Şimdi Ara

GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
12.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben % 76'dan baştan başladım hiç düşünmeden...
  • Hocam gerçekten bravo. Ne kadar teşekkür etsek az. Ana Sayfa haberlerinde duyurusu olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moltherion

quote:

Orijinalden alıntı: goksukara

quote:

Orijinalden alıntı: Rhinehart

quote:

Aşırı derecede ağır iniyor 300mblık dosya 2 saate yakındır %25 lerde. Ben de mi sorun var acaba? Manual değil bu arada

Programda indirme bar'ı olarak görünen kısımın ilk 1/3'ü 300 MB'lık dosyadan oluşuyor, geri kalanı ise kurulmasıyla alakalı. 2 saat kadar sürmesi ise anormal ve sizden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

Ellerinize saglık hocam hemen indiriyorum birazdan girerim.

Peki online ile ilgili rockstar ile iletişime geçecekmisiniz nasıl resmileştirmeyi düşünüyorsunuz acaba?

Normalde üstte diğer arkadaşımın da dediği gibi Online'da kişilerin oynayışını olumsuz yönde etkileyip oyunu kendi lehine düzenleyen kişilerin ceza aldığı, banlandığı biliniyor. Yamanın bu sorunu çıkaracağını düşünmüyorduk fakat her ihtimali göze almak adına şu anlık o uyarıyı kullanıyoruz. Rockstar, gelecek günlerde bu konuyla alakalı başka bir net açıklama yaptığı takdirde biz de o şekilde yönlendireceğiz.

Hocam zar zor indirdi ve hata verdi böyle geniş yazılı bir hata. Bir daha indirmeye gözüm yemedi. Başka bahara kaldı

http://www.gtaturk.com/gtavturk/manual/
    Üstteki yöntem ile program kullanmadan daha rahat kurabilirsiniz.

Ama online girerken sürekli silip değiştirmem gerekecek...

• Forumdaki arkadaşlardan ricam şu 300mblık dosyayı en azından biri mediafire a upload etsin. dünden beri 300mblık dosya 4 saate iner gözüküyor. Manuelini atıp oradan programı yükleyip çalıştırmayı deneceğim ama inmiyor lanet dosya 4 saat nedir. 50kb ile mi indiriyor
  • Çeviriyi deneyenler var mı, nasıl sizce ?
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Başlarındayım oyunun fena değil yama.. Fakat bazı ekstra konuşmalar türkçe değil mesela Frankli'nin halası ile olan ekstra ağız dalaşmaları hala ingilizce idi, yada sol üstte çıkan bazı menü anlatımları -online kısımla ilgili olan- gibi..

Ama hiç yoktan iyidir.
  • Yapılanı hiç yakıştırmadım yalnız. Hem başka bir grubun emeğini göz ardı et hemde yarım yama çıkar. Technogame'in yamasını bekleyeceğim.
  • Ellerinize sağlık..
  • Al işte... Sanki önceki gta oyunlarında yama tek elden çıkıyordu da şimdi durum değişti gibi konuşuyorsunuz. Ayrıca emeğini göz ardı etmek nedir sanırsın çevirileri technogame'den çalıp kendileri üstüne mi kondu yani.

kusura bakmayın ama insanlar bu saatten sonra ekmek nerdeyse o kapıya yöneliyorlar. gerçi bu laf gtaturk'ü kötülemek için değil. kendilerini tebrik ederim.
  • Bu tamamen sana ait bir karar, ve kesinlikle seni bağlar.. Sözlerim yanlış anlaşılmasın. Yanlışsın falan demiyorum.. Hatta kendince haklısın bile. Burada tek sıkıntımız kendi fikirlerimizi başkalarına telkin ile kabul ettirme merakından kaynaklanan bir iletişim bozukluğu içerisinde olmamız.

Sen yapılana kızar oynamazsın fikrini belirtirsin bende yapılan işi kendimce takdir eder fikrimi belirtirim... İnşallah TG yamayı en kısa zamanda çıkarır ve çok güzel çıkarır da -ki ben yapılan hiçbir işi beğenmemezlik etmem çünkü öyle ya da böyle bir emek var işin içinde hem de çok büyük emek var. Ben daha canım gitmesine rağmen oturup oyunları tam anlamıyla bitiremezken adamlar vakit ayırıp yama yapıyor helal olsun hepsine tek tek...

Yamaya gelirsek e zaten herhangi bir çıkar gözetmeden yapılıyor ise bu iş yapacak birşey yok kim hangi tarafı haklı ya da kendine yakın buluyor ise o yamayı kullanır sonrada oynarken yamayı yapanlardan duacı olur, durumu varsa destekçi olur vs.

• Benim Orjinal gta 5 im var siz de biliyorsunuz ki Rockstar'ın onaylamadığı modları ve yamaları yüklersek oyundan süresiz olarak ban yiyoruz şimdi bendeki gta 5 e bu türkçe yamayı yaparsam ban yermiyim ?
  • Ellerinize emeğinize sağlık.

Sadece online oynadığımdan yamayı kullanamayacağım ne yazık Umarım rockstar ile olayı çözersinizde tedirgin olmadan yamayı kurar oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: paganmin

Benim Orjinal gta 5 im var siz de biliyorsunuz ki Rockstar'ın onaylamadığı modları ve yamaları yüklersek oyundan süresiz olarak ban yiyoruz şimdi bendeki gta 5 e bu türkçe yamayı yaparsam ban yermiyim ?

kesin bir cevabı yok fakat yamayı yapanlar online'a yamayı kaldırıp girsinler diyor. Riske gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: paganmin

Benim Orjinal gta 5 im var siz de biliyorsunuz ki Rockstar'ın onaylamadığı modları ve yamaları yüklersek oyundan süresiz olarak ban yiyoruz şimdi bendeki gta 5 e bu türkçe yamayı yaparsam ban yermiyim ?

kesin bir cevabı yok fakat yamayı yapanlar online'a yamayı kaldırıp girsinler diyor. Riske gerek yok.

teşekürler
  • Yamayı yükledim.Loading ekranı türkçe oldu ama oyuna bir türlü giremedim.
    GTA V Çalışmayı durdurdu hatası veriyor.Yamayı yüklemeden girebiliyordum.Ne yapmam gerekiyor?
  • Takip.

Bende yükleyeceğim bakalım.

Korsan deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

Takip.

Bende yükleyeceğim bakalım.

Korsan deneyen var mı?

Oyununuzun sürümünün 350.1 veya 350.2 olması gerekiyor.
  • quote:

Forumdaki arkadaşlardan ricam şu 300mblık dosyayı en azından biri mediafire a upload etsin. dünden beri 300mblık dosya 4 saate iner gözüküyor. Manuelini atıp oradan programı yükleyip çalıştırmayı deneceğim ama inmiyor lanet dosya 4 saat nedir. 50kb ile mi indiriyor

http://www.gtaturk.com/gtavturk/manual/

http://www.mediafire.com/download/9ea1cqxaf4cmlir/GTAVTurk_v1.zip

Bu arada yamanın %100 olduğunu iddia etmiyoruz siteye bakarsanız. Bazı haber siteleri %100 olarak girmiş de. Yan görevler ve random event'ler program update'i olarak ilerki günlerde gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 22 Mayıs 2015; 15:09:47 >

• Yamayı yükledim, çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Bazı yerler Türkçe olmasada hikaye Türkçe. Hazırladığınız tool çok iyi, Online'a gireceğim zaman yamayı kaldırıp yüklemek için kolaylık sağlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle GTA V yaması için teşekkür ederim.

Bir isteğim olacaktı, sitenizin çevirdiği Bully oyununun eksik kısımlarını çevirip %100 tamamlayabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.