Şimdi Ara

GTA V'in Çok Büyük Olmasından Endişe Etmeyin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     GTA V ile ilgili gelen ilk bilgileri takip edenlerin anlayacağı üzere Rockstar, şimdiye kadar görebileceğimiz en geniş alana sahip bir oyunla karşımıza çıkacak. Teknik olarak RDR + GTA: SA + GTA IV'den daha büyük olacağı açıklanan GTA V'in Los Santos'u adına yeni açıklamalar geldi.

Yaptığı açıklamalarda Dan Houser, "Bu büyüklük konusunda endişe etmeyin. Yapacaklarımız için oldukça büyük bir alana ihtiyacımız vardı. Size bu büyük alanda uçma iznini ve neredeyse her an için birden fazla seçenek aşamasını sunacağız. Yani, oluşturulacak her alandan faydalanabileceksiniz." sözlerini söyledi.

• biz endişelenmiyoruz zaten.oyunun boru gibi geleceğinden eminiz.hatta rdr+gta san+gta 4+la noire bile olabilirmiş :D
  • Önceki habere yazdığım yorumumu buraya kopyalıyorum. Buraya daha uygun.

O her toprağını adım adım gezmek için sabırsızlanıyorum.

Efsane seneye gümbür gümbür geliyor
    Her türlü özğürlük imkânını veriyor
    Tüm gönülleri tek tek fethediyor
    Eski Gta'larıda bir bir yâd ettiriyor.

Bu herif olacak çölde bedevi
    Ormanda hareketleri tarzani
    Gettolarda bol giyimli harami
    Merkezde elde çantası, üstünde gömleği.

• Büyük haritaya itiraz edecek bir GTA oyuncusu var mıdır ki ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • rockstar bu kadar büyük alanı sorunsuz bir şekilde gerçekten de şuan ki konsollara yapmayı becerirse geri kalan oyunlar fasa fiso .. bence en son teknoloji ile geliştirilmiş pc ye inanılmaz grafikli oyun yapmak değil de (bf3 gibi mesela ) , eskimiş şuan konsollara inanılmaz bir oyun çıkarmak bu kadar büyük bir harita müthiş oyun çıkarmak bence daha zor bir iş zoru başardıkları için gerçekten tebrikler .. bu işi beceren inanılmaz oyun yapan iki firma var.. 1. rockstar ..2. naughty dog
    bunların üstünde başka firma tanımam .. gta 5 ...the last of us .....................

• ICO sana hayran kulübü açalım.Akşam akşam güldürdün beni :D(Bu sözümü kötü niyetle söylemedim)

• en büyük harita gta 5 te değil hala FUEL dedir bsc :)
  • Çok Büyük Olmasından Endişe Etmeyin ne lan bırakın laf yapmayı domatesleri görelim

• Gta 4 gibi içi boş oyun istemiyoruz !içi sanandreas gibi dolu,atmosferi vice city gibi akılda kalıcı oyun istiyoruz!!

• Endişe eden kim:D
  • Şu ardı ardına Gta haberleri geliyor ya çok mutlu oluyorum

• Yeni gelecek video için sabırsızlanıyorum yahu

• O zaman cidden çok büyük bir alan isteyecektir... Kimin umrunda? Çıksın yeter :D

• Haritanın büyüklüğü kapalı mekanlar da dahil edilerek söyleniyor, bu detay unutulmasın. Yoksa ucu bucağı olmayan bir şey gelmeyecek.

• Max Payne 3 35 gb dı artık bu 50 gb olur

• harita alanı 151 Km olucakmış diye bi söylentiler var

• beni alanın büyüklüğünden çok o alanın nasıl kullanıldığı ilgilendiriyor açıkçası görüntüden ibaret yapılarla dolu harita istediği kadar büyük olsun bir yerden sonra sıkar oynanabilir alanların çok olması istiyorum tabi ki her yapının içinde oynanır unsur olmasını beklemek hayal ama en azından keşfedilecek şeyler olmasını bekliyorum___

• quote:

Orijinalden alıntı: omar2425

ICO sana hayran kulübü açalım.Akşam akşam güldürdün beni :D(Bu sözümü kötü niyetle söylemedim)

Eyvallah reis. Ve estahfurullah reis.
  • ürkütücü olan, bir yerden başka bir göreve ulaşmaksa hızlı seyahat imkanı var zaten. illa haritanın bir ucundan diğer ucuna araç sürmek gerekmiyor.

[edit:imla]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 12 Kasım 2012; 21:12:50 >
  • beni haritadan çok, oyunun ertelenmesi endişelendiriyor...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.