Şimdi Ara

GTAVTurk - GTA V Türkçe Yaması V1.2 Çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
7
Favori
12.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moltherion

quote:

Orijinalden alıntı: ^beetlejuice

quote:

Orijinalden alıntı: Moltherion

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Yamayı yukledıkten sonra oyuna gırerken atıyor bır hata vermeden

Oyununuzun sürümünü 350.2 yaparak tekrar deneyin olmazsahttp://www.gtaturk.com/gtavturk/manual/ manual kurulum yapın.

Bu sorun korsan oynayanlarda oluyor eski sürüm oyuna yüklemeye çalıştıkları için.

Oyunu manuel kurmak için yamayı kaldır dedim ama oyuna girdiğimde hala türkçeydi ve atıyor

EDİT: manuel kurulumu yaptım yine atıyor

İlk manuel yöntem ile mi kurdunuz?

Hayır ilk linkteki ile kurdum

Oyununuzun güncel son sürümde olması lazım öncelikle. Korsan oynuyorsanız yamanın çalışacağının garantisini veremeyiz, testlerimizi orijinal sürüm ile yaptık çünkü.

EDİT:Şimdi baktım en güncel crackı kullanıyormusum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^beetlejuice -- 21 Mayıs 2015; 20:09:48 >

• Yılın golü elinize sağlık. Güncelleme gelecek mi storye başlamak için bekleyim mi saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

Yılın golü elinize sağlık. Güncelleme gelecek mi storye başlamak için bekleyim mi saygılar.

Güncellemeler yaz boyu devam edecek senaryo görevleri tam ama ? işaretiyle gösterilen yabancılar ve garip insanlar görevlerinden eksik olanlar güncellemeler ile eklenecek. Yüklemeden önce oyununuz en son sürüm 350.2 olsun korsansa kendiniz güncelleme crack işlerini halletmelisiniz etik problemleri nedeniyle daha fazla bilgi veremiyoruz resmi fan sitesi olduğumuz için o yüzden sorun çıkan kişilerin %90ına yakını korsan kullananlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 21 Mayıs 2015; 20:17:39 >
  • Çok büyük iş gerçekten ne desek az kalır Gtaturk bir kez daha kalitesini konuşturdu.Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankan44

quote:

Orijinalden alıntı: goksukara

Şuan toolbardan indirme olmuyor sanırım. Manuel muhabbeti meşakketli. Serverların düzelmesini bekleyeceğiz sanırım?

Aynı durumdayım. Şimdi update 4 ü indirip deniycem. Yama yaptık hazır çalışan oyundan da olduk. Şimdi türkçe yamayı da kaldıramıyorum.

Kaldır butonuna basmanıza rağmen oyununuz Türkçe ise ve ingilizceye dönüştürmek istiyorsanız orijinal dosyayı buradan indirebilirsiniz:http://www.mediafire.com/download/0kolo5elabamv5a/orijinal_update_rpf.rar

Daha sonra kesin sonuç veren ALTERNATİF KURULUM yöntemiyle oyununuzu türkçe yapabilirsiniz.http://www.gtaturk.com/gtavturk/manual/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 21 Mayıs 2015; 20:20:13 >

• Beyler şuanda oyunda %46 dayım napayım türkçe yama ile devam mı edeyim yoksa en baştan anlayarak mı başlayayım ? Kararsız kaldım baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theonur07

Beyler şuanda oyunda %46 dayım napayım türkçe yama ile devam mı edeyim yoksa en baştan anlayarak mı başlayayım ? Kararsız kaldım baya.

Baştan başlayacam ben şahsen

• allah razı olsun çok iyi oldu teşekkür ederiz
  • Yoruma Git Bende fps düşüşleri olmaya başladı yamayı yükledikten sonra. Böyle bir sorun yaşayan var mı ?
    EDİT: PC'yi resetleyince düzeldi gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightclaw -- 21 Mayıs 2015; 23:05:24 >
  • Ellerinize saglık hocam hemen indiriyorum birazdan girerim.

Peki online ile ilgili rockstar ile iletişime geçecekmisiniz nasıl resmileştirmeyi düşünüyorsunuz acaba?
  • Aşırı derecede ağır iniyor 300mblık dosya 2 saate yakındır %25 lerde. Ben de mi sorun var acaba? Manual değil bu arada
  • Azda olsa bağış yaptım, imkanı olan varsa yapmalı. Ellerinize sağlık, bizi nazlı cilveli Technogame ekibine muhtaç bırakmadınız. Bu yama GTATürk'e yakışırdı zaten.
  • Hepinizin ellerine sağlık allah razı olsun. Oyunu sildim baştan yükledim 350.1 crack yaptım manuel olarak yükledim ve oldu

• oyunu ilk oynadığımda anlamadığımdan dolayı haldur huldur senaryoyu bitirmiştim. hani şu sinematik sahneleri bile geç tuşuyla geçiyordum anlamıyordum yani. ama sayenizde tekrar başladım şimdi arabayla giderken bile sohbetleri kaçırmamak için arabayı park edip alt yazıları okuyorum. elinize emeğinize sağlık.
  • quote:

Aşırı derecede ağır iniyor 300mblık dosya 2 saate yakındır %25 lerde. Ben de mi sorun var acaba? Manual değil bu arada

Programda indirme bar'ı olarak görünen kısımın ilk 1/3'ü 300 MB'lık dosyadan oluşuyor, geri kalanı ise kurulmasıyla alakalı. 2 saat kadar sürmesi ise anormal ve sizden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

Ellerinize saglık hocam hemen indiriyorum birazdan girerim.

Peki online ile ilgili rockstar ile iletişime geçecekmisiniz nasıl resmileştirmeyi düşünüyorsunuz acaba?

Normalde üstte diğer arkadaşımın da dediği gibi Online'da kişilerin oynayışını olumsuz yönde etkileyip oyunu kendi lehine düzenleyen kişilerin ceza aldığı, banlandığı biliniyor. Yamanın bu sorunu çıkaracağını düşünmüyorduk fakat her ihtimali göze almak adına şu anlık o uyarıyı kullanıyoruz. Rockstar, gelecek günlerde bu konuyla alakalı başka bir net açıklama yaptığı takdirde biz de o şekilde yönlendireceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhinehart -- 21 Mayıs 2015; 23:55:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhinehart

quote:

Aşırı derecede ağır iniyor 300mblık dosya 2 saate yakındır %25 lerde. Ben de mi sorun var acaba? Manual değil bu arada

Programda indirme bar'ı olarak görünen kısımın ilk 1/3'ü 300 MB'lık dosyadan oluşuyor, geri kalanı ise kurulmasıyla alakalı. 2 saat kadar sürmesi ise anormal ve sizden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

quote:

Normalde üstte diğer arkadaşımın da dediği gibi Online'da kişilerin oynayışını olumsuz yönde etkileyip oyunu kendi lehine düzenleyen kişilerin ceza aldığı, banlandığı biliniyor. Yamanın bu sorunu çıkaracağını düşünmüyorduk fakat her ihtimali göze almak adına şu anlık o uyarıyı kullanıyoruz. Rockstar, gelecek günlerde bu konuyla alakalı başka bir net açıklama yaptığı takdirde biz de o şekilde yönlendireceğiz.

Hocam zar zor indirdi ve hata verdi böyle geniş yazılı bir hata. Bir daha indirmeye gözüm yemedi. Başka bahara kaldı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rhinehart

quote:

quote:

Hocam zar zor indirdi ve hata verdi böyle geniş yazılı bir hata. Bir daha indirmeye gözüm yemedi. Başka bahara kaldı

http://www.gtaturk.com/gtavturk/manual/
    Üstteki yöntem ile program kullanmadan daha rahat kurabilirsiniz.

• Hiçbir amaç gütmeyip böyle iyi iş yapanlara cidden değer verilmeli. Kimin emeği geçtiyse hepsinin ellerine sağlık, daha keyifli oynanır şimdi.
  • Allah razı olsun

• bu yamayı resmileştirmek için topluca bi mail girişimi yapsak hiç fena olmaz hem arkdaşlar ileride online kısmıda çevirir hemde salak saçma ban tedirginliği olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.