dileğiyle. Beni çok ama çok tatmin etti. İngilizcesi en azından ortanın biraz altı olan birisi seçilen kelimelerdeki kaliteyi anlar
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    1.0 versiyonunda Türkçe gördüğünüz mail ve sms'ler aslında orada olmamalıydı. Onlar olmaları gereken yerlere aktarıldılar. Ve oranın asıl yazıları da yerine geldi. Karışık bir durum. Şu mesajımı okursanız sebebini anlayacaksınız:http://forum.donanimhaber.com/m_106021109/mpage_2/f_//tm.htm#106213627
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wellenbrecher

1.0 versiyonunda Türkçe gördüğünüz mail ve sms'ler aslında orada olmamalıydı. Onlar olmaları gereken yerlere aktarıldılar. Ve oranın asıl yazıları da yerine geldi. Karışık bir durum. Şu mesajımı okursanız sebebini anlayacaksınız:http://forum.donanimhaber.com/m_106021109/mpage_2/f_//tm.htm#106213627

O çeviriler bence doğruydu ama.. Her neyse hepsi zamanla düzelecektir zaten..

Vee Az önce pc'i açtim ve 1.3 sürümüne güncellendi program.. Ama sitede hala 1.2 var..

Birde şunu sormak istiyorum.. Ben sağlam ve temiz bi kurulum olsun diye her güncellemede programi kaldirip yeniden kuruyorum.. Bunu yaparken yamayida oyundan kaldirip mi yapayim yoksa sadece programi kaldirip yeniden kurup güncellesem olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 27 Mayıs 2015; 23:39:46 >

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben manuel olarak kurmuştum da güncellenmişi manuel olarak varmıdır acaba ?
  • Bir nedenden dolayı oyunu silip tekrar yükledim.Yükledikten sonra aynı işlemi yaptığımda yamanız güncel dedi.Oyuna girdiğimde ingilizce idi.
    Şimdi yukarıdaki arkadaşın verdiği dosyayı indiriyorum ama sitenize Türkçe update.rpf dosyasını koymalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just4techno -- 28 Mayıs 2015; 17:05:30 >
  • Soru işaretlerinden Tonya'nın ilk görevini çevirmiş arkadaşlar. Hatta görev bitiminden sonra Tonya'nın telefon konuşmasını vs çevirmişler. Büyük ihtimal bir haftaya bir güncelleme daha gelir noktayı koyarlar. Bayıldım yahu.
  • Hızlı giden atın moku seyrek düşermiş. Yamaya hızlı güncelleme getirmeye çalışıp daha da beter etmişsiniz önceden Türkçe olan yerler artık ingilizce Tebrikler artık GTA V yamasını ilk çıkaran ekip olmanın dışında Türkçe Yama ekipleri arasında yapılan bir yamaya güncelleme getirip yamada gerileme yapan ilk ekip sizsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenBlock37

Hızlı giden atın moku seyrek düşermiş. Yamaya hızlı güncelleme getirmeye çalışıp daha da beter etmişsiniz önceden Türkçe olan yerler artık ingilizce Tebrikler artık GTA V yamasını ilk çıkaran ekip olmanın dışında Türkçe Yama ekipleri arasında yapılan bir yamaya güncelleme getirip yamada gerileme yapan ilk ekip sizsiniz

techno game detected!..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ? Lerinin hepsini ne zaman çevrilir ona göre tekrardan oynicam oyunu
  • tgciler çıldırmışSiz de bir çıkartın da %100 ü görelim bakalım. Ayrıca kimse bu işi bedava yapmıyor arkadaşlar iki taraf için de aynısı geçerli herkes reklam gelirleri vs bir şekilde parasını çıkartıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyfor -- 1 Haziran 2015; 4:23:33 >
  • TG nin sitesine girip yama ne zaman çıkacak diye yaptığım hiç bir yorum ortada yok ? Ama Bu yamaya girip çöp diyenlerin yamaları ışık hızıyla onaylanıyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.