Şimdi Ara

GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
7
Favori
12.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kürekli versiyonda v1.4 çalışırmı arkadaşlar?oyun versiyonu uymuyor diyor

http://www.gtaturk.com/gtavturk/manual/
    Alternatif kurulum 2'yi (1 değil 2) yaparsanız çalışması lazım.

hocam bir önceki yama çalışıyor zaten,
    gta5 yeni update yapamadığımıza göre yeni tr yamayıda yapmaya gerek yok ozaman,doğrumu?
  •  GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı

Arkadaşlar çözümü nedir ?

manuel kurum mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatalizor

Cevap için teşekkürler. Evet, şimdi olsa manuel kurulumdan yapıp orijinal dosyaların yedeğini alırdım ama iş işten geçti artık. Türkçe yamayı görünce o mutlulukla hemen yüklemiş bulundum. Oyuna güncelleme gelince de Türkçe yamayı kaldırmadan kurdum, sonuç böyle oldu. :)

Neyse şu an sorunum hala devam ediyor. v1.4'ü kurduktan sonra oyun yine açılmadı. Oyun dosyalarında bozulma oldu muhtemelen. Oyuna girişte siyah ekran çıktıktan sonra çöküyor. Oyun orijinal, RGSC Üzerinden indirmiştim, kurulumu yok galiba. Tekrar sıfırdan indirmek ölüm gibi. Oyunu nasıl kurabilirim, ya da bozuk dosyalari nasıl tespit edebilirim? Bilginiz var mı?

Yapabileceğim tek şey yamanın etkilediği tek dosya olan update.rpf'nin en güncel halinin orijinalinin linkini vermek:http://www.mediafire.com/download/pin45gponl4bf91/update.rpf

quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))
    hocam bir önceki yama çalışıyor zaten,
    gta5 yeni update yapamadığımıza göre yeni tr yamayıda yapmaya gerek yok ozaman,doğrumu?

Gerek yok diyebiliriz. Ama yamanın yeni versiyonunda yeni çeviriler eklendiği için yüklerseniz daha iyi olur. Manual olarak güncelleyebilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA
    Arkadaşlar çözümü nedir ?

manuel kurum mu ?

Çözüm oyunu güncellemek. Ama oyun korsansa ve korsanlarda güncelleme yapılamıyorsa çözüm manual kurulum.

• v1.5 çıktı!
    - Çevrilmemiş bazı ? görevleri çevrildi. (Kifflom, Rampages, Abigail, Sokak Yarışları, Minute-Men, Cletus Hunting)
    - Arazi yarışları çevrildi.
    - Michael'ın terapi seansları çevrildi.
    - Yanlış yerde çıkan mail ve sms'ler düzeltildi.

Bu versiyon oyunun 350.1 ve 350.2 versiyonlarını da desteklemektedir.
  • Yav iyi güzel emeğinize sağlık çalışıyo ama bazen mesela altyazı falan gayet türkçe 2 kişi karşılıklı konuşuyo çat diye bi anda ingilizce oluyo sonra tekrar türkçe oluyo
  • Beyler türkçe yamayı yükle diyince: Bu yamayı yüklemek için GTA V'inizin 1.0.350.1 veya 1.0.350.2 versiyonlarından birine sahip olması gerekmekte.Lütfen oyunu yükselttikten sonra tekrar deneyin diye uyarı geliyor.Nasıl güncelleyeceğim oyunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YALFA

Beyler türkçe yamayı yükle diyince: Bu yamayı yüklemek için GTA V'inizin 1.0.350.1 veya 1.0.350.2 versiyonlarından birine sahip olması gerekmekte.Lütfen oyunu yükselttikten sonra tekrar deneyin diye uyarı geliyor.Nasıl güncelleyeceğim oyunu ?

Korsan kullanıyorsan bu yama sana göre değil. Eğer orijinal ise yama şu an son sürüm için uygun değil, güncellemeyi bekle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Orijinalden alıntı: YALFA

Beyler türkçe yamayı yükle diyince: Bu yamayı yüklemek için GTA V'inizin 1.0.350.1 veya 1.0.350.2 versiyonlarından birine sahip olması gerekmekte.Lütfen oyunu yükselttikten sonra tekrar deneyin diye uyarı geliyor.Nasıl güncelleyeceğim oyunu ?

Korsan kullanıyorsan bu yama sana göre değil. Eğer orijinal ise yama şu an son sürüm için uygun değil, güncellemeyi bekle.

Orjinal kullanıyorum hocam.Cevabınız için sağolun, bende benim sürümüm eski sanıyordum.
  • Yapanların eline sağlık, keşke Fallut 4' e de girişseler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 2 Aralık 2015; 19:03:41 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    bu ekip sadece gta oyunlarını çeviriyor diye biliyorum
  • Build 877 1.36 sürümü yüklü GTA V olarak türkçe yama ile ilgili ne yapmalıyım?
  • Arkadaşlar, oyunum orjinal.

Bu ayrıntılarda yazan sürüm
     GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı

Bu da yamayı kurarken aldığım hata
     GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı

Ben oyuna girebiliyorum yani sürümüm eski olsa steam güncelleme yapar. Anlamadım hiçbir şey

• Oyunun son güncel son sürümüne Türkçe dil yaması yüklemek mümkün mü?
  • Up
  • Sanirim herkeste olan bir sorun :)
    Orjnal Steam den aldigim oyunun versionu 1.0.1103.2 bu versiona uygun Turkce yama varmi? Internetten buldugum tum yamalar eski verionlar icin. Bu yamayi yapanlarda guncel version cikarmadilar ya da ben bulamadim. Bilen biri yardimci olabilirmi.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Rockstar Games mod desteğini kaldırdığı için bir süre yama gelmeyecek maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Celaleddin Rooney kullanıcısına yanıt
    Birkac gun once tekrar serbest birakti OpenIV mod destegini ama ben hala bulamiyorum :)
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de mevcut hocam siz çözebildiniz mi ?
  • muratalagoz kullanıcısına yanıt
    Malesef bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTATurk kapatıldığı için yamaya erişilemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.