Şimdi Ara

GTA V PS3'te Nasıl Görünecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • myze (2 mesaj) YusufTimur (2 mesaj) Urahara0 (2 mesaj) Jack Rabbit Slims (1 mesaj) zack06 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> GTA V PS3'te Nasıl Görünecek?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1065 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şu zamana kadar izlediğim bütün gameplay ve canlı yayınlar hep Xbox'tan çekilmişti. Grafikler gayet güzel, uzaklık mesafeside müthiş görünüyor. Ancak Xbox versiyonunun Cd kapağında 720p-1080i-1080p yazıyordu, PS3'te ise 420p-720p.

Hiç birtane PS3 gameplayı izlemedim doğru düzgün canlı yayınıda yok, varsa atın diyeceğim ama görünüşe göre Xbox RDR'de olduğu gibi farkı yine takacak gibi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Rockstar her ne kadar aynı anda iki konsolada geliştiriliyor dese ben inanmıyorum.

Grafiğe takıntılı biri değilim, oyunu sabırsızlıkla bekliyorum ama gider Xbox versiyonunun yanında GTA IV gibi çöp grafik verirse çok büyük hayal kırıklığı yaşarım.

Resimi arkadaşım attı, Xbox'dan çekilmiş

|
    |

• Yüzbaşı
    444 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Şu zamana kadar izlediğim bütün gameplay ve canlı yayınlar hep Xbox'tan çekilmişti. Grafikler gayet güzel, uzaklık mesafeside müthiş görünüyor. Ancak Xbox versiyonunun Cd kapağında 720p-1080i-1080p yazıyordu, PS3'te ise 420p-720p.

Hiç birtane PS3 gameplayı izlemedim doğru düzgün canlı yayınıda yok, varsa atın diyeceğim ama görünüşe göre Xbox RDR'de olduğu gibi farkı yine takacak gibi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Rockstar her ne kadar aynı anda iki konsolada geliştiriliyor dese ben inanmıyorum.

Grafiğe takıntılı biri değilim, oyunu sabırsızlıkla bekliyorum ama gider Xbox versiyonunun yanında GTA IV gibi çöp grafik verirse çok büyük hayal kırıklığı yaşarım.

Resimi arkadaşım attı, Xbox'dan çekilmiş

Mercedes mi o ?
    |
    |

• Yarbay
    2036 Mesaj
    Devasa fark olcagini sanmiyorum youtube da karsilastirma videolari vardi Ayni idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    18736 Mesaj
    Hemen hemen aynı diyorlar sorun yok. Kutularda yazan çözünürlüklerin resmini falan koyabilir misin?
  • Binbaşı
    1994 Mesaj
    Ps3-Xbox360

• Yüzbaşı
    599 Mesaj
    Kesinlikle Xbox daha iyi
    Bende ps4'e alıcaklardanım gtayı.
    Umarım böyle fark olmaz
    |
    |
  • Yarbay
    4061 Mesaj
    47 ekranda ,3-4 metreden oynuyacam gta 5 i ps3 de o mesafeden fark varsa bile fark etmem imkansiz ama 40-60 cm den monitor da oynasaydim iki konsol arasindaki farki belki görebilirdim
    |
    |
  • Yarbay
    12964 Mesaj

ya da hiç görünmeyecek
    |
    |
    myze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    37001 Mesaj

Xbox da 1080P ibaresi çıkıyor TV de.
    |
    |
    GencayA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3318 Mesaj
    Xbox'ta grafikler muhteşem. PS'te almak için PS4 versiyonunu bekleyeceğim.
    |
    |
  • Yarbay
    10043 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Ps3-Xbox360

Bu nasıl karşılaştırma videosu ?

|
    |

• Yarbay
    3028 Mesaj
    Oha yalnız cehalete bak demek ki böyle kekliyorlar milleti arkasını 1080p yazınca oyun 1080p olmuyor, xboxta upscale yapıyor yani 1080p sinyal çıkışı var hdmi dan, yalnız oyun native 720p.
    Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla ps3 te frame rate biraz daha iyiymiş, grafiklerde de az miktarda iyi diyenler var ama Digital Foundry karşılaştırmasını görene kadar kesin konuşmamak lazım.
    Xbox Tv de 1080p görebilirsiniz çözünürlüğü, bu xbox ın native çözünülüğünü çekiştirerek 1080p yapıp ekrana öyle vermesi demek(1080p tvniz varsa bu işlemi tv ye de yaptırabilirsiniz), şu nesilde kaç 1080p oyun varda gta nın 1080p olduğuna inanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBlade -- 16 Eylül 2013; 1:32:50 >
    |
    |

• Yarbay
    4039 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    3396 Mesaj
    Fps konusunda iyi olduğu söyleniyor ama kesin incelemelere bakmak lazım beni çok şaşırttı açıkçası frame açısından daha iyi olması
    |
    |
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: myze

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTimur

Fps konusunda iyi olduğu söyleniyor ama kesin incelemelere bakmak lazım beni çok şaşırttı açıkçası frame açısından daha iyi olması

Oyun FPS türünde değilki, openworld action olacak, yanlışınız var.

Kardes gecenin bu saatinde iyi guldum saol

|
    |
  • Yarbay
    3396 Mesaj

Frame Per Second , Frame rate olarak da geçer
    |
    |
    myze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4039 Mesaj

dalgaya almış seni anla sende
    |
    |
    YusufTimur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,327
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.